Legújabb vélemények - Sminkfixálók

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 7.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 7.

A francia Sephoraban vásároltam meg utazó méretben és egyáltalán nem bántam meg.Mattítja a bőrt órákon keresztül,elveszi a porosságot,egységesíti a sminket.

lovereira
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 5.

Eddig leginkább drogériás fixálókat használtam. De jókat hallottam a Cover FX-ről, és még belefért az ára, drágább, de nagyobb kiszerelés is, mint a Douglas, vagy a NYX fixáló ja, amik eddig mondjuk, hogy favoritok voltak nálam. Szuperül helyén tartja a sminkem, sokáig kitartott, és mikor kezdtem érezni, hogy a végére értem, gyorsan újra rendeltem.

lovereira

Nem rossz kis fixáló, de nekem Cover FX fixáló ja jobban be jött. Igaz, hogy azt külföldről kell rendelni, 120 ml-s és kb. 10 000 Ft, de nekem jobban tartósította a sminkem.
Viszont nagyon jó a porlasztása, nem agresszív:)

Nyimuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 4.

Nahát, én is a megszűnt Balea Med SOS spray utódját kerestem :) Láttam, hogy illatmentes, van benne panthenol meg rózsasvíz, az ész nélkül fújkálásra jó lesz :)

Giuliait
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 3.

Szuper termék, primerként és fixáló sprayként is használhatom, és nagyon szeretem a frissítő hatását is.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 28.

Nem a legmattabb fixáló, de elég jó. Mondjuk 6 óra után azért már átfénylettem, de addig szépen tartott a sminkem. Amikor fújom nem ken el semmit és van ugyan egy kevés műanyagos illata, de gyorsan elillan.

bernadettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Hialuronsav előtt használom, nagyon finoman porlaszt.
Illata enyhe.
Örülök hogy megvettem.

SpinnerCat
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

Az eddigi sminkfixálók, amiket próbáltam (Alverde, Avon) nem váltak be, ragacsos utóérzetet hagytak, így a legfőbb kívánalmam az volt, hogy ez a kellemetlen érzés ne legyen, viszont túl drága termékkel sem akartam kísérletezgetni. Nekem ez tetszik, nem ragad, inkább finom érzet. Bár nem mattít kifejezetten, a sminket szerintem tartósabbá teszi (bár ki tudja, lehet, hogy csak placebo?). Még tesztelgetem, az is lehet, hogy a későbbiekben egy márkásabb termékre is beruházok - arra mindenképp jó volt, hogy felülírjam az eddigi negatív tapasztalatokat a sminkfixálókkal szemben.

doraorsolya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 24.

Általában hosszú napokon és bulikra szoktam használni, mert csak a kicsi kiszerelést vettem meg.
Nagyon szeretem, tényleg hosszan tart vele a szemsminkem, de egy hosszabb nap végére ezzel együtt is ki szokott fényesedni az arcom.
Néha nem érzem a sminkemet az arcomhoz passzolónak, vagyis inkább eléggé összeálltnak, ilyen esetekben is szoktam használni, ekkor is számíthatok rá és a várt hatást hozza, de a fényesedést itt sem tudja teljesen kizárni nálam.

botaadrienn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Megközelíti a fix+t, olcsóbb drogériás verzióban. Ahhoz képest hogy a parfüm az utolsó helyen van, elég erőteljes az illata... engem a húsvéti locsolkodasra emlékeztet, de szerencsére gyorsan elillan. Finoman porlaszt a szórófeje, nem lesz tőle ragacsos az arcom.