Legújabb vélemények - Szemhéjtusok

wokky
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 28.

Gyönyörű intenzív fekete színe van, nem kenődik, könnyű vele dolgozni, szóval hozza amit ígér. Egészen vékony vonalat is lehet vele húzni, de drámaibb sminkhez is tökéletes. Kb 3 hónapja használom, és sem színben, sem tartósságban, sem állagban nem változott (előtte gélt használtam, az pl egy idő után csúnyán beszáradt)

coralineee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 28.

nagyon szép mélyfekete színe van, de pár hét után használhatatlan lett... elkezdett elkenődni, lemosása horror volt és korrigálni sem tudtam, ha elrontottam a vonalat... volt már jobb és olcsóbb tusom is...

coralineee

Nekem nagyon tetszik! Tényleg matt és nagyon tartós. Használata könnyű, szép vékony vonalat lehet vele húzni és nem nehéz korrigálni sem. Lemosáskor pedig könnyen lejön és nem kenődik szét pandamaci effektusban.

Qwerty1234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Visszatértem : Hát már délben nem látszódott annyira erőteljesen a szememen. Kicsit fel is kenődött. Ennél olcsóbb és tényleg vízálló szemhéjtus már van. De a mindennapokra elhasználom, amiket kaptam, meg tetszik is, de nem venném meg. Nem lett tartós szerelem ://
-----------------------------------------
LF decemberi boxában sikerült hozzá jutnom. Technikai malőr, többet is kaptam belőle. Mindenki meg lett szórva :D
Tegnap este gondolkodtam miket csináljak ezekkel a termékekkel. Hát mondom én kipróbálom az egyiket. Nagy szemhéjtusos vagyok, imádom az összeset. Reggel felbontottam, furcsa volt, hogy ez a filces, mert ugyan imádom mindet, ezt magamtól nem vennék. Aztán a tapasztalatom, hogy egy mozdulattal meg tudtam húzni a kívánt formát, talán gyorsabban is vagy inkább magabiztosabban a toll szerű kiszerelés miatt, mint egy másikkal. (A többit is imádom)
A tartósságát még nem tudom, de ezt meg kellett osztanom :)
Vissza térek még írni róla :) Nekem eddig 5 csillag

Zsanita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 24.

Update: működött kb. 2 napig, azóta használhatatlan. Tényleg olyan, mintha már kifogyóban lenne - egy korábbi kommentelő írta - de szerintem csak simán rossz minőségű...

Barnát vettem, ami tényleg nem túl barna, de nekem ettől függetlenül szép természetes hatása van a bőrömön. A feketét azért nem szeretem, mert sokszor túl feltűnőnek és természetellenesnek találom azok mellé a pasztellszínek mellé, amiket használok. Tartósnak sem túl tartós, de azért egy napot szépen kibír minimális maszatolódással.

Besz001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 24.

Egyenesen szuper! :) A színe tartós, nem kenődik, szépen lehet vele rajzolni. Az elején kicsit óvatosan kell az ecsettel bánni, mert sok festéket felvesz.

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 22.

Nagyon megszerettem! Könnyű dolgozni vele, nagyon krémes, szép fekete színe van. A hozzá tartozó ecset is nagyon jól használható. Az első tusom a drogériás konkurenciától volt, és nagyon szerettem azt is. Viszont sajnos mindkettő képes elmászkálni a szemem sarkában. Emiatt nem hiszem, hogy újra vásárolnám, keresem tovább az igazit. De egy próbát megér, mert nagyon jó áron van (főleg kuponos napokon), és mindenkinek más válik be. Sajnos nekem nem volt elég tartós.

Flora0909
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 21.

Te jó Úristen...
Ez egy mennyei találmány. A filces tussal való kínlódások után ezt élmény felvinni. Nagyon szépen pigmentált, gyorsan szárad. Ráadásul elég olcsó. Imádom. Nagyon ajánlom mindenkinek.❤

Edina1111
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 21.

Az első filces tusom. Könnyű vele dolgozni, hamar megszárad, utána nem kenődik, egész nap tart. Lemosni mégis egyszerű.
Kb. 1 hónapja használom, kezdem tapasztalni azt, hogy a hegye nem itatódik át a festékkel, így már kicsit nehezebb szépen festeni vele. A többi előny továbbra is megvan.
Szeretem.

annamariav
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 20.

Kedvenc tusom, szuperül működik az én nagyon érzékeny szememre is. Imádom