Legújabb vélemények - Samponok

dorccu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 29.

Kb egy hónapig használtam, nagyon szerettem, mindig puha és fényes volt tőle a hajam☺️ Az illatát is nagyon szerettem, a balzsammal együtt használtam

Birkin22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 29.

Az illata jó, de sajnos már másnap vállalhatatlan, olyan mintha zsíros lenne.

Jucccc
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 28.

Szettben vettem meg a pakolással, és a kifésülő balzsam spray-vel együtt. Ez a sampon sem a saját ápoló cuccaival, sem más márka pakolásával együtt sem tetszett. Nagyon sokat kellett használnom belőle, mire rendesem megtisztította a hajamat, ezért gyorsan fogyott. Pont olyan a hajam, mint amire ajánlják, de nagyon kevésnek éreztem a hatását, sőt, inkább szárította a hajamat. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nem fogom újra venni, nem éri meg az árát.

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Nekem nem jött be anniyra. A külsőségek bejönnek. Hogy ilyen cső alakú adagolója van, és pont oda lehet felvinni a sampont ahova szeretném. Ezt más samponnál is alkalmazhatnák. A golyócskák amik elméletileg radíroznak (mondjuk annyira nem érzem) . A hűs menta. Az érdekes borsra emlékeztető szag. Na de mit csinált a korpásodással? Nekem semmit sajnos. Az elején a viszketést megszüntette az első két hétben. Aztán annyira szétszárította a fejbőrömet a hónap végén, hogy már azért viszketett. Pedig követtem az útmutatást, hogy használjam, és egy hónapig lelkiismeretesen mostam vele a hajam, rajtahagytam 4 percig minden alkalommal stb.
Végül a Nizoral sampont is kipróbáltam nekem az segített.
Néztem egy bőrgyógyász videóját és mondta, hogy milyen hatóanyag lehet egy samponban ami jó a korpa ellen. Ajánlotta a Nizoral sampon (abban ketoconazole nevű aktív összetevő van). vagy Selenium Sulfid nevű összetevő (Selsun Blue, Sellon) vagy szalicilsav (Neutrogena T-gél) vagy a Head Shouldersb (cink-pirition).
Ha a Nizoral nem működött volna valószínűleg végigpróbálgattam volna a többit szép sorba, de szerencsére az működött nálam.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 28.

Nem rossz, de nem csinál sokmindent. Puha a haj utána de körülbelül ennyi.

Lina14    beauty blogger

Az én fejbőrömet sajnos szárítja, így csak ritkán haszálom, amikor a többi sampon már nem csinál olyan sokmindent a halyammal. Nem rossz, de nekem hosszú távon nem használható.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. március 28.

A sampon változat sokkal jobban sikerült, mint a kondícionáló. Az illat nagyon emlékeztet a mandulás tusolóolaj illatára, a hajmosás közben kellemes, jól eltalált. Ugyanakkor az illat a hozzáillő kondícionálóval együtt használva sem marad elég intenzív, a megszáradt hajon már kevésbé érzem, örülnék, ha tartósabb lenne. Egy mosásnál kétszer szoktam használni, az első alkalommal kevésbé habzik, a másodikra már sok a hab és tisztának is érzem utána a hajamat. Használata után a haj sprőd tapintatú, elkel utána a hajápoló.
Ezt se veszem újra.

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Az egyik legjobb hamvasító sampon a piacon. Szépen hamvasít, és csak kicsit szárít (sok-sok márka hamvasító samponjának kipróbálása után szent meggyőződésem, hogy mindegyik szárít, csak van, amelyik kevésbé, és van, amelyik jobban). Nekem a világosabb részeket se fogja be kékes-lilásra, és a hajtöveket sem zsírosítja, úgyhogy ár-érték arányban szerintem a no.1.
(Kerastase Blond Absolu sampon közel hétezer forintért pontosan ugyanezt tudja)

Bolyka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Nos, nem tudom hogy mit kellene tudjon, szerintem egy átlagos sampon. Én az egész termékcsaládot használom, így viszont tökéletes. A baba hajam kinőtt ami eddig alig volt. A no cut krém nagyon jó mert ha beledolgozom a hajamba vizesen is könnyű kifesulni és utána nagyon puha lesz. A pakolást heti egyszer használom, és nagyon szépen teljesített eddig. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz hamar zsíros. Én mondjuk arra gondoltam, hogy ennek is 90%-a marketing, ami lehet igaz is, de ennek ellenére nagyon jó család. Kb két hónapja használom őket és remek!

Bolyka

Nos. Akinek Seborrea vagy egyeb fajta problémája van az ne drogerias terméket keressen hanem menjen bőrgyógyászhoz. Nem is értem hogy ha valakinek bőrproblémája van minek kísérletezik, mert a zsíros és a száraz korpa teljesen más ergo más cucc is kell rá. És emiatt egy jó terméket húznak le. Persze mindenkinek más a bőre nem mindenkinek lesz jó ez se. Nekem a Nizoral fiatal koromban nagyon jó volt, ahogy nőttem valamiért semmit se használ. Ezt orvos ajanlotta úgy mint a Nizoralt. A kénes samponok nekem nem működnek mert annyira szárít hogy borzalom. Szóval a termék: szamomra a legjobb. Jól hangzik, jól tisztit, nem szárít, nem zsírosodik a hajam tőle. Mivel én csak tavasszal és ősszel használom így nekem nem szokik hozzá a hajam. De a csomagoláson is azt irja hogy 6 hétig lehet használni. Szóval akinek ennyi idő alatt nem segített és zsákszámra veszi a korpa elleni cuccokat az inkább menjen orvoshoz. Mondjuk a csomagolást megváltoztatnám mert szerintem a kupakja nem jó nehezen tudom kinyomni a terméket.