Legújabb vélemények - Samponok

jatekny
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 25.

Évek óta rengeteg problémát okozott a hajam. 2 Nap alatt totál lezsírosodott,közben korpás volt és úgy viszketett,hogy szörnyű.Mindent kipróbáltam,nulla sikerrel. Ettől a sampontól első használatra éreztem a pozitív változás,majd többedik alkalomra teljesen meg is szűnt. Azóta mostam más samponnal is ha kevés időm volt és a viszketés így sem jött vissza.
Millió hála ennek a terméknek :)

Zsuliette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 25.

Egyszerűen imádom. Úgy érzem megtaláltam a nagy Ő-t, sok évnyi keresgélés után. Viszonylag zsíros hajam van, de ezzel a samponnal 3 napig olyan szép fényes a hajam, mintha aznap mostam volna meg. Finom illata van és természetes, nem irritálja a fejbőrt. Ha kifogy biztos újraveszem.

Zsuliette

A sok jó vélemény alapján vettem meg, és elsőre nagyon tetszett, mert szép fényes lett tőle a hajam, de azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb kell hajat mosnom, mert zsírosítja a hajam. Nem vagyok vele megelégedve, de nem is borzalmas, ezért 3 csillagot adtam neki.

Toscana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Szerelem! Nincs légfrissítőre hajazó illata, nem hagy foltot amelyet nem lehet kifésülni vagy az kezünkkel eltüntetni. Teszi a dolgát, két hajmosás közt megment. A fejbőrömet sem irritálja a Loreal szárazsamponjával ellentétben. Plusz pont, hogy nagyon sokáig kitart.

Lilluc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Elèggè hamar zsírosodik a hajam, ezèrt gondoltam kipróbálom. Heti 2x mosok hajat, ezzel simán ki lehetne tolni heti 1re is, ha nem viszketne a fejbőröm. :)
Egyszerre kezdtem használni egy szintèn Baleás samponnal. Azt, hogy ettől, vagy a sampontól lett pár apró seb a fejemen, nem tudom.... Ezt mèg tesztelni kell, de a hatásával elègedett vagyok

Levontam 2csillagot. Már biztos, hogy ettôl kezdett el sebesedni a fejbőröm

Lilluc

4 vagy 5*...
Teljesen jól működik a hajamon, ettől nem korpasodik elől a fejbőröm, tovább húzza a hajam, ès nekem a szagával sincs bajom.
Talán lehetne kicsit olcsóbb....de valószínűleg legközelebb is ezt a márkát választom, mert az olcsóbb Baleástól (szőke hajra való) csúnyán korpasodott a hajam.

Flortim
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Én nemrégen vettem először(2020), a csomagolása már teljesen megújult. Nagyon szuper sampon, szépen tisztít, selymes és puha lesz a hajam tőle. Kellemes illata van. Nekem hajaz a Pantenere, mind tudásra és picit illatra is. Újravevős.

Dalma027
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Én nagyon szeretem a balzsamjával együtt már harmadjára vettem meg. Az illata szuper. 2x mosom, a balzsamot pedig törölközőszáraz hajra viszem fel. Nem zsírosodik, de puha a hajam és szép fénye is van.

Rean519
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 24.

Eddig a leghatásosabb korpás fejbőr ellen! Már egy használat is csodát tett velem. Rendszeres használat mellett hosszútávon is javít a bőr állapotán.

Rean519

Látványos javulást nem vettem észre. de ártani se ártott. A hajam zsírosodását se befolyásolta. Elhasználtam egy flakonnal, de nem veszem újra. Pozitívuma, hogy sokáig elég.