Legújabb vélemények - Samponok

Fairy0124
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 4.

Az illata nagyon jó, kicsit a kakaóra emlékeztet, de lehet csak azért, mert azzal párosítom a barna flakont :D. Nem veszek észre én sem változást a sötétbarna hajamon, de mindeképpen ki akartam próbálni, és jó érzés kifejezetten barna hajra való samponnal hajat mosni. A nagy kiszerelés nekem sem tetszik, de csak mert én szeretem a kisebbeket. Egyenlőre négy pont, meglátjuk később mennyire leszek elégedett vele.

Viwi0524
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 4.

Akciosan vettem egy fodrász kellekesben. Nagyon sok sampont kiprobaltam már, meglattam, és rögtön kettőt vettem belőle.
Az illata nagyon jó, és már 1 hónapja használom, a hatását is érzem. Nagyon sokat dusult a hajam és a hajhullasom is csökkent. Nekem eddig 5*. Én zsirosodast és egyéb problémát nem tapasztaltam, majd meglatjuk.

Szmacs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. december 4.

Kitűnő hajdúsító hatás 1 hónap után heti 2 hajmosással. Nagyon finom illata van a terméknek, így a hajnak is, ami mosás után lágy és selymes tapintású.

Adala
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá 😒de sajnos viszket tőle a fejem és korpásodik nagyon.

Kapott még egy esélyt 😔..és ilyen korpás sosem volt még a fejbőröm

ramona22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 4.

A lány a boltban száraz hajra ajánlotta, és mivel új termék, felhívta a figyelmem rá hogy sls mentes is... Na én fel is ugrottam erre a vagonra azonnal és boldogan fizettem érte. Hiba volt...nagyon szárítja az amugy is száraz, hullámos hajamat... sajna ez csalódás. :(

brigitta001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 4.

Többféle kiszerelés is létezik. Az enyémben nem volt kis zsák. (Ezt a csomagoláson jelzik is egy feltűnő sárga matricával.) Az illata nagyon finom virág illat, de a hatékonysága elmarad a többi (Lush, Bomb) szilárd samponhoz képest. Valahogy nekem nem is habzik annyira jól, mint a többi. Már két hete használom, de még nem jöttem rá a trükkjére. Ez így csak 3 csillag.

dlrexqs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 3.

Ennek a samponnak sikerült rendbe hoznia a fejbőrömet, úgyhogy valamit tud! Alaposan tisztít és az ára is baráti, viszont az illatával vagy inkább annak hiányával nem voltam kibékülve, illetve hajmosás után rémálom volt kifésülni a sörényemet, ezért adok csak három csillagot.

Bradshaw
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 3.

Törzsvásárló vagyok. Imádom, életem végéig használnám. Nagyon jó illata van, ami napokig érződik a hajamon. Nagyon pihe puha lesz tőle a haj, a barátom is észre vette, és én is imádok bele túrni. Nem zsírosítja a hajtöveimet. Fél éve használom, de szerintem a növekedésben nem segít, viszont tényleg egészségesebbek a hajvégek, nem törnek, így lehet növeszteni a hajat.

saeszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 3.

Nem nagy szám. Fakó lesz tőle a hajam. Nalam tuti nem újravevős. Eddig a legjobb szárazsampon a batiste.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 3.

a hatása ugyanolyan jó, mint a többinek, de nagyon utálom a szagát, komolyan alig bírom elviselni, ezért csak 3 pont.