Legújabb vélemények - Samponok

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 3.

En csak azert vettem meg hogy hajfestes utan tudjak valami szinvedo samponnal hajat mosni. Nem viszi le nagyon a szint, jol habzik. Tisztithatna is jobban es 2. nap mar zsirosabb lesz a hajam es lelapul, viszont az illata tetszik.

Sherka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 3.

Nem szoktam mosni a hajamat, a fodrászomra bízom, mert nem bírom idegekkel a szőke hajjal járó procedúrát. Körülbelül 2 hétre azonban magamra voltam hagyva a karantén elelén kialakult őrüket miatt, ezért muszáj volt itthon megmosnom a hajam és leporolnom ezt a felbontatlan sampont. Még minimálisan se sárgult a hajam, míg használtam, pedig én aztán figyelem ezt nagyon, borzasztó mániákus és hárklis módon figyelem a narancssárga szín legapróbb jelét is, de nem találtam! :) Csak azért adok 4 csillagot, mert közben a drága fodrászom -, aki mindig meglep valamivel, általában egy ajándék teszterrel, pedig tudja, hogy én csak olajat használok otthon, de gondol arra, hogy esetleg elutazom - azóta adott egy még jobbat. Mindig van egy még jobbja. :D

gondasari
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 3.

Bőrgyógyászom ajánlotta letapadt korpásodásra. 1 flakon teljesen helyrehozta a fejbőrömet. Nincs kellemetlen illata. Szerencsére kedvezménnyel tudtam megvenni, így tendben volt, amúgy nem egy olcsó dolog, de hatásos :)

pont
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 3.

annyira gyengéd és kíméletes, hogy konkrétan 2 alapos mosás után is zsíros maradt a hajtövem. mehhh

Csengiful
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 3.

Nagyon finom a citrusos illata, csodas cucc utazashoz, jol habzik... viszont, az en hosszu, vastag szalu hajamon 3-4 hasznalat utan mar megmarad egy ragacsos-szappanos erzes, amit csak masfajta, folyekony samponnal birtam kimosni. Nem igazan tolta ki a napokat a hajmosasaim kozott :)

babydream
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 2.

2 napja vettem 1190 Ft-t a DM-ben. Nekem nagyon bevált. Jól habzik, kiöblítendő balzsam sem kell utána, anélkül is puha lesz a hajam az öbítés után. Látszik a hatás már első használat után. Nyilván nem lesz azonnal totál hamvas szőke a sárgából, de szerintem 2-3 mosás ezzel a termékkel és sikerül elérnem a kívnát hatást. Finom az illata és ára is nagyon jó. Biztosan "újravevős" termék számomra. :)

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 2.

MagicHair kapszula rendelés mellé jött ajándékba. Férjuram szedi nagyon gazdaságosan a kapszulákat (kb minden másnap, amikor eszébe jut...), így a samponnak is adtunk egy esélyt. A kopaszodásra nem volt hatással (nem is kell neki), egyébként rendesen habzik, samponként viselkedik, tehát semmi különös, nem egy csodaszer.

pniki93
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 2.

1 hónapig mostam vele hajat, de feladtam. Nagyon hamar elkezdte zsírosítani a hajam, nagyon lelapult, nehéznek éreztem, olyan mintha koszos lenne. Nálam ez az "apukám majd elhasználja" sampon lett :( Kár érte, mert a kókuszos tesóját imádtam.

Update: most hogy sokat vagyok itthon, újra elkezdtem használni és nem látok semmi rosszat benne. Szép, tiszta a hajam, nem szárít, nem is zsírosodik jobban mint a másik samponomnál. Nem tudom mi volt vele télen , de felpontozom 5 csillagra

zsofi017
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 2.

Teljesen jó :) Jól habzik, remek az illata. A hajam balzsam nélkül is csodásan fényes és illatos lesz, 2 napot kibír mosás nélkül, de ez az átlag hajmosási gyakoriságom amúgy is és mosás előtt sem vállalhatatlan. :) Használni is egy élmény, ha megszagolom a hajam érzem a 2. nap este is az illatát :)

Asztraia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 2.

Euro F. boltban láttam meg, egyetlen 1 darab volt belőle, akciós volt, jött velem haza, gondoltam nézzük meg.
Nekem inkább édes menta illatú, mintsem eper (amit egyáltalán nem bánok) és tök jól habzik. Mosás után úgy érzem megfelelően tisztít, de nem szárít, hamarabbi zsírosodást nem tapasztaltam.
Eddig elmondható, hogy ár-érték arányban teljesen jó termék.