Legújabb vélemények - Szemhéjtusok

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

Nagyon szeretem, hosszú ideje az első szemhéjtus, amivel igazán elégedett vagyok. Fél éve használom és még mindig tökéletesen fog, nem roncsolódott a szivacsa sem. Két szépséghibája van azonban: egyrészt azzal szemben, amit ígér, rajtam egyáltalán nem vízálló, valamint könnyen lekopik vagy feltapad a szemhéjamra, ha megizzadok. Igazán akkor tartós, ha használok primert a szemhéjra és nagy szemsminket csinálok, de erre nincsen mindig időm. Ettől függetlenül nagyon szeretem, egy igazán mély és szép fektete színt ad, ami nem fényes. Biztos, hogy újra fogom venni.

rbagmlak
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 1.

első, éles használat előtt kipróbáltam otthon és alapjáraton elégedett vagyok vele.
Pros: nagyon szépen pigmentált; hihetetetlen vékony vonalakat is lehet vele húzni
Cons: én a keményebb filchez vagyok szokva, ez pedig egy puhább, ecsetszerű tipnek néz ki (?!), de megszokató; setting spray nélkül gyanús... pár óra múlva megkopott a szemhéjamon, de a wing része tartotta...

mlnda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 30.

Igaz, mar nagyon-nagyon regen volt, amikor ezt a tust hasznaltam, de emlekszek, hogy nagyon szerettem. Viszonylag konnyu volt vele banni, kellokeppen folyekony (de nem tul hig), jo fedesu, a folyekony allag ellenere nem attetszo kicsit sem, szaradas utan pedig ugyanugy maradt egesz nap, mint ahogyan felvittem. Nagyon meg voltam vele elegedve. Irritaciot sem okozott.
Miutan kifogyott, egy masik termekkel potoltam, mert ezt mar nem tudtam beszerezni.

Akralgob
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 26.

Nem értem miért van ennyire lepontozva ez a tus. Szerintem a feje is jó, a festék szép, gyorsan szárad, és nagyon tartós, nekem egész nap fennmarad, imádom 🥰

R06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 25.

Szuper jó állaga van, egyszerű dolgozni vele.

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 25.

2021 okt
Nekem a barna van meg, szóval a feketeségéről nyilatkozni nem tudok, de maga a tus megéri a pénzét. Szerintem az ecsethegyű tusfilcek a legjobbak, és ha nem találkoztam volna életem tusával ebben a kategóriában (egy japán indie márka terméke, isteni, de amennyiért meg amire áthozzák a világ másik feléről...), szerintem ez lenne az igazi. A hegy rövidebb, kicsit keskenyebb és hajlékony, de van tartása, nagyon könnyű kezelni (ebben a szögletes test is közrejátszik). A tintát is jól adja le, nem ömlik, nem is szárad ki. Maga a tinta is jó, telt színű, nem áttetsző, nem szalad, tartós, gyorsan szárad, nem kopik. (Egy hangyányival sötétebbre számítottam, de így is szép). Újravevős, sokszor is!

2022 jún
Hát mindent összevetve mégis ez lett az igazi. Ugyan nem használom mindennap, akkor se túl sokat, de hogy ez (az októberi tubus) még mindig úgy fogy mint a legelején, azt nem hittem volna... mondjuk fejjel lefelé nem szabad tárolni mert akkor folyik, de fektetve tökéletes, illetve ha a neszeszeremben véletlenül heggyel felfelé kerül, elég finoman felrázni és újra úgy fog ahogy kell. Illetve ami kimaradt az első véleményből: én általában csak nagyon vékony vonalat húzok vele a felső szempilláim tövébe és így nem ér hozzá a vonal a mozgó szemhéj feletti bőrhöz. Plusz szemhéjalapon, szemhéjpúderen használom (enélkül megkopik azért, könnyezős vagyok), de ha nagyon szemhéjpúderes lesz a vége, meg szoktam törölgetni papírtörlőn, és olyan mint újkorában.

pfnk4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Az eddigi kedvenc szemhéjtusom, könnyen lehet vele dolgozni, kellően tartós is. Nálam bírja az egész napos használatot is, nem kenődik vagy mászik el.

Dicsak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 22.

Na, az itteni vélemények alapján gondoltam, ő lesz a tökéletes alany hogy megtanuljak tusvonalat húzni. Amint megláttam a polcon még az eredeti árához képest is akciósan, lecsaptam rá. Aztán megpróbáltunk barátkozni.
Amit elmondhatok: könnyű a használata, pár próbálkozás után a kezdőknek is összejön vele a szép tusvonal. Az öröm viszont nem tart sokáig, mert kopik, mászik és folyik. Pár óránál tovább nem maradt a helyén, lányok, ne vele menjetek bulizni. Ráadásul egy-két hónap után nekem beszáradt, pedig úgy tudtam volna szeretni az imént felsoroltak nélkül:(

Diana2
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2022. június 17.

A bronzos szín van meg, nem a legpigmentáltabb tus de szép. Könnyü vele dolgozni, precíz vonalat lehet húzni. Nem szeretem ha egy tus lemoshatatlan, szerencsére ez könnyen lejön. Leizzadni nem szoktam, de dörzsölésre lejön, de ez nem is lenne elvárás.

purity
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 15.

Ez a kedvenc tusom. Könnyen és pontosan lehet vele dolgozni, gyönyörű vonalat húz. Erősen fog, jól pigmentált. Tartós, egész nap jól bírja. Kár, hogy hamar kifogy.