Legújabb vélemények - Samponok

Hanna27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Szintén tesztelőként tettem rá szert, de biztosan nem fogom megvásárolni.
Maga az ötlet nagyon jó, hogy szilárd sampon és újrahasznosított a csomagolás, élmény a hajmosás, könnyen használható, jó az illata.
De maga a hatása számomra tragikus. Az amúgy is száraz vékonyszálú hajamat, még jobban szárította, fénytelen lett és
elég makacs a használata után a hajam formázása.
Gondoltam a sminkecseteim tisztítására jó lesz, de azokat is brutálisan kiszárította.

artep81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 29.

Úgy imádom! Ajándékba kaptam. A párom is megjegyezte, hogy jó illatú a hajam pedig ő nincs oda a kókuszért! 😀 Festem, vasalom a hajam. Igazából nem vettem észre, hogy száraz volna és féltem is, hogy majd jól zsírosít de egyáltalán nem! Mondjuk hetente kétszer használom. Eddig össze-vissza, illat alapján vettem sampont. Azt mondta a fodrászom, hogy ha van egy bevált, akkor attól ne térjünk el, hát szerintem ő lesz az! ❤️

Naoto
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Látatlanban vettem meg, hát nem kellett volna... Pattanásos lett a hajtövemnél az arcom, ami gyanúsan neki köszönhető. Annyira nem is tisztít jól, reggel mostam meg a hajam, de a tövénél már most olyan, mintha tegnap mostam volna. Egyetlen előnye, hogy jó illata van és jól habzik. Nem fogom elhasználni.

kocsissarolta
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Imádom, mindenféle sampont kipróbáltam már a gyorsan zsírosodó hajamra sikertelenül.
Viszont ez a sampon egy csoda számomra, 3 napja nem kellett hajat mosnom ilyen nagyon rég volt már.
Csak ajánlani tudom.
Tipp: 1x mosom, aztán öblítem, utána már csak a hajvégeket mosom újra és öblítem.

zsbius
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Ritkán ha megfázik a fejbőröm és előjönnek a viszkető, korpásodó, irritáló tünetek. Az itteni vélemények alapján próbára tettem és már az első használat után tette a dolgát. Többszöri használat után teljesen megváltozott a hajam szerkezete, lágyabb és könnyedebb lett. Az illata kicsit ""gyógyszeres"" hatású, de szerintem ápoltságot sugall inkább mintsem hogy kellemetlen lenne. Drágának drága, de mindenképpen hasznos.

Enne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Szerk.: Azóta vásároltam már újra, jelenleg is ezt használom, a kókuszos változattal felváltva. Nem mintha nagyon extra lenne a hatása, de már nem is merek kísérletezni újabb termékekkel, mert attól tartok, hogy még a jelenleginél is járhatok velük rosszabbul. Olyan sok irritáló felületaktív összetevő van bennük, egy csomó felesleges illatanyag és egyebek, hogy lassan eljutok oda, hogy tiszta vízzel mosok hajat. Jelenleg azért kell váltogatnom a másikkal, mert hamar zsírosodik a hajam a használata mellett, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy használok balzsamot és tiszta argánolajat is hajápoláskor, így nem biztos, hogy feltétlenül a sampon a ludas. Nem érzem, hogy szebb, fényesebb lenne a hajam tőle, színtartást nem biztosít (ahogy azt már korábban is írtam). Nagyon keresem az igazit.

2018. 08. 28.
Egyszer használtam eddig, de annyi szent, hogy a festéket nem tartja meg, ugyanannyit mosott ki, mint az Elseve színvédője. Ápoló/egyéb hatásáról még nem tudok egyértelműen nyilatkozni, ezügyben még update-elek. Azonban az alapvető funkcióját nem tartotta be, így nálam 3 pont a max.

zsizsebiH
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 29.

Nagyon szeretem a Gliss kúr termékeket, főleg a pakolásokat, sokszor vásároltam már, de ez a sampon nekem sem az igazi. Azzal nem értek egyet, hogy borzalmas, mert el tudtam használni, de ettől sokkal jobb Gliss kúr termékek is vannak. Az illata nekem nem jött be, és a hajam is szárította, nehezen volt kifésülhető után, sprőddé vált, de egy pakolással jól tudtam korrigálni, szóval nem volt végzetes...Ezt még egyszer azonban nem vásárolnám.

zsizsebiH
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 29.

Régóta vissza vissza térek rá ha éppen különösen sokat nem várok egy sampontól, mert egyébként rendben van a hajam, mégpedig azért mert nagyon jó az ára, és mint sampon egészen jó. Egyébként is szeretem a samponokat váltakoztatni, és a herbária termékeit is szeretem. Nem viszket tőle a fejem, nem szárít, talán annyi, hogy a balzsamot igényli a haj utána, de hát ez szinte minden hajsamponnál így van.

szata1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.

Kicsit vékonyszálú a hajam, de nagyon sima és selymes, nem szokott borzas lenni akkor sem, ha kimarad a fésülködés. Nem gondoltam, hogy létezik olyan sampon amitől egyszerre tűnik zsírosnak és száraznak, de ennek mégis sikerült megcáfolnia. Tapintásra sem az igazi. Az illatát nagyon szeretem, ezért kap két csillagot. A hozzá passzoló spray balzsam viszont nagy kedvencem.

Update: Második napra olyan zsíros volt a hajam, mintha legalább egy hete nem mostam volna meg. Ezért tegnap este megmostam a szokásos samponommal. Kicsit többet is használtam a jól bevált pantene balzsamomból, hogy visszajöjjön a hajam puhasága. Hát nem jött, pedig az a balzsam csodákra képes. Reggel még spray balzsamot is használtam, de ilyen rosszul még sosem nézett ki a hajam. Száraznak és kócosnak tűnik. Szerintem a legrosszabb sampon, amit valaha használtam. Ha lehetne nulla csillagot adni, annyit adnék.

francais
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 29.

Kiárusításon vettem a dm-be, 1000 Ft volt. 3-4 naponta szoktam hajat mosni, még nem igazán teszteltem mennyire tolja ki a zsírosodást, viszont azért írok véleményt, mert nagyon szép a hajam esése, szép dús, könnyű. Persze balzsamozni kell hozzá.
Korpásodáson nem tudom mennyire segít, nekem az egyáltalán nincs.
Maga a sampon krém állagú és nagyon finom gyógynövényes illata van, mint a legtöbb a t&g terméknek. Jó vétel volt, engem már régen megvettek a márkával.