Legújabb vélemények - Krémek száraz bőrre

blondie95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 18.

Jaj de szeretem ezt is, a kis olajocskajaval egyutt! Valoban testes krem, van, hogy kimarad egy egy ejszaka, van hogy az olajjal egyutt hasznalom, de sokszor csak ugy magaba. Reggelre beszivja a borom! Nagyon nagyon keves is eleg belole, kb fel borcsonyi. (En sem hittem :D ) lathatoan taplalja a borom.
Akiknek (es ezt most szinte az egesz alverde termekcsaladra ertem) nincs kulonosebb problema az arcukkal, mint pl akne vagy barmi ami orvost/ profi kozmetikust igenyelne, tokeletes valasztas. Aki a mai vilagban elhanyagolja az arcat, az tenyleg lusta.
Konnyen beszerezheto, dm van mindenhol, natur, bio, vegan, honapokig eleg a tubus. Kb 800Ft plusz a nappali kremje, ha a szerumot nem is nezzuk 1600ert (kb) van egy kis hidratalo csaladod, nem nagy macera!

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.

Adventi naptárban volt ez a termék, örültem neki, mert már ki szerettem volna próbálni.
Próbálkoztam többször, többféle mennyiséggel és hol száraz, hol vizes hajon, de sehogy nem volt jó az én hajamnak.
A végeredmény mindig összetapadt haj lett.
Az YR hajápoló termékeit régebben sem szerette a hajam, ezért örültem a kis kiszerelésnek, hogy ki tudom próbálni.
Az illata jó volt.

CeCeDrake

Adventi naptárban volt a 156-os.
2x annyiba került az egész naptár, mint 1 db rúzs került volna.
Nem vagyok egy nagy rúzsos, de ez a szín kifejezetten tetszik.
Csomagolás: átlagos drogériás
Illat: extrán jó
Szín: pigmentált
Tartósság: 2/10
Ami miatt mérges vagyok, hogy mattnak van írva, de ez nem matt.
A színe és az illata kap 1-1 csillagot, de mint rúzs ezt inkább kerüljétek el :-D főleg teljes áron. Kuponnal, vagy pontokért oké, ha valaki kíváncsi, de én abszolút nem ajánlom.

Agicaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. szeptember 18.

Az előző hozzászólóval nem értek egyet. Miért baj az, hogy az Avon vagy bármely más cég elcsen ötletet más cégektől, amik bizonyítottan jól bevált ötletek? Egyébként meg az Invictus és az Olympea debütálása óta azért eltelt már némi idő, ha akarta vona az Avon, már rég lekoppinthatta volna Pacoékat. Szóval már csak ezért sem hiszem, hogy direktben le akarták volna másolni az egyébként isteni finom PR parfümöket. Nekem van eredeti Olympeám és még csak nyomokban sem emlékeztet a Maxima erre az illatra. Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem finom, tartós illatot sikerült létrehoznia az Avonnak, teljesen jól működik a bőrömön. Az őszi és a téli szezon nagy kedvence lesz nálam.

CeCeDrake

A nagy melegben elhasználtam egyet, pedig nem vagyok az a nagy illatosított permetes, inkább a vizes illatmentes permeteket részesítem előnyben.
Ennek jó volt az illata, kellemes hűsítő érzést adott. A tusfürdőjének is jó az illata, azért esett erre a választásom.
Nem egy nélkülözhetetlen termék, de 42 fokban egy áldás tudott lenni.
Kicsit édes, de nem veszettül.

CeCeDrake

Kíváncsi voltam, hogy mit újított a L'Oréal. Nem voltak nagy elvárásaim.
Összességében nem rossz, viszont az árát abszolút nem éri meg.
4500 Ft körüli áron rendeltem, ennyiért 30 ml-s hyaluron szérumot lehet venni (bőven) a jobbik fajtából.
Szóval kísérletnek elmegy, de amúgy nem. Semmi rendkívüli hatása nincs.
Pénzkidobásnak ítélem, kis mennyiség horror áron, extra nélkül.

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.

Nagyon nagy reményeket fűzök ehhez a kezeléshez, már a másodikon túl is vagyok és úgy látom, hogy javul a borom állapota. Elegge tag porusu, zsíros, piros foltos, és sajnos van pár hegem is. Ami változott eddig: kevésbé zsirosodik a borom, talán kisebbek a porusok, és nem olyan piros foltos. Összességében egészségesebbnek tűnik, de várom meg a további hatást, csodát nem várok, de meg várom a WOW hatást.

beder810
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.

Jesszus Olympéa és Good Girl te vagy az?
Van benne egy LEHELETNYI másság de kb.koppintás megint,semmi új,semmi formabontó,még az üveg nyakán/kupak is olyan " olympeás istennős" levélkoszorú.
Nem az a bajom hogy rossz ,hanem hogy nincs benne fantázia,nincs SEMMI új,csak megint " gyerünk lopjunk valakitől" !!
Amúgy édes,viragos,tipikus jázminos édes nektarin,olyan keverés mindennel (a pasis meg megint Invictus keverve a tipikus pasis katyvasszal)
A tartóssága viszont kiváló !!

adri0419
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. szeptember 18.

Hát hogy is mondjam... egyik szemem sír a másik nevet... kisbabámnál használtam, mert más nem volt itthon. Szerencsére irritációt nem okozott, de minek is van egy baba termékben ennyi parfüm? Azt hiszem jobb lesz ha félreteszem. Majd ha kicsit megedződik a bőre visszatérünk rá. Addig legyen 3as.

Formidable
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. szeptember 17.

Fehér, krémes állagú tusfürdő, enyhe, semleges illattal. Nagyon jól habzik, élvezetes vele zuhanyozni. :) Nem szeretek testápolózni, mert sok idő, amíg beszívódik, ragacsos, zsíros érzetet hagy stb., éppen emiatt kerestem valamilyen tusolás közben alkalmazható alternatívát - ami baráti javaslatra ez a tusfürdő lett. Nem csalódtam benne, nekem is bevált. :) Nem mondom, hogy télen is elég lesz, főleg azokon helyeken, ahol kifejezetten száraz a bőröm, de ezt nem is várom el tőle.
Kényeztető élményt nyújt, pedig nem színes-illatos-csillogós, egyszerűen csak kellemes, habos, puha. :)