Legújabb vélemények - Samponok

HelloSziaIvett
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Jóval gyorsabban zsirosodik a hajam, 3 nap után úgy nézek ki, mint máskor 6 nap után. A másik problémám vele hogy viszketést okoz esetemben. Még szerencse, hogy érzékeny fejbőrre találták ki. Ha nem így lenne lehet leégetné a bőrt... :D

ONiki93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Nálunk a H&S termékek leírták maguk. Párom ezt a fajtát használja vagy is használta, mert ki fogom dobni. Rettenetesen zsírosodik a haja, fejbőre viszket, hámlik és varras is lett. Soha nem volt ilyen problémája, eleinte nem is volt baj ezzel a samponnal de hosszú távú használat során megjelent káros hatása.Borzalmas termék. Korpásodás ellen van kifejlesztve még is korpát okoz.
Soha többet ezt a márkát.

KezdoManias
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 1.

Megvettem a Curls és a Waves változatot is - mindkét doboz felénél járok kb., így már több tapasztalatom van a termékekkel.
A mad about curls eleve úgy hirdeti magát, hogy "low foam". Valójában szerintem "no foam". 2C/3A hajam van, néhány hónapja határoztam el, hogy nem egyenesítgetem tovább. A hullámok kezeléséhez kerestem termékeket. Ez a sampon sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, bár lehet, hogy ez leginkább az én elvárásaim hibája.
A csomagolása nagyon tetszetős, praktikus, pumpás, nem kell az öntögetéssel bajlódni. A mennyiség is nagyobb, mint egy átlag drogériás samponban, bár az ár többszörös.
Egy körben kb. egy kisebb diónyi mennyiséget használok a vállig érő hajamra. Valóban nem szárít, hidratált érzetűek maradnak a hajszálaim, pedig 2 körben mosok vele hajat. Talán emiatt nem is érzem a teljes tisztaságot. Ennek persze oka lehet az is, hogy a balzsam mellett hajkrémet és hajzselét (mindegyik göndör hajra való, szulfát, szilikon, stb.mentes) is rakok a fürtjeimre, amihez több tisztító anyag kellene. Annak, aki nem terheli meg ennyi mindennel a hajzatát, jó lehet. Nálam viszont jobban bevált a Mad about Waves.

Charmingrose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Nagyon sok szulfátmentes sampont kipróbáltam már, és rájöttem, hogy nincs tökéletes, ahogy ez sem. Viszont nagyon szeretem ebben, hogy olcsó és drogériában könnyedén beszerezhető. Az illatanyagot igazán kihagyhatták volna belőle, elég fura amúgy, de szerencsére hamar elillan a hajszárítás után, A végére hagytam a legjobb tulajdonságait: nem szárít, nem irritál, megfelelően habzik, és még jól is tisztít. A hosszú hajam miatt nekem is balzsammal vagy pakolással működik a legjobban. Babák fejbőrére azért én az illatanyag miatt nem ajánlanám, de érzékeny fejbőrű felnőtteknek abszolút megér egy próbát.

Scara
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Tavaly év elején vettem ezt a sampont a hozzá való kondícionálóval együtt, mert a hajnövesztésnek szerettem volna adni egy extra löketet az esküvő előtti hónapokban. Erre a célra tökéletesen be is vált, mert 1 hónap alatt 2cm-t is nőtt és ez az én esetemben hatalmas szó! :) Az egyetlen, de számottevő hátránya az, hogy azonnal kiszedi a hajfestéket. Sajnos emiatt már nem tudom rendszeresen használni, viszont aki világosítani szeretné a haját egy túl sötétre sikeredett festés miatt, annak ez tökéletes megoldás lehet. :)
Amikor már közeledik a hajfestés ideje, előtte 1x-2x ezt használom, hátha így is segít a hajnövekedésnek. :)

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

A férjem használja a balzsamjával együtt, mióta növeszti a haját (kb két éve), ezt vettem neki először, amikor kérte, hogy vegyek valamit, ami kifejezetten az ő hajára való. Nagyon sok, vastagszálú, száraz, nagyon göndör haja van, látványosan szebbek a "csigák" a hajában, mintha nem ezt használja. A fejbőrét nem irritálja, nem zsírosít (bár nagyon száraz haja van, szerintem ha egy hónapig nem mosná, akkor sem lenne zsíros:D), nem viszket. Azóta is ragaszkodik hozzá, többször újravettem. Az ára is kedvező, biztosan marad ennél.

vkata96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 1.

Akkoriban vettem, amikor még nagyon hittem a gyógynövény alapú hajápolásban, mostmár annyira nem, de azért már majdnem elhasználtam. Összességében teljesen átlagos, bár a jobbak közé tartozik. Az első pár alkalommal picit irritálta a fajbőrőm, de azért nem akartam kidobni, és szerencsére el is múlt a probléma, és végül nem okozott semmi sérülést, korpát, vagy ilyesmit. Az illatát nem szeretem, de hát a gyógynövényes cuccok ilyenek és szerencsére nem marad meg sokáig. Eléggé gubancol, de a balzsamjával ezt a problémát ki lehet küszöbölni. A hajam puha és fényes lesz tőle, bár nekem alapból puha és fényes a hajam szóval ez nem olyan szenzáció. A hajnövekedést nem serkentette, zsírosságot nem csökkentette (alapból az volt a fő célom), szóval ilyen célokra ez kevés.

fruzsi0105
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 1.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 1.

Nem ajanlom senkinek! Kb 3-4 hete vettem 5 alkalommal hasznaltam es mar el is fogyott, ebbol latszik mennyi kell belole egy alkalommal
ahhoz, hogy elviselheto legyen a latvany. Annak ellenere, hogy rafujom a fel flakont par ora mulva olyan mintha nem csinaltam volna vele semmit.

Pecci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 1.

Update: Nem tudom, mi romolhatott el, de az utóbbi két mosástól kezdve, újra előjött a seborrheám, de kegyetlen módon, amit most kénes samponnal igyekszem eltüntetni. Borzasztó csalódás a kezdeti jó teljesítmény után. Sajnos az 5 csillagot le kell szállítanom így 1 csillagra.

Áldom a sampon készítőjét, mert az újonnan előbukkanó, makacsul seborrheás fejbőrömet már egy használatra helyrehozta: nincs sem korpa, sem viszketés már. A fejbőrömet szépen letisztította, lenyugtatta, a hajam fényes és ápolt tőle, a hajhullasom is megszűnt. Az illatát is kedvelem.

ONiki93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

Balzsamjával együtt használtam. Eleinte még úgytűnt,hogy beválik de hosszútávon kárt okozott. Zsíros korpám lett és már 2napig sem bírta a hajam. Előtte elegendő volt 3naponta hajatmosnom.Csalódás volt.