Legújabb vélemények - Samponok

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 31.

Szerintem elég jó ez a cucc. Amikor használom, sokszor megkérdezték, hogy fodrásznál voltam-e. Pedig nem, csak simán ezzel mostam hajat. Élénkké, üdévé varázsolta a melíros frizurámat. Nekem nem zsírosította jobban a hajam, mint egyébként más samponok, négy -öt napot simán kibírtam mosástól mosásig, és még akkor is vállalható volt.
Vibráló tisztaságú csillogást ad, kifejezetten olcsó, illatos. Jól habzó sampon, nem bántam meg, ennyiért meg főleg nem. Biztos vannak sokkal jobbak is ebben a kategóriában, de nem ilyen áron, és bár olcsó, ennek ellenére tényleg jó. Csodaszerként nem tudok rátekinteni, de nekem bevált, szeretem. És saját márkás termék létére, kifejezetten jó. Biztos, hogy veszek még belőle.

holdmacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

Ez a sampon (a balzsammal együtt) a hajamnak nagyon jó. Fényes lesz tőle, puha és egészséges kinézetű. Viszont a fejbőröm viszket tőle. Próbálgattam egy darabig, de szörnyű, hogy vakaródzom, mint egy bolhás kutya....kár érte.

Zood
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

Mindig vissza térek az elseveheh ha esetleg vmi mást is kipróbálok mindig rá jövök h nem kellett volna. Jól habzik így nem kell sok a hosszú hajamra. Nem nehezít el és nem zsírosít nem gubancolodik a hajam.

wishes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 31.

A hideg ráz a hajmosó szappanok gondolatától is, viszont ezt kíváncsiságból kipróbáltam, és azt kell hogy mondjam azóta tök szívesen nyúlok érte :) Nagyon könnyen felhabosodik a hajtöveken is, és csikorgósan tisztára mossa a hajat. Most kicsit hosszabb a hajam, mint szokott és emiatt folyton letapad, de ez a szappan kellemes, könnyed érzetet ad neki, és bár itt többen is írták, hogy nekik nem tolja ki a hajmosást, boldogan jelentem, hogy nekem egy picit igen :) Balzsam valóban elengedhetetlen hozzá, de amúgy jó kis termék! Nem mondom, hogy hosszú távon lecserélném rá a samponom, de érdekes volt kipróbálni.

Ui: Az egyik legjobb "ecsetmosó szappan", amit valaha próbáltam :D

szanii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 31.

UP2: Ha Yves Rocher hajregeneráló olajat teszek fel előtte a hajamra, és utána samponozok akkor nincs a végén olyan érzés, mintha benne maradt volna a hajamba. Így már jobb szívvel használom el, de nem kap 2 csillagnál többet, mert biztos, hogy nem veszem újra meg.

UP: húú, néha totál kiakadok rá, hajmosás után úgy érzem mintha benne maradt volna a hajamba a sampon. Mostmár tuti, hogy nem veszem újra! Rá sem nézek többet a polcon. A sok reklám helyett inkább költhettek volna magára a termékre.

Féltem használni a sok rossz vélemény miatt, de annyira nem csalódás. Elmegy, elhasználom, viszont maradok az elseve samponoknál.

Az illata elmegy, növényi. Az ára 50%os akcióban nagyon baráti. Kétszer mosok vele hajat, nekem nem zsirositotta, a kifesules is rendben ment.

vikooo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 31.

Karacsonyra kaptam ajandekba az egesz szettet, balzsammal, es pakolassal együtt.
Sajnos a hajvegem ugyanugy szaraz töle, semmit nem javitott az allagan. Plusz meg raadasul hamarabb is zsirosodik.
Elhasznalom, de biztosan nem veszem ujra.

Krisszi89
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 30.

Egy hónapja használom ezt a sampont, nekem bevált:)
Az illata nekem nagyon tetszik olyan mézes virágos illat,és még napok múlva is érezni az illatát a hajamon. Jól habzik, kimosható nem zsírosít. A balzsamot még nem próbáltam ki mert a sampontól is jól kifésülhető a haj de kifogom próbàlni azért a balzsamot is. Mindenkinek csak ajánlani tudom.:)

toszapo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 30.

Jó szívvel ajánlom mindenkinek aki szeretne egy mindenmentes jó sampont. 2 flakon teljesen rendbe hozza a szétfestett, tönkrement hajat. Az illata 2 nap után is érződik. Elég 3 naponta mosni. Nagyon szeretem ezt a terméket.

schmldr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 30.

Ugyanúgy zsírosodik a hajam ezzel a samponnal, mint az összes többivel, viszont mintha gyorsabban nőne és az illata is fantasztikus.

Ascyra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 30.

A testvérkéjével a balzsammal együtt használom. Nagyon tetszik a csomagolása, a kiszerelése és fantasztikus az illata. Ennyi az előnye.
A hátránya, hogy úgy vakarom tőle a fejbőrömet, mint egy leprás. Baromi kellemetlen, mert az ember akaratlanul is vakarózik, mások előtt is. Szuper látvány lehetek. A vakaródzás nyomán korpára is szert tettem. Szuper... Soha többet nem veszem.