Legújabb vélemények - Samponok

rozanadri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 29.

Első használat utáni tapasztalatom, hogy ennyire tisztának még nem éreztem a hajam és a fejbőröm mint ennek a samponnak a használata után. Pakolás vagy balzsam mindenképp kell a használata után mert tényleg csikorgosan tisztára mossa a hajat. Én a Kallos kreatin pakolását használtam utána és a kettő együtt elsőre tökéletes kombó👌

Betty05
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Én csak annyit mondok, a tökéletes egyensúly :D Nem nehezíti el a hajat, hajszárítás után sem kelt fura zsíros hatást. Egyszerűen tökéletesen életed ad a hajnak, pedig az enyémen már tényleg csak az olló segítene. Eddig ez az egyetlen olyan termék ami nem esett át a ló másik oldalára a fene nagy hidratálással, csillogó, selymes, puha és isteni illatú hajat varázsol.

Betty05

Elsőre jónak tűnt, valóban kevesebbet eresztett a festett haj a színéből. Sajnos az agyonszőkített részek hiába vannak befestve, az sokáig dobja magából a színt, úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt, de sajnos nem szerettük meg egymást :( olyan furcsa viszkető érzést éreztem a fejbőrömön és bár a hajam frissen mosott volt, a fejbőrömön ezt nem éreztem. Ahogy tovább használtam egyre elviselhetetlenebb lett, sajnos nem jött be :(

zsizmo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Nagyon vegyesek az érzéseim, pláne az itteni vélemények után ki sem akartam próbálni, végül rávettem magam. Elsőre szuperül összehoztam a hajmosást, nem volt gond a habzással, mondhatni egyáltalán nem volt semmi fennakadás mint amit itt többen tapasztaltak. Hajszárítás után a hajvègeken érezhető volt a hatása, alig tudtam kifèsülni, viszont a hajtövemnèl gyönyörű szép tiszta, puha és fényes volt. Gondoltam, belefér, majd megoldom több kondiciònálòval legközelebb a hajvègeknèl. Másnap csodálatosan tiszta hajjal ébredtem ami kész csoda mert kb nap végére már zsíros a hajtövem, szóval már majdnem elhittem hogy megtaláltam életem samponját aztán a következő nap a zsírtòl fènylett a hajam...Soha nem volt ennyire zsíros a hajam hajmosást követő napokban :( szóval sajnos nekem nem lett favorit. Lehet teszek még egy próbát, aztán ki tudja..

kncstnd
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Nem minden mosásnál használom, de van olyan időszak, amikor csak ez a sampon segít, már a negyedik flakont vettem meg a héten. Sok terméket kipróbáltam, de eddig ez volt a leghatásosabb. Végre nem viszket a fejbőröm, a zsíros korpa is eltűnt, jól tisztít és a hajmosások közötti időt is ki tudja tolni nálam akár 3 napra is.

Mantra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 28.

Valójában a másik változatot akartam megvenni, de tökmindegy, mert nekem ez is tökéletesen működik. Nyert egy új rajongót magának! Szerintem egész jó illata van, nem fullasztó, mert olyannal is találkoztam már. Egy nappal tolom ki a hajmosások napját, nekem az már nagyon jó, így kb. 4 naponta használom.

GZsofi8
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 28.

Már sokféle sampont kipróbáltam gyorsan zsírosodó hajamra, de egyik sem vált be, ez viszont csodát tett vele! Fodrászom javaslatára csak 2. samponozásra használom, elsőre egy Tigi samponnal mosom, mert eléggé leszivta a festett hajamat. Így nagyon sokáig elég.

Horvathangelika1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 28.

Pontosan egy hónapja használom. A korpám kevesebb lett, de nem múlt el teljesen. 2-3naponta mosok hajat, így elég gyorsan fogy, és nem hiszem,hogy megfelelően tárolom, mert használat után egyszerűen csak berakom a szekrényembe és kész.. de mégegalább egy hónapig ki fog tartani. Legközelebb inkább megveszem a balea új szilárd samponját fele ennyi pénzért, ez semmi extrát nem nyújtott. Az illata a szokásos lush, csak imádni tudja az ember

jubileum
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Tesztelőnek választottak a pixibox oldalon, és amint láttam, hogy létezik a termék nagyon örültem neki, mert eddig a lush egyik korongját használtam ami nagyon szuper sok szempontból, de több mint dupla áron. Amiben mindenképp jobb ez a termék az egyértelműen az hogy nem fog szétmorzsálódni mikor már elvékonyodik, mivel teljesen szilárd, az illata sokkal gyengébb és ez nem is egy illóolajnak köszönhető, hanem parfümnek, ez tény, jól habzik, de a lushé jobban, viszont sokkal fényesebb utána a hajam, nem kellett hozzá balzsam sem. Sokat utazom, repülőre ez sokkal jobb, sok ugyan a 10 tégely de ki lehet maxolni, szeretem a szilárd termékeket, és még a ruhák is illatosak tőle. Fele áron de bőven nem csak fele olyan jó.

Nem vagyok annyira erősen rajta a fenntarthatóságon mint sokan,d e az tetszett, hogy ha már papírdobozban van, nem fejelték meg egy darab nejlonragasztóval, tehát tényleg full zero waste a termék.

dzsungelszem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Első használatra nagyon pozitív élmény! A csalános sörös verziót próbáltam. Tiszta, friss, puha lett a hajam. Utána almaecettel öblítettem, simán kitudtam fésülni! Remélem működni fog hosszú távon is.