Legújabb vélemények - Samponok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Ez és a Herbária Bojtorján samponja tette rendbe a hajam az Yves Rocher samponok után. Örülök, hogy létezik. Bár a szaga valami borzalom, de egy idő után megszokható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Gondoltam miután a másik samponja zsírossá tette a hajam hátha ez segít. Hát nem jött össze. A másiktól zsíros lett a hajam, ettől meg korpásodni kezdett. Az illata is valami szörnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Sokat használtam(ajándékként kaptam egy időben mindig). A hajam borzalmasan zsíros lett tőle, jelenleg most is azzal küzdök. Pedig ez előtt a sampon előtt a hajamat álom volt kezelni, most zsíros és korpás a fejbőröm.

Merengo95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Eddig Londonból kaptam, aztán múlt héten láttam, hogy már nálunk is kapható. Nekem az illata kicsit erős, nem nagyon vagyok oda az ilyen erős, fűszeres indiai dolgokért, de aztán megszoktam. Nekem kicsit szárítja a hajam, viszont unokatesómnak ez a kedvenc samponja. Ettől függetlenül szeretem a hajam állagát és fényesebb is lesz a használata után.

Szanszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Finom az illata,tényleg egy különleges dolog vele a hajmosás. Könnyű, selymes lett a hajam utána bár én mindig használok balzsamot, illetve pakolást. Pár nap múlva nagyon viszketett és korpás lett a hajam tőle, ami nem jellemző rám. Még próbálgatom...

Bb.Sophie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

UPDATE: levontam 1 csillagot, mert nem érzem, hogy különösebben tisztítaná a hajam... az erős, vastag szálú hajam puha és fényes lesz tőle, aztán 1-2 nap múlva moshatok megint hajat, mert mást nem nagyon csinál a hajammal, csak ápol...

Végre egy sampon, ami nem műanyag csomagolásban van! Kellemes gyümölcsös illata van, már csomagoláson keresztül is érezni. Szépen fel lehet habosítani, könnyű vele hajat mosni és ami hatalmas plusz pont, hogy nedvesen sem válik csúszóssá. A tisztító hatásával én 2 samponozás után sem vagyok teljesen elégedett, de nagyon puha lett tőle a hajam és szép fényes, amit a legtöbb hagyományos samponnal általában nem tudok elérni. Az illata sajnos nem marad meg a hajban, legalábbis én hajszárítás után már nem éreztem.
(tesztelésre kaptam)

francais
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Borzasztóan zsírosítja a hajamat, lehetetlen kiöblíteni, a hajam is hullott tőle.

MVA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

2 éve lesz már, hogy ezt használom, kicsit hosszú lesz, bocsi. Az új fodrászunk ajánlotta, aki egészséges fejbőr specialista. Mikrokamerás fejbőr vizsgálatra mentünk hozzá a férjem miatt, akinek hullott a haja, és ha már ott voltam én is beültem megvizsgáltatni a fejbőrömet. Az ő fejbőrének semmi baja nem volt (head&shoulderst használt) hormonális okai voltak a hajhullásának. Az én hajam egészségesnek tűnt ránézésre, az eredmény mindenkit meglepett: olajtócsák voltak a hajhagymáim mellett, ezeket a kőolajszármazékos samponok okozzák. Igaz, hogy korpásodott a fejem, de a legdurvább az volt, hogy fájt a fejbőröm a fejem tetején, de csak akkor, ha hozzáértem, de nem foglalkoztam ezzel (fekete glisskurt használtam 10 évig).
Ez a sampon teljesen elmulasztotta a korpát és a fejbőr fájdalmat egy használattal.
De utáltam mégis, nagyon! Megbántam, hogy nagy flakonnal vettem. Nem habzott, csak öntöttem a fejemre, mert nem éreztem hogy tisztítana, iszonyat büdös mocsárszagot éreztem, és úgy állt utána a hajam, mint a seprű, míg az előző samponomtól selymesen sikamlott.
Visszatértem a régihez, de egy hajmosás után a fejbőr fájdalom is visszatért.
Így maradt mégis ez a teafás sampon, ma már az eredmény: csak ezzel mosok hajat, 2 naponta helyett hetente 1-2x elég (!), nem fáj a fejbőröm semmi baja, gyönyörűen csillog a hajam, nem egyszer elmondják a munkatársaim, milyen egészséges hosszú hajam van (fél évente levágatom a végét), a hajközepétől a ceramise tejproteinest használom (13 éve) a hajvégére pedig kis fehér pumpás krémes glisskur hajvég ápolót (ami jó a hajvégnek, az nem volt jó a fejbőrnek)
Jó tartása van a hajamnak, 2x szoktam kimosni a samponnal, másodjára már érzem, hogy habzik is, de én már annyira elszoktam a habzó samponoktól, hogy ezt a kis habzást is érzem. :D És a legfurább, hogy semmilyen szagát nem érzek már hajmosás közben, de biztos, hogy azért mert az orrom megszokta. A megszárított hajon, pedig csak a pakolás illatát érzem, ha megszagolom.
És nagyon tisztának érzem a hajam és a fejbőröm is.
A többi tulasi terméket, még nem próbáltam, nagyon lassan váltok, mint látjátok. :)

kna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen!

mimo13
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 1.

Szépen lemattítja a hajat, viszont a végét nagyon kiszárítja. Mindenképpen szükséges utána valamilyen hajvégápoló olaj.