Legújabb vélemények - Samponok

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 27.

A másofik flakonnal használom. Nekem elég sok kell belőle hajmosáshoz, egy átlagos samponnak mondanám, az illata is hamar elillan.

Gingerian01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

A kókusztejes tesója volt az első amit megvettem (az nagyon bevált) de mivel a hajam szereti az argánolajat, gondoltam kipróbálom őt is. Nekem bejött :) a kókusztejes társát nem győzte le, viszont ez sem zsírosít/korpásít pluszban, táplál, sokáig elég, és finom illatú. Tetszik :)

Gingerian01

Nekem jelenleg ő A SAMPON. Csupa nagybetűvel :) elképesztő illata van, kevés is elég belőle (heti 2 hajmosás és hátközépig érő haj mellett 3 hónapot kibírt). A hatása nálam remek: hidratál, táplál, és jól tisztít. Nem okozott plusz zsírosítást és korpásodást sem. Ár-érték arányban meg igazi mennyország így, hogy javarészt természetes összetevőkből áll!
A Garnier Hair Food termékcsaláddal használom egyébként, nem a saját balzsamjával, de egyre kíváncsibb vagyok arra is.... :)

Nagy Melinda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 27.

Tényleg alakít a sárga árnyalaton, de csak többszöri használat után, kicsit szárít, de teszi a dolgát.

Nagy Melinda

Balzsam nélkül kínzás a hajnak. pl. pantene balzsammal elmegy, jól tisztít, jó illatú, DE alig várom ,hogy elfoggyon.

Demonshadow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Korábban a T/Gel Totalt használtam, de aztán a kiszerelés mérete miatt váltottam erre. Bár a viszketéssel nem igen gyűlt meg a bajom, gondoltam, elejét is veszem a kellemetlenségnek, és mivel ez korpára is jó, tuti biztos, hogy megleszek vele. Sajnos nem egészen így alakult a barátság a fejbőröm és a sampon között. Néhány hónapja használom, de egy hónapja sajnos észrevettem, hogy egyre erőteljesebben van jelen a korpa, amivel évekig küzdöttem, és amire ez a termékcsalád jelentette a megoldást. Nem tudom, hogy a téli időszak megpróbáltatásai miatt vallott kudarcot, vagy hozzászokott a fejbőröm, vagy éppen az előző hatása tolódott ki, hogy csak később jelentkezett újból a korpa, de egy biztos, megint váltanom kell, mert az állapot kezd minden túlzás nélkül tarthatatlanná válni, ezért az 1 csillag.

Savajuj
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 27.

Lassan egy éve követem a girl curly method-ot, és emiatt kerestem olyan hajápoló termékcsaládot, ami megfelelt a követelményeknek, lehetőleg könnyen beszerezhető és nem elvetemült áron lehet megvenni.Nos, minden kritériumnak megfelel a gyártó, és jelentem, ez egy szuper sampon.
Szépen tisztít -bár az elején kicsit megküzdöttem vele- 4-5 napra ki tudtam tolni vele a hajmosást, a hajam szépen göndörödik, csillog (!) és szépen nő..
Az illata finom, bár azon már túl vagyok,hogy illat alapján válasszak sampont.
A balzsamját is nagyon szeretem, nagyon könnyű kifésülni a hajam vele.
Gondolkodtam hogy a prémium sampon-balzsam kombinációjukat is kipróbálom, de ezzel annyira elégedett vagyok, hogy lehet nem változtatok..

Sandykaa009
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Imádom ezt a sampont :) Sokat vaciláltam az ára miatt, de teljesen megéri, hisz nagyon lassan fogy. A többi sampontól másnapra olyan a hajam mintha 1 hete nem mostam volna,nagyon gyorsan zsírosodik közben érzékeny a fejbőröm és korpás a legtöbb sampontól. 2 naponta mostam hajat, ez kitolja legalább 3 napra, és még akkor is vállalható :) Az illata nem marad meg, de ez legyen a legnagyobb gond vele, engem nem zavar :)

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
caramelcukk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Ezt a terméket használtam kb. 5 évig. Akkor elégedett voltam vele.
Hirtelen felindulásból vásaroltam egy masik sampont ,mert nagyon megtetszett az illata.
Elfogyott. Visszatertem ehhez.
Hát...borzasztóan viszket a fejem tőle,es korpásodni is elkezdtem. 3 nap múlva zsíros a hajam úgy nézki mintha hetek óta nem mostam volna meg,és ennek fényében olyan hihetetlen bűzös haj/fej(?) szagom lett...
Nagyon csalódott vagyok,pedig anno szerettem ezt a sampont,de muszáj lepontoznom :(

stimea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 26.

A fejbőröm hajlamos kiszáradni ès viszketni így korpàsodni is, a sima samponok sajnos nem segítettek ezen ezèrt gondoltam,kipróbàlom ezt. Csikorgósan tisztàra mossa az ember fejbőrèt ès megszünteti a viszketèst, puha lesz tőle a hajam viszont kicsit gubancolódik. A fejbőrre gyakorolt hatàsa ès az àra miatt így is megy neki az 5 ⭐