Legújabb vélemények - Samponok

Viky0123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Hát, nem is tudom.. Balea samponról váltottam, kipróbáltam volna valami mást. 1 hete használtam ezt a Schaumát, mikor elkezdett nagyon korpásodni a hajam - soha nem volt korpás még :(.

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

nem rossz, az illata finom, nekem nem erős, egyszer se lettem tőle rosszul, pedig nincs túl nagy fürdőszobám. sajna a hatása nem annyira jó, nekem porosabb a hajam, ha ezt használom, mint Batiste használata után. vészhelyzetekre azért teljesen jó.

Flowergarden
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Nekem ez a sampon vált be a legjobban.
Szép, fényes haj, könnyen formázható,jó illatú.

kiskrisztinazs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Nekem sem vált be, más száraz samponokhoz képest ezzel még egy napot sem tudtam kihúzni úgy hogy a hajam kiengedve maradjon.

viragdrkis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Mielőtt megvettem volna kértem a fodrásztól mintát. Ezt nagyon jól tettem tekintettel arra hogy a kapott minta 3 hajmosásra volt elegendő és olyan szinten lett zsíros tőle a hajam hogy másnap már úgy néztem ki hogy hajat kell mosnom...
Vékonyszálú a hajam de nekem nem jött be sajnos amit nagyon sajnálok mert reménykedtem benne hogy csodaszer lesz.

dory008
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Maga a megtestesült borzalom! Nemhogy használna, inkább árt! Zsírosabb lesz tőle a hajam, ragacsos és kócos. Nem szárad meg rendesen, semmi hajtőemelő vagy púderes hatás, kb mintha sima hajszaritas előtti habot tettem volna a zsíros hajamra... Ha lehetne -1 csillagot adnék!

kata07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 22.

Valahogy engem a márka samponjai nem igazán kedvelnek.Nem hozta azt a hatást amit ígér.Nagyon sajnálom, de nem veszem úja.

tamara428
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Könnyen és jól felhabzik, nagyon kevés is elegendő belőle egy hajmosáshoz (közel derékig érő, egyenes, vékony szálú, de sűrű hajam van). Hatékonyság szempontjából semmiben sem marad el a folyékony samponoktól és az illatát is szeretem. Néha kétszer samponozok vele, de akkor általában egy jó adag szárazsampont kell kimosnia a hajamból. A hajamat nem szárítja jobban, mint bármely másik folyékony sampon, balzsamot mindig használok. Maradéktalanul kiöblíthető a hajból, nem úgy, mint a Manna hajmosószappanja. Nem csodaszer, de tökéltesen elégedett vagyok vele.

berenyiagness
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Szuper sampon, remekül tisztít nagyon jò, tiszta èrzèsü a hajmosàs utàn a fejböröm. Tovàbbà annyira jòl habzik, hogy egy mandula nagysàgù mennyisèg böven elèg a majdnem fenèkig èrö hajamra. Eszmèletlen ilyet mèg egyik samponnàl sem tapasztaltam, mindenkinek ajánl!

Himalaya Proteines Korpásodás Elleni Nyugtató és Hidratáló Sampon Viszkető Fejbőrre

Colette221
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 22.

Eredetileg a páromnak vettük, de lassan 2 hete én is csak ezt használom. A hajam kezelhetőbb tőle, és 1 nappal ki tudom tolni a hajmosást. Tuti, hogy újravevős.