Legújabb vélemények - Samponok

Nabi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 8.

Arcmosásra használom reggel és este. Érzékeny, problémás bőröm van, de ez nagyon bevált, sokkal jobban mint bármelyik kifejezetten arcmosásra való termék. Nem szárít, kellően tisztít és még a sminket is lehozza, legalábbis az alapozót, szemhéjpúdert maradéktalanul. Sokáig elég egy tubus, az ára is nagyon baráti.

anneshirley
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Én maximálisan elégedett vagyok vele. Jól tisztít, a hajtövem tovább marad szalonképes vele, ugyanakkor nem száll tőle a hajam szanaszėt, és csak annyira minimálisan szárít, amennyire egy hatékony samponnak muszáj, így akár balzsam nélkül is használható. Tényleg lágyítja, puhítja a hajat. Az illata nem hiányozna, ha nem lenne, de nem tolakodó szerencsére.

Alsace
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Semmit sem ért, nagyon lehúzásnak éreztem... ilyen kicsike sampon ennyi pénzért... szépen tisztított a hajam de az ár töredékéért ezt sok sampon megcsinálja. Néhány éve vettem, de azóta soha többé és senkinek sem ajánlom, hogy elhiggye ezt a butaságot amit a sampon köré szőnek.

Skiiin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Örülök, hogy megvettem. Életem első szárazsamponja és nagyon megszerettem. Amikor az ember "lusta" hajatmosni ezzel valóban praktikusan ki lehet váltani...Bár előbb megvettem volna.

vivalaeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Nem rossz kis termék, de néha nagyon jót tesz a hajamnak, néha meg mintha nem is ugyanazzal mostam volna előzőleg.

vivalaeri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Végig próbáltam több ultra doux sampont még évekkel ezelőtt. Volt, ami korpásított, volt, ami semmit nem nyújtott. Nem volt nálam hosszú életű termékcsoport.

Dr. Konopka's Erősítő Sampon
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 7.

Már az első használat után is éreztem,hogy ezt szeretni fogom :) Heti 1-2-szer mosok hajat vele,nem szárítja a fejbőröm és selymesnek érzem a hajam a használata után.A SLES-es samponok után mindig száraz lett a fejbőröm és hámlott is(ronda korpásnak is nézett ki emiatt).Ezzel a samponnal nincs ilyen :D

mindenfelhasznalonevfoglalt
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 7.

Nagyon közepes. Nagyon erőteljesen tisztít, ami nekem kicsit természetellenes. A haj összes saját olaját leszedi, emiatt borzasztóan szárít. El lehet használni, de újravenni biztos, hogy nem fogom.

Kremcica

A hatásával elégedett vagyok (igaz a dm hajvitaminjával együtt használtam), tele vagyok babahajjal. Engem az illata sem zavar, mivel férfi sampon gondoltam nem virágos-vaníliás lesz. :) Mentolos hűsítő érzete van, számomra kifejezetten kellemes érzés bár gondolom célszerűbb lenne emiatt inkább nyáron használni. Alaposan tisztít, talán túl jól is mert totál kiszárította a fejbőrömet. Úgyhogy hajnövekedés/hullás már nincs cserébe korpás lettem. :( Sajnálom, mert nagyon szép tartást és volument adott a hajamnak, de a téli hideggel és fűtéssel együtt nekem nem vált be.

Katarzisakkoris
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Hajpakolásával együtt használva csodát tett a hajamon, selymesen puha maradt már az első használat után.