Legújabb vélemények - Samponok

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 31.

Tavaly egy utazásnál használtam kb egy hónap alatt elfogyott úgy, hogy fürdéshez is használtam, nem csak hajmosásra. Nekem a hajamat nagyon kiszárította, és az illata sem tetszett. Jónak tűnt a múanyagmentesség miatt, de nem jött be sajnos.

ZsanettLina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 31.

Nagyon régóta keresek egy sampont, aminek ennyire jók az összetevői, az ára kedvező, és nem külföldről kell berendelni...szóval ez a legjobb sampon eddigi életemben! Szerintem nagyon jól tisztít már egyetlen samponozás után is (pedig imádom a hajmosás előtti DIY joghurtos mézes olajos hajpakolást). Az illata rendkívüli, használat után pedig nagyon kellemes, puha tapintású a hajam. Alig várom hogy a többi illatát is kipróbáljam! :)

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

aniko_farago
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 31.

Kellemes az illata és nem irritálja a fejbőrömet.

aniko_farago

Kellemes az illata és jól tisztít.

aniko_farago

Kellemes az illata és puhává teszi a hajat.

aniko_farago

Az illatát nem szeretem de jól tisztít.

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

aniko_farago

Szeretem az illatát és jól tisztítja a hajamat.

aniko_farago

Nem vált be sajnos mert összetapad a hajam tőle.

aniko_farago

Nem szeretem az illata miatt és azért sem mert a hajam összetapad tőle.

aniko_farago

Szeretem ez a sampont.Szépen tisztít.Az illatát imádom.