Legújabb vélemények - Samponok

nancyangel
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 29.

Extrán zsírosít és elnehezíti a hajat. Kuka.

Juccimo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Ajándékba kaptam, nagymamám rendelte nekem karácsonyra. Az illata nagyon finom, az állaga elég furcsa, hajmosásonként két körben kellett feltennem a hajamra, mert az első adag nem igazán habzott fel, így nem is tisztított túlságosan, csak a második az első lemosás után :( Ahogy nézem, azért az ára igencsak borsos, én Gliss Kur sampont szoktam használni, ami sokkal jobb ennél, és olcsóbb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Nem szeretem. A volumenes kék színűt használtam évekig, de nem találom hónapok óta sehol, ezt vettem meg helyette, bízva a márkában, de nagyon nem. Fehér lesz tőle a hajam és ettől a fehérségtől nem tudok úgy megszabadulni, mint más szárazsamponok esetében, olyan mintha egy lisztes zsékba dugtam volna a fejemet. Ezt leszámítva zsíros állagú hajon tényleg segít, de a PURE névtől várt frissességet sem adja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Vékonyszálú a hajam, rengeteg volumennövelő terméket kipróbáltam már, ez a legnagyobb csalódások egyike. Folyékony mosószerként végezte :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Én a kéket használtam, imádtam, de sajnos mostanában nem találom a polcokon se online. Évekig használtam, a valaha volt legjobb szárazsamponom, vékonyszálú a hajam, rendkívüli módon dúsította. Néha, ha nem is volt rá szükség mint száraz samponra, kis felturbózás céljából felvittem :D

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 28.

A hamvasító samponok sajnos szárítanak, ez a mellékhatása ennek a műfajnak. Több balzsam, pakolás, hajvégápoló, olaj, stb. kell utána. Viszont működni működik, én a barna festett hajam vöröses beütését szoktam vele fokozatosan kiüttetni. (Kb. minden 2. mosásnál használom.) Egy baj van, pont akkorra lesz jó az eredmény, mikor már le is nőtt annyira, hogy újra kell festeni. És kezdődik minden elölről...

vicus266
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 28.

Nagyon kellemes az illata és könnyen habzik, használat után pedig selymes és könnyed érzetű a hajam. Ha nem használok semmit hajmosás után akkor kissé nehézkes kibontani a hajam, viszont haj olaj használatával semmi probléma. Eddig ez volt a legjobb szilárd sampon amit kipróbáltam és bátran ajánlom. Szerintem újravevős lesz.

MissBlack
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 28.

A hajfestéstől tartok, nem akarom elkezdeni, mert annak nem lesz vége, és félek, hogy tönkretenné a hajam, ami a féltő gondoskodásért mondjuk lehetne hálásabb. Világos barna hajam van, szűz, festéket sosem látott, hátközépig érő, nem túl dús, nem sok, vékony szálú, de ritkának sem nevezném. Egy másik termékért indultam, de az nem volt, hát akkor gondoltam veszek ebből, a vadszilva árnyalat elég lilának ígérkezett. Megvettem belőle a 2 zacskóval (a hajhosszam miatt annyit javasolt az eladó), aztán nagyokosan csak az egyiket kentem fel, azt is elég bénán, hiszen életemben nem csináltam még ilyet, csak próbáltam rajta eloszlatni, mint egy sampont.. bárhogy masszíroztam, nekem nem habzott, mondjuk nem is folyt, amire itt többen panaszkodtak. Akkor úgy nem tűnt kevésnek. Aztán hogy azért mert kevés, vagy azért mert nem fogja a hajam, miután egy fél tengerre való vízzel lemostam, ami nem is lett színtelen, úgy nézett ki mintha nem csinált volna semmit, beletörődtem. Másnap (világosban) azért csak látszott, hogy jóval sötétebb lett, és vöröses/lilás fényt kapott a hajam, a babahajaim viszont teljesen lilák lettek. Dicsérték, hogy jól áll, nekem is tetszett, mivel most akciós jól bevásároltam, vettem a szilvának egy párt, meg sötét cseresznyét és padlizsánt is. Remélem nem okoznak csalódást. Meg hogy teljes legyen a sor beszereztem a másik terméket is még a kedvezményes áron... szóval asszem jó időre bespajzoltam színezőből... aztán majd lehet játszani! A másik termék azért jóval vadabb, azt nem is merem magamnak felkontárkodni a hajamra, megvárom vele a barátnőmet, ő rutinosa hajfestegető!!
Aki hozzám hasonlóan nem akar belekerülni a hajfestés ördögi körébe, de szeretne egy kis változatosságot annak bátran ajánlom. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de nem bántam meg!

zsoci93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 28.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 28.

Nagyon szereti a hajam a Pantene balzsamokat és pakolásokat, ez a fajta is bevállt. Az illatukat is imádom. Évek óta használom őket.

Horvathangelika1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 28.

A makacs korpát 99%ban eltüntette, és a fejbőr viszketést is. Viszont nagyon krémes az állaga, ezáltal nekem hajmosás után is picit zsíros hatásúnak tűnik a hajam töve :/ 2x-i samponozással is ez a helyzet. Másnap pedig már moshatom meg újra. Az illata régen jobb volt,most kicsit orrszúrós, de nem annyira zavaró. Ha újra korpás leszek,biztosan ezt fogom használni.