Legújabb vélemények - Szemkrémek

szmagdus
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 25.

Nem látok változást viszont sajnos néhány perc száradás után morzsalekos lesz. Biztosan nem veszem ujra

RuedePassy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 24.

Ez egy klassz szemkörnyékápoló, szuper alapdarab. A reggel, kevés alvás utáni duzzadt szemeken kicsit segít (bár wow hatást azért nem lehet tőle várni), nagyon szépen hidratál és - ami nálam nagy szó - egyáltalán nem irritál. Esti rutinban is nyugodtan használhatom, nem ébredek fel az éjszaka közepén könnyező szemmel. Az állaga könnyü, kicsit géles, gyorsan beszívódik. Megbízható, minőségi termék. Újravettem.

KoosAlexandra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 24.

Igazából szemkörnyékápolóként nem nagyon használt semmit, nem láttam magamon változást. A maradékát arckrém gyanánt használtam el (pont kifogytam és nem értem el a boltba zárás előtt), és sajna nagyon nehezen szívódott be, de utána meglepően puha lett tőle a bőröm. Szerintem hasonló lehet az összetétele mint az arckrémjének, bár azt még nem próbáltam.

stofareni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.

Az itteni vélemények miatt vásároltam. Hűsít, de semmi extra

klaudiapanczel
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.

Folyós, gél állagú szemkörnyékápoló, aminek semminek pozitív hatását nem érezni a használat következtében. Nagyjából azt az érzést kelti, mintha vízzel kenegetném a szemem alatti területet, nem hidratál, nem energizál, nincsen semmilyen jótékony hatása - tulajdonképpen teljes pénzkidobás.

dorottya96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 22.

3.napja használom még csak-de imádom. Szuper a kialakítása, az összetétele és a textúrája is. Eddig nem is használtam szemkörnyékápolót, de innentől ezt rendszeresen fogom. Az csak pláne, hogy magyar termékről beszélünk. Nincs kérdés: tökéletes.

klaudiapanczel

Standard szemkörnyékápoló krém: kellemes (tipikus Alverdés) illat, hidratáló formula, gyorsan beszívódó, kellemes érzést hagyó textúra. A hatékonyságát átlagosnak mondanám, tulajdonképpen semmi extra változást vagy hatást nem tapasztaltam a használatát követően.

Sandra44
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 22.

Szerencsére leértékelve vettem, kipróbáltam, nem venném újra. Nem vettem észre változást.

Petra901018
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 21.

Ritka hogy nekem nem válik be valami, de ezt el is passzoltam.
Árban tök jó, tetszett hogy sàrga az esetleges karikák miatt.
Viszont sajnos könnyezett a szemem tőle, soha semmitől nem volt semmi bajom.
Így nálam ez ennyi volt.

cybill
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 21.

Tavaly vettem nyárra, mert olyan jó véleményeket olvastam róla itt. Összességében elégedett vagyok vele, nem ül bele a ráncokba, és szépen el lehet dolgozni, ha valaki nem akar alapozót fölérakni. Az, hogy fényvédő is van benne, mindenképp pozitivum :) a megjelenésen és a sötét karikákon tényleg javit, persze azért csodát nem tud tenni. Azt még nem tudom hogy ujravásárolom-e. Mivel nem használom minden nap, igy a kis tubus sokáig elég.