Legújabb vélemények - Samponok

georginasz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 6.

Olyan sampont kerestem, ami szilikon és parabén mentes, így találtam rá erre, szépek az összetevői és ár-étrték arányban tényleg megéri. Nincs agyonparfümözve, nem vagyk rosszul a hajam szagától miután ezt használom. Biztosan újraveszem. Dús és fényes lesz tőle a hajam. :)

Ettike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

1 hónapja tesztelem a szappant, és most tudom elmondani hogy sikerült rájönnöm a megfelelő használatára. Az összes hibát elkövettem amit az előttem 1 csillagos véleményt írók, csak én nem adtam fel a kísérletezést, így már imádom! A lényeg: ne közvetlenül a hajatokkal érintkezzen a szappan! Tenyérben át kell többször forgatni a szappant és csak a habot szabad a hajra kenni, míg el nem érjük a kellő hab mennyiséget, amivel már szépen át tudjuk mosni a hajat. Utána extraerős vízsugárral kimosni a hajból alaposan a szappant, és ha kell balzsamot is lehet a haj végére kenni, bár nekem mindenféle öblítés (ecetes, citromleves) nélkül sikerült szuper eredményt elérnem. Ami még fontos a hajszárítóval való szárítás, így nem lesz “elnehezült” haj látszata és érzete. Én samponnal is mindig 2x mostam meg a hajam, így szappannál is így teszek, az eredmény: tiszta, parfümmentes, természetes szappan illatú, csillogó, puha haj. Alapvetően a hajtöveknél zsírosodó, hajvégeknél száraz hajamat 3-4 naponta szépen kordában tartja 🙂

Martu0508
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Amikor elkezdtem a curly girl method alapján ápolni a hajam, olyan göndörbarát terméket kerestem első körben, ami a drogériákban elérhető. Mivel a manna termékeit tapasztalatból ismerem, ezért inkább efelé hajlottam. Alapvetően teljesen elégedett vagyok a termékkel, már mosás után érzem, hogy nem szárítja annyira a hajam, mint egy átlagos sampon. Ennek ellenére nagyon jól tisztít, nálam sűrű habja is van. Az átlagos samponoktól őrülten viszket a fejem, ettől csak minimálisan (a helyi vízben van valami, ami ezt nálam kiváltja, de egy csodaszer kategóriás sampon ezt is kezeli) , ezért nem kapja meg az öt csillagot. Szívesen újravenném, de magamat ismerve úgyis kipróbálok mást, ha elfogy :D

Pecci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Óriási csalódás volt a sampon: a hajmosás után nagyjából egy nappal már olyan volt a hajam, mintha hetek óta nem mostam volna, a kezelt sebborheámat előhozta(korpás lettem tole) és kisebesitette a fejem, a hajam kócolta és szárította. Arról már nem is beszélek, hogy a termékben egy deka teafaolaj sincs, csak mentol. Soha többet ez a sampon vagy a márka más samponjai. Számomra penzkidobas volt.

Picieri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 6.

Nagyon szeretem a gliss kur samponokat és hajápolókat. Mindig kipróbálom az újakat. Jól tisztít, jól habzik, nagyon finom illata van, kicsit szárítja a hajam, de egyébként is festve van, és használok ápolókat mosás után, úgy hogy emiatt nem vonok le pontot. :)

maspit
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 6.

Fejbőrviszketést majdnem tökéletesen elmulasztotta, a korpát nem teljesen, habár csak heti egyszer használom (a leírás szerint heti 2-szer kell használni a megfelelő hatás érdekében). Nem habzik túlzottan, nehéz eloszlatni a fejbőrön, ezért kb. 3-szor le kell mosnom vele, vagy másik samponnal átmosni a hajamat a használata után, hogy ne maradjon zsíros. A hét során viszont kevésbé zsírosodik tőle a hajam. Balzsam majdhogynem kötelező utána, csomóssá és nehezen fésülhetővé teszi a hajat.
Kicsit drága, főleg ahhoz képest, hogy mennyit kell elhasználnom egy hajmosás során.