Legújabb vélemények - Samponok

angy1027
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Nagyon minimális a hatása, ráadásul elfelejtettem lemosni....soha többet.

ildiko0306
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Vékony szálú hajam van, a fejbőröm minden sampontól viszketett már a második napon. Rengeteg érzékeny fejbőrre való sampont kipróbáltam már, de egyik sem vált be. Ez a sampon számomra csodaszer, az első mosás utàn is már kevésbé éreztem a viszketést, a második mosás után pedig teljesen megszűnt. A hajam fényes, puha es nagyon jó illatú lett tőle. Picit gyorsabban zsírosít, de ez számomra ígyis a legjobb sampon.

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. május 27.

Tényleg annyira puhává, lággyá és sikamlóssá teszi a hajat, hogy annak nem lesz semmi tartása, pedig az én hajamnak azért szokott lenni. Sajnos a zsírosodást se késlelteti, ugyanolyan időközönként kell hajat mosnom, mint ahogyan eddig is. Jó illatú és állagú, könnyen felhabzó termék. Ezen kívül semmi nagy durranás, nem estem tőle hanyatt. Majd csak elhasználom! Gyenge hármas.

SzandraK
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 27.

Finom illata van, jól habzik, a krémes állag miatt tetszett, de... 3-4 hónapon át használtam ezt a sampont. Eleinte nagyon jó volt és örültem, hogy végre találtam egy jó sampont, de sajnos csalódnom kellett. Zsírosodott és lelapította a hajam, a vége pedig szárazabb volt, mint előtte.
Valamint egy kamera segítségével látni is lehetett, hogy a hajtöveknél nem tisztult ki rendesen, lehet az én hibám is, de többeteknél olvastam, hogy hamarabb zsírosodott a haja, így biztos a sampon is ludas.

anndee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Januárban úgy döntöttem,hogy hajnövesztési projektbe kezdek :D Ekkor vettem meg ezt a sampont,s bár eleinte húztam a számat az árára,utólag úgy érzem,hogy teljesen megérte,hiszen így május végén még mindig van benne 2-3 hajmosásnyi adag. Nagy reményekkel vágtam bele,a hajam szezonálisan hullik, vashiányos is vagyok. Emellé a sampon mellé még megvettem az Yves Rocher hajhullás elleni kúráját,amit a samponba keverve vittem fel, tehát nem tudom,hogy pontosan melyik fejthette ki (jobban) a hatását,de az biztos, hogy meglepő gyorsasággal kezdett nőni a hajam. Ugyan mérőszalaggal nem mértem, de az előtte-utána képek magukért beszélnek,illetve az ismerőseim is megjegyzik, hogy milyen hosszú lett a hajam. A hajhullás mérséklődött,de ez akár a vitaminoknak is betudható. Szeretem a sampon állagát, kellemes az illata is, és nagyon kevés elég ahhoz, hogy jól felhabosodjon. A fejbőrömet nem szárítja, nem is viszketek tőle,a hajvégeim pedig amúgy is szárazak,de nem ront rajta. Sajnos a zsíros hajammal nem kezdett sok mindent, ugyanolyan időközönként mosom, de ezt nem is ígérte. Összességében úgy gondolom, hogy az utóbbi időben ez volt az egyik legjobb sampon, amit használtam, most szeretném a Varga gyógynövényes samponját kipróbálni, de ha nem válik be,bármikor visszatérnék ehhez, akkor szezonális jelleggel is.

kirabauer24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 27.

Elégedetlen vagyok. Gyakran jól működött, viszont még soha nem voltam ilyen korpás, mint ez a sampon után. 2 hónapot adtam neki. A másik nagy probléma meg az, hogy túl sokszor előfordult, hogy hajmosás után a tarkómon egy nagy zsírcsomó volt. És körülbelül minden hajszárításnál attól rettegtem, hogy megint az lesz, szóval én ezennel végeztem ezzel a termékkel.

evi1016
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve, de aztán annyira durván zsíros lett tőle a hajam, hogy inkább többet nem is használtam. Az illata viszont tényleg kellemes.

Horgonyoslany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Euro Family-ben szoktam venni kemény 360 forintért. Én tényleg minden drága kencét kipróbáltam már a hajamra. A több ezer forintos samponok, balzsamok pakolások soha nem tudták hozni az ígért hatást. Pároméknál használtam először, de megijedtem amikor mostam ki a hajamból. Szokatlan volt a “nyikorgós tisztaság”. Hajszárítás után elképedve álltam a tükör előtt... ez komoly?! Hát így indult a mi szerelmünk a samponnal. Legnagyobb meglepetésemre anya is ezt használja, és imádja! Ahogy én is. Nyilván kellett neki idő mire látványos hatást produkált, de megéri... kb 1 hónapnyi használat utáni tapasztalataim:
- nagyon nehezen zsírosodik a hajam, ugyanakkor nem száraz sem a hajam sem a fejbőröm
-sima puha haj balzsam és más kence nélkül
- a hajam a vékony szàlú töredező katasztrófàból már elkezdett szépen helyreállni. (Megfelelő vágások mellett)
-a hajam elkezdett nőni (napi 1 Mülleres vitamin mellett)
Hölgyeim... nem kell ide 1-2-3 ezer forintos márkás sampon... ez nálam kiváltott mindent.
(Amit mèg használok mellé az a Hask-keratin olaj, pici ampullában lehet kapni. Ezzel a kombóval olyan puha a hajam mint még soha.)

Reni07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 27.

Ajándékba kaptam. Most rendeltem is, mert jól tisztít, nem okoz irritációt és nem zsírosít. Ritkábban kell hajat mosnom. Szeretem. Ja! És a 950 ml-s nagyon sokáig elég. Megéri az árát.

kisszandi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 26.

Azután vettem meg, hogy először megvettem a hozzátartozó hajvég ápolót. Nagyon finom illata van, sokáig érezni (pedig nem vagyok oda a gyümölcsös illatokért). Csatlakozom néhány előttem szólóhoz, hogy a 3. napra nehezíti a hajat, hamarabb zsírosodik mint egyébként, más sampon esetében. Szóval el fogom használni, de nem fogom újra venni. Mindig bepróbálkozok néha valami újjal, de mindig visszatérek ugyanahhoz az egyszerű márkához (Floren).
Összeségében jó, az -1 azért megy mert elnehezíti a hajat.