Legújabb vélemények - Samponok

mlexa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Párom korpás haján csak ideig-óráig segített, elég hamar hozzászokott a haja, és már nem volt hatékony. Utána én használtam el a fél dobozt. A mentol tényleg nagyon hűsítő, már-már annyira, hogy télen szinte fáztam tőle :D De az illata kellemes, én szerettem. Viszont ennyiért egy "sima" sampont meg nem fogok venni. Szóval összességében közepes.

mlexa

Vegyesek a tapasztalatok ezzel a samponnal. Páromnak és Öcsémnek is korpás a haja. Páromnak ettől a sampontól sokkal, de sokkal rosszabb lett a helyzet, míg Öcsémnek csak ez vált be egyedül, pedig már ő is próbált rengeteg féle terméket. Azóta csak ezt veszi, nem szokott hozzá a haja, nem hat kevésbé neki. Szóval aki küzd ilyen problémával, adjon neki egy esélyt, mert akár be is válhat. Ha nem válik be, az nagyon hamar kiderül.

nikoletsolti4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.

Illata jó, nekem előny, hogy kókusz de ez borzalmas volt. Teljesen elnehezült a hajam, semennyire sem tisztít. Megpróbáltam még utána hátha, de reménytelen. A ricinus változatát szeretem, de ez..

nikoletsolti4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.

Imádom az illatát, nagyon sokszor újravettem már. Nagyon jól puhítja a hajat, de én nem szeretem sokáig ugyanazt a sampont használni, ha "hozzászokik" a hajam kipróbálok mást, de erre mindig visszatérek.

CrazyHairDontCare
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.

Göndör-hullámos hajam van (kb 2c-3a) és ez a termék valami elképesztő módon szárította az amúgy is extraszáraz hajam, még úgyis, hogy csak a hajam tövére tettem belőle. Tisztító samponnak vettem, tehát csak havi egy-két használatra, a többi alkalommal szulfátmentes sampont használtam, de így is nagyon utáltam ezért a tubusért nyúlni. Amikor ezt használtam mindig a leghiratálóbb balzsam kellett utána, és abból is kétszeres adag. Ja, és ráadásul olyan módon kuszálta a hajam, hogy a csomók kiszedésének ideje is kb a kétszeresére nőtt mindig. Biztos nem ajanlanám göndör hajúaknak, pláne gyakori használatra.

Ui.: azt természetesen nem vártam el tőle, hogy a tincseimet egybentartsa vagy ráncba szedje, arra a hajformázó termékek valók.

ziza27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Kicsit tömény az illata, de nagyjából 1 óra múlva azért már szelídebb. Kifújásnál mintha liszt került volna a hajamra (más szárazsamponnal ilyen nem volt), de szépen el lehet dolgozni és nyoma sem lesz. Nekem a baleás szárazsamponok jobban beváltak, mint a Batiste...

Csillampor26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.

Az elején jónak bizonyult, picit tovább bírta a hajam hajmosás nélkül, de 2-3 hét használat után hirtelen elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hámlani. Ilyet én még sosem tapasztaltam, remélem másnál nem fog ilyen reakciót kiváltani

anndee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Eddig nincs túl sok jó tapasztalatom a Syoss termékeket illetően (legalábbis ha a samponokról van szó), így kicsit tartottam ettől a szárazsampontól, de végül beadtam a derekamat :D Az illata nekem kicsit citrusos,és talán ez az első, amitől nem fulladt meg a párom :D Bár még csak egyszer használtam, de nekem Batiste-feelingem van, egyelőre egész jó kis szárazsampon ez. Ha esetleg változna a véleményem,akkor update-elek,addig is adok neki egy kezdeti 4 csillagot :D

Update
Lassan 1 éve írtam itt véleményt, és azóta sem váltottam hosszabb távra szárazsampont :D Az eurósban tök jó áron lehet kapni (990 Ft),és a fenti véleményemet sem változtatnám meg túlságosan. Szeretem az illatát is,a hatását is,no meg a hajam tapintása se túl kemény tőle,úgyhogy megkapja az 5. csillagot :D

szamira
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 29.

Egyből a nagy kiszerelést vettem meg, annyira bítzam benne.
Előnyök: puha tapintású lett a hajam, és egy ideig úgy tűnt, hogy javul a fejbőröm állapota
Hátrányok: büdös, drága, sok kell belőle, gyorsabban zsírosodik tőle a haj, egy idő után már megszokja a fejbőr, és aztán nem hat

Betty05
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Most komolyan!! Ki gondolná hogy egy SCHAUMA hamvasító ennyire jó!? Póthajamat szőkítettem ki, elértem azt a kellemesen ocsmány sárga színt, amit a kutya se akar látni! Fogtam és hajpakolásszerűen felkentem rá, rajtahagytam 10 percig, többszörös kiöblítéssel, gyönyörű hamvas szőke színt kaptam. Fodrászkellékesnél vettem régebben , egy kék színű hamvasítót, erre esküdnek a profik, mert a lila nem jó!!! Hát benézhetnének néha egy drogériába, mert ez a lila ez brutális :D