Legújabb vélemények - Samponok

vivalaeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Nem rossz kis termék, de néha nagyon jót tesz a hajamnak, néha meg mintha nem is ugyanazzal mostam volna előzőleg.

vivalaeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Végig próbáltam több ultra doux sampont még évekkel ezelőtt. Volt, ami korpásított, volt, ami semmit nem nyújtott. Nem volt nálam hosszú életű termékcsoport.

Dr. Konopka's Erősítő Sampon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Már az első használat után is éreztem,hogy ezt szeretni fogom :) Heti 1-2-szer mosok hajat vele,nem szárítja a fejbőröm és selymesnek érzem a hajam a használata után.A SLES-es samponok után mindig száraz lett a fejbőröm és hámlott is(ronda korpásnak is nézett ki emiatt).Ezzel a samponnal nincs ilyen :D

mindenfelhasznalonevfoglalt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 7.

Nagyon közepes. Nagyon erőteljesen tisztít, ami nekem kicsit természetellenes. A haj összes saját olaját leszedi, emiatt borzasztóan szárít. El lehet használni, de újravenni biztos, hogy nem fogom.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

A hatásával elégedett vagyok (igaz a dm hajvitaminjával együtt használtam), tele vagyok babahajjal. Engem az illata sem zavar, mivel férfi sampon gondoltam nem virágos-vaníliás lesz. :) Mentolos hűsítő érzete van, számomra kifejezetten kellemes érzés bár gondolom célszerűbb lenne emiatt inkább nyáron használni. Alaposan tisztít, talán túl jól is mert totál kiszárította a fejbőrömet. Úgyhogy hajnövekedés/hullás már nincs cserébe korpás lettem. :( Sajnálom, mert nagyon szép tartást és volument adott a hajamnak, de a téli hideggel és fűtéssel együtt nekem nem vált be.

Katarzisakkoris
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Hajpakolásával együtt használva csodát tett a hajamon, selymesen puha maradt már az első használat után.

georginasz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 6.

Olyan sampont kerestem, ami szilikon és parabén mentes, így találtam rá erre, szépek az összetevői és ár-étrték arányban tényleg megéri. Nincs agyonparfümözve, nem vagyk rosszul a hajam szagától miután ezt használom. Biztosan újraveszem. Dús és fényes lesz tőle a hajam. :)

Ettike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

1 hónapja tesztelem a szappant, és most tudom elmondani hogy sikerült rájönnöm a megfelelő használatára. Az összes hibát elkövettem amit az előttem 1 csillagos véleményt írók, csak én nem adtam fel a kísérletezést, így már imádom! A lényeg: ne közvetlenül a hajatokkal érintkezzen a szappan! Tenyérben át kell többször forgatni a szappant és csak a habot szabad a hajra kenni, míg el nem érjük a kellő hab mennyiséget, amivel már szépen át tudjuk mosni a hajat. Utána extraerős vízsugárral kimosni a hajból alaposan a szappant, és ha kell balzsamot is lehet a haj végére kenni, bár nekem mindenféle öblítés (ecetes, citromleves) nélkül sikerült szuper eredményt elérnem. Ami még fontos a hajszárítóval való szárítás, így nem lesz “elnehezült” haj látszata és érzete. Én samponnal is mindig 2x mostam meg a hajam, így szappannál is így teszek, az eredmény: tiszta, parfümmentes, természetes szappan illatú, csillogó, puha haj. Alapvetően a hajtöveknél zsírosodó, hajvégeknél száraz hajamat 3-4 naponta szépen kordában tartja 🙂

Martu0508
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Amikor elkezdtem a curly girl method alapján ápolni a hajam, olyan göndörbarát terméket kerestem első körben, ami a drogériákban elérhető. Mivel a manna termékeit tapasztalatból ismerem, ezért inkább efelé hajlottam. Alapvetően teljesen elégedett vagyok a termékkel, már mosás után érzem, hogy nem szárítja annyira a hajam, mint egy átlagos sampon. Ennek ellenére nagyon jól tisztít, nálam sűrű habja is van. Az átlagos samponoktól őrülten viszket a fejem, ettől csak minimálisan (a helyi vízben van valami, ami ezt nálam kiváltja, de egy csodaszer kategóriás sampon ezt is kezeli) , ezért nem kapja meg az öt csillagot. Szívesen újravenném, de magamat ismerve úgyis kipróbálok mást, ha elfogy :D

Pecci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Óriási csalódás volt a sampon: a hajmosás után nagyjából egy nappal már olyan volt a hajam, mintha hetek óta nem mostam volna, a kezelt sebborheámat előhozta(korpás lettem tole) és kisebesitette a fejem, a hajam kócolta és szárította. Arról már nem is beszélek, hogy a termékben egy deka teafaolaj sincs, csak mentol. Soha többet ez a sampon vagy a márka más samponjai. Számomra penzkidobas volt.