Legújabb vélemények - Samponok

BSzilvike27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Meglepődve olvasom a vèlemènyeket. Nekem 3 hajmosás után helyretette a fejbőrömet. Nincsenek leragadt plakkok a fejemen, nem viszket váladèkozik ,nincs semmifèle irritáció ès egy darab korpa sem. Nem olcsó de nekem mindent megèrt újra fogom venni. Annyit tudni kell hogy szaunamesterkènt is dolgozom ami azt jelenti hogy nem kevès percet töltök el 90-100 fokban előszőr azt hittem az izzadás által fázik meg a fejbőröm de sajnos ez több volt annál. Szìvből ajánlom legalább kipròbálásra.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 21.

Nem a legolcsobb de mukodik! Tetszik hogy barna a termek, es szokasos NIVEA illat. Puha es friss lesz tole a hajam,akar 3. napot is kihuzza vle a hajam. Nagyon hasnlit a Balea sotethajra valo szarazsamponra, nem egy csoda de tetszik .

fomnaba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Az ára jó, de semmit nem ér. Sajnos nekem ugyanolyan sárga maradt a hajam tőle. A Schauma jobb.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Az ördögtől való ez a termék!
Én voltam a naiv idióta, hogy megvettem, meg hogy használtam.

Felmosónak kiváló, csak ahhoz egy kicsit drága.

Szárította a hajam, szárította a fejbőröm, korpát eredményezett és mellette csúnyán zsírosodott a fejbőröm. Tele van *úrva olyan olajjal, ami úgy szárít, hogy csak na. Pedig kb az 1/3 részét használtam csak el, utána felmosó lett belőle.

Kb 1000 Ft volt, 9000 Ft meg azok, amik helyre hozták az okozott károkat.
Nem ajánlom senkinek.

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Sampon

Vichy Dercos Micro Peel  Korpásodás Elleni Peeling Sampon
CeCeDrake

Évek óta professzionális termékeket használok. Volt egy kis kitérő, amit tettem drogériás irányba. Olyan szintű korpám lett, hogy a sírás kerülgetett. 99,999%, hogy a drogériás termék okozta, a hajam nem csak korpás, de gyorsan zsírosodó is lett és rémálom uralkodott a fejbőrömön.
Ez a termék megoldotta a problémát. Használtam mellé egy másik Dercos sampont, az váltotta, ezt heti 1x alkalmaztam.
Most már újra tudom használni a jól bevált professzionális termékeket, a korpa már a múlté.
Nem olcsó (4db ezres a 200 ml), de hatásos termék!

Dominique
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

A hajam jobban zsírosodott tőle, mint más samponoktól, és viszket is tőle a fejbőröm. Nem veszek belőle újra.

Dominique
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Sajnos csalódás. Samponnál is szerettem volna csomagolásmentes termékre váltani, ez volt az első próbálkozás. Almaecetes vízzel öblítettem ki, de már másnap is csupa zsír volt a hajam. Kétszer-háromszor próbálkoztam még vele, azután feladtam.

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 20.

Fényes tőle a hajam és könnyed, az illata ennek is jó.

Esztii78

Valamennyire megtartott a színt a hajon, jó illata van és fényes tőle a haj.

Esztii78

Illata nem rossz. A színe furcsa de szépen kimossa a hajam.