Legújabb vélemények - Samponok

vkata96
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 26.

Még csak 2 hete használom, ezért a hajhullás csökkenéséről nem igazán tudok beszámolni (azért se, mert most több hajhullás elleni eszközt bevetettem), de már azért mindenképpen szerettem volna véleményt írni, mert a zsírosodást nagyon nagyon lecsökkentette, ami nálam bravúros, mert másnapra általában már vállalhatatlan a fejem. És ebben a problémában tizenéve nem tudott még egy sampon se segíteni (se drogériás, se speciális). Tartást is ad a hajamnak, ami másnap is kitart, és elég 3-4 naponta hajat mosnom az eddigi 2 nap helyett. Igaz, hogy a vírushelyzetre tekintettel nem megyek ki a lakásból, így nem is "koszolódik" a hajam, de korábban akkor is nagyon zsírosodott, ha mindig itthon voltam. A hajhullás minimálisan csökkent, de használok tonikot, és szedek vitamint is, de egyébként ha konkrétan ez a sampon ebben nem is segítene, akkor is újravenném a zsírosodás csökkentése miatt. Persze kócolja is a hajam rendesen, de balzsammal ez kiküszöbölhető, és hajpakolást is használok, így nem érzem, hogy szárítana. 100 csillagot is adnék neki.

FReka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Balzsammal összecsomagolva rendeltem a notinoról 2*750 milit, nagyon jó áron meg tavaly, így nagyon jó árban jött ki. Nem rossz sampon, de nem vagyok elájulva tőle. Az állaga nagyon jó, krémes de mégsem túl sűrű, isteni szegfűszeges illata van, jól habzik és kiadós is. Kb 3 naponta mosom a hajam, néha kihúzom 4 napig is, de akkor már muszáj szárazsampont használnom. Ami miatt nem kap max pontot az az, hogy nem teljesíti igazán a leírásban szereplő ígéreteket, az alapján én egy jobban hidratáló samponra számítottam. Persze így sem rossz, szép fényes és puha a hajam, bár ehhez szerintem a steampodnak is köze van, illetve annak hogy nemrég voltam fodrásznál.

lauraszolloskei
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Most éppen ez a kedvenc száraz samponom. Sokfélét próbáltam már, mint pl. Pantene, Batiste, Balea, Schwarzkopf got2be stb., de eddig ez vált be a legjobban. Nekem mondjuk szinte mindig kifehéredik, hiába rázom folyamatosan használat közben. Viszont, ha várok 1-2 percet és nem azonnal esek neki dörzsölni a fehér foltokat, akkor nyom nélkül eltűnik. Több nappal is ki lehet tolni vele a hajmosást, viszont a fehérség miatt 4 csillagot adok csak.

blondiebunny
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Finom puha utána a haj, egészen feltöltődtek tőle a tincsek, plusz a színe is kicsit életre kelt :-)) a csodás virágillata már csak plusz. Viszont iszonyat nehezen habzik fel, második vagy harmadik mosásra, ezért csak 4-es.

Zsuliette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 25.

Nem igazán használ, ránézésre egy picit kevésbé néz ki zsírosnak a hajam, de a kívánt hatást nem értem el vele.

KuliKali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 25.

Őt is karácsonyra kaptam, talán ki sem próbálom ha nem így történik. Kb legjobb száraz sampon amit eddig próbáltam. Na nem is az olcsóbbak közé tartozik...
Hatása több napon át megmarad, és nem válik "immunissá" rá a hajam. :D Szuper termék, kevés is elég belőle, az illata is klassz, nem zavaró. Kicsit nehezebb eldolgozni, de ez nem von le az értékéből.

nellik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 25.

Gyerekkorom óta Head and Shoulders termékeit használom, főként mikor zsírosabb, korpásabb a hajam időnként.
1-2 hajmosástól rendbejön nekem. Ilyenkor ezzel mosom először, másodjára valamilyen táplálóbb sampont használok, így nem szárad ki a hajam.
Az almás illatú a kedvencem.

LSTE

Nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam, cserébe szinte nem is törik. Ez a sampon sem csodaszer, vele is kétnaponta hajat kell mosnom, Az illata finom, de nagyjából ennyi.

jatekny
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 25.

Évek óta rengeteg problémát okozott a hajam. 2 Nap alatt totál lezsírosodott,közben korpás volt és úgy viszketett,hogy szörnyű.Mindent kipróbáltam,nulla sikerrel. Ettől a sampontól első használatra éreztem a pozitív változás,majd többedik alkalomra teljesen meg is szűnt. Azóta mostam más samponnal is ha kevés időm volt és a viszketés így sem jött vissza.
Millió hála ennek a terméknek :)

Zsuliette

Egyszerűen imádom. Úgy érzem megtaláltam a nagy Ő-t, sok évnyi keresgélés után. Viszonylag zsíros hajam van, de ezzel a samponnal 3 napig olyan szép fényes a hajam, mintha aznap mostam volna meg. Finom illata van és természetes, nem irritálja a fejbőrt. Ha kifogy biztos újraveszem.