Legújabb vélemények - Szemhéjalapozók

Dius90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 6.

A régóta tökéletesen teljesítő essence helyett vettem meg, mert hiba jártam a boltokat, sehol nem találtam. Mondanám, hogy semmit sem ér, de még annál is rosszabb. Már sminkelés közben beleall a rancokba, ha arra pedig bármilyen szemhéj púdert merészelünk tenni (mert hat ugye azért vettük meg) akkor a szem úgy néz ki 5 perc múlva mintha minimum csipás lenne, de inkább mintha egy gennyező fertőző szem betegsége lenne az ember lányának. Botrány.

Piko888
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 4.

Upd:
Sajnos 4-5 hónap után bekövetkezett, amitől tartottam. Elrepedt a csőr alsó része, így nem a végén, hanem az oldalán préselődik ki. Az állaga ugyanolyan, nem sűrűbb, úgyhogy nem értem, mi okozta a feszültséget.
Egyenlőre le nem tört, a kupakot vissza tudom tekerni. De ha letörik, ki fog száradni és még a 90%a megvan. Pedig már majdnem kapott egy plusz csillagot, annyira megszerettem. Erre viszont levonnék egyet, úgyhogy hagyom a négyet. Sajnálom nagyon.

Eddig sima folyékony korrektort használtam szemhéj alapnak, részben lustaságból, részben pedig mert nem voltam elégedett az eddig próbált primerekkel. Glitter beszerzés miatt vettem meg ezt a primert és zseniálisan működik. Nem csak glitterrel és pigmentporral, de préselt szemhéjpúderrel is, legyen az matt, szatén vagy csillogó. Nagyon ragacsos, szuperül tapad rá minden, de ami igazán látványos, hogy minden sokkal élénkebben mutat rajta. Ami csalódás picit, hogy 6-8 óránál többet nekem nem bír a mélyítővonalban, onnan minden eltűnik nap végére, viszont a mozgó részen ugyanolyan intenzív marad.
Esküvőre például nem javasolnám, de hétköznapra szuper. Nekem semmit nem szed fel, hozzáteszem nagyon nagyon nagyon kevés kell: fél borsszemnyi mennyiség mindkét szememre elég. Talán ez a titka. Ujjal dolgozom el és azonnal sminkelek, mert gyorsan szárad. Satírozni lehet rajta, de csak kis mennyiségű púderrel, finoman, a nagy adag szemhéjpúder azonnal rá köt. Biztosan újraveszem, minden nap használom. Egyedül a közepes tartósság miatt 4 csillag.
(Remélem a csőre nem fog letörni!)

lusciouslou
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 1.

Nekem a sötétbarna árnyalat van meg, smokey smink alá használom bázisnak. Nem áll össze a szem redőiben, jól terül. Most tervezem a natúr színt is megvenni, de már nem találtam sehol, remélem még lesz

baloghantonia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. február 27.

Előtte csak drogériás alapokat próbálgattam, de nem jártam sok sikerrel, annyi pénzt kidobáltam ezekre, hogy vehettem volna abból már minőségi darabot is, aztán elhatároztam, hogy kipróbálom ezt a csodát. Számomra tökéletes. Leghosszabb idő, amit teljesítenie kellett az 18 óra volt és simán bírta a szemfestékem, pedig nekem rejtett szemhéjam van, ami nagy kihívás. Egyáltalán nem tűnt el a festék és nem is gyűlt össze sehol, ennyi idő után is ugyanúgy nézett ki, ahogyan reggel feltettem a sminket. Drága, de szerintem megéri, mert nagyon kicsi termék szükséges. Ha elfogy biztosan újra fogom venni.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 24.

Kaptam, jó kis cucc volt. Viszont nagyon hamar beszáradt :/

BaBia92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 21.

Cool Neutrals árnyalatban vásároltam meg a Douglasben egy 20 % -os leárazás során. Gyönyörű a kialakítása, letisztult desing jellemzi, a hideg lilás tónusok pedig kifejezetten jól mutatnak a sötét hajamhoz és zöldes szememhez. Végre nem egy meleg tónusú, bronzos aranyos paletta!

A mattok könnyen kenhetőek, magasan pigmentáltak és tartósan megmaradnak a nap folyamán. Ultimate kedvenc ❤️ Legközelebb a Plum Neutrals árnyalatot fogom beszerezni! ✨

Szilvus87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 15.

Nagyon szép alapot ad, természetesen matt hatás, mégis jól meg tapad benne a szemhéjpúder. Ha jól el van dolgozva, bírja az egész napot a smink ráncosodás nélkül. Szuper jó!
Az applikátorral könnyű felvinni a felületre, én a szemhéj közepére teszek vele 1-1 pöttyöt, majd az ujjammal apró ütögető mozdulatokkal dolgozom el a teljes szemhéjon. Végül jöhet a szemhéjpúder bármilyen árnyalata.