Legújabb vélemények - Samponok

FanniPalma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 26.

A seborrheás fejbőrömre jó megoldást jelentett, de sajnos a hajam gyorsan zsírosodott tőle. Egy természetesebb, SLS-mentes samponra váltottam.

pipacs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 26.

“Csomagban” rendeltem, a balzsammal, spray balzsammal és tasakos hajpakolással együtt, így konkrétan csak a samponról nem tudok véleményt. Viszont így egyben egy csoda! A gyors hajmosás csak a sampont és balzsamot, ha valami miatt szárazabbnak érzem a hajam még törölközőszárazon pár fújás spray balzsam, et voila, csodás, puha, fényes, illatos haj napokig, amit a hajpakolás csak fokoz! Szeretem, hogy jó illatú, viszont nem tolakodóan mű kókuszillat. Amikor elfogy, biztosan újra rendelem!

FanniPalma

Nagy a reklámja a Lush természetes összetevőinek, de közben SLS-el és erős illatanyagokkal dolgoznak, amik nem tesznek jót a bőrnek.
Én is besétáltam a csapdába, mert csomagolásmentes megoldást kerestem. Az erős illat és az SLS miatt nagyon agresszív készítmény. Az én bőröm nem bírta.

FanniPalma

Könnyen zsírosodó hajamra és seborrheás fejbőrömre kerestem megoldást, és külön szempont volt, hogy környezetkímélő és csomagolásmentes termék legyen. Sok pozitívat hallottam erről a samponról, ezért kipróbáltam.
Még csak 2x használtam, de nem okozott csalódást. Elsősorban rendkívül gyengéd, nem bántja a fejbőrömet (ami a legtöbb sampontól kipirosodik, és irtózatosan viszket), megfelelően tisztít, és puhává varázsolja a hajamat. Szeretem a kellemes, enyhe illatát. Jól habzik. Utazáshoz praktikus a mérete.
Nagyon elégedett vagyok!

Formidable
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 26.

Krémes állagú sampon, az illata szerintem kellemes, zöldalmás.
Vékonyszálú, tövénél zsírosodó, végénél töredező hajamon használtam többször. Időnként visszatérő probléma nálam a korpásodás, erre vettem meg ezt a sampont. Nekem nem vált be, többszöri használat után sem szűnt meg a korpásodás. Nem zsírosodott sem gyorsabban, sem később a hajam tőle.
Csak 2 csillagot tudok rá adni, mert pont azt nem tette, amit ígér.

glitter20
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 26.

Együttesen használom a márka feltöltő, dúsító folyadékával és nagyon meg vagyok elégedve a hatásukkal. A hajam száraz, gyenge és nem túl dús. Január óta használom őket és a hajam fényesebb, dúsabb, egészségesebb. Nekem kimondottan tetszik az illata is.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 26.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 26.

Először nem tudtam, hogy megvegyem-e, mert a hajpakolása nem vált be. Tetszett az illata, ezért adtam neki egy esélyt. Egy használat után azt tudom mondani, hogy jól tisztít, kevés kell belőle és nem irritálja a fejbőrömet. Plusz nagyon puha lett tőle a hajam. Kíváncsi vagyok mennyire fog beválni a további használata során.

Catty1213
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 26.

Sampont balzsamot és szérumot együtt használom, szerintem gyorsabban nő a hajam, bár vitamint is szedek. Ami biztos hogy a hajam fantasztikus puha és egészséges pedig szőkítve van.

anikokovacs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 26.

Nekem csak ez vált be, több márkától is próbáltam száraz sampont, de nekem csak ezt hozta meg a kívánt hatást.

anikokovacs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 26.

két fajta szilárd sampont próbáltam a lushból, mindkettővel teljes mértékben meg voltam elégedve. Idő mire a haj hozzá szokik (2-3 hajmosás), de miután ez megtörténik sokkal tovább friss marad, és a termék illata is sokáig érződik a hajon