Legújabb vélemények - Szemkrémek

horvathszabinaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 16.

Mivel új termékről beszélünk és én is a napokban kezdtem el használni, így még bőven kell tesztelgetni.
Az applikátora rendkívül hűsítő, nekem a kialakítása is nagyon tetszik a tubusnak. A krém is könnyen beszívódik, jól hidratál. Hogy a sötét karikákat mennyire tudja eltüntetni, az a következő napokban majd kiderül.

mannus93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 15.

Új csomagolást és fantázia nevet kapott a termék Pure Vitamin C néven. Számomra nagyon tartós terméknek bizonyult, kb. fél évig használtam napi használat mellett. Az én kis ráncaim még kezdetlegesek, de a nyaralás utáni szarkalábakat szépen eltüntette. Homlokomra is felszoktam vinni a szemkörnyékápolót, de ezt nem ajánlanám erre a célra, mert kisebb mitesszerek alakultak ki tőle.

bogdanbianka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 15.

Sajnos nem tudom elhasználni. Nagyon erős és büdös illata van, a szemem mindig csípi, pedig értelemszerűen nem bele kenem.

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. február 15.

Régebben próbáltam szemmaszkokat, de nem szerettem meg őket. Macerás volt a használatuk, csúszkáltak és a hatásukat sem igazán éreztem/láttam. Inkább maszatoltak, mint hatottak volna, semmivel nem nyújtottak többet, mint egy sima arckrém... Mostanában újra kedvet kaptam, jobban mondva kedvet csinált az, hogy néha szörnyen duzzadtnak láttam a szemeim reggel. A korrektor ezen nem segít, sőt, úgyhogy jobb megoldást kellett keresnem. Egy youtuber ajánlotta ezt a C vitaminos koffeines maszkot, gondoltam megkockáztatom. (A rendeléshez tudom ajánlani az IHerb oldalt:)) A tapasztalataim úgy foglalnám össze, hogy IMÁDOM!!! Felteszem a szemeim alá reggel arctisztítás után száraz bőrre, teszek-veszek és egy millimétert nem moccan el (még hajolgatásnál sem). 10-20 perc múlva leszedem és megdöbbentő, de szemmel látható a hatása. Simít, nyugtat és tölt, sminkelni is teljesen más érzés. Mióta megvan, nem bírom ki, hogy ne minden nap használjam, bár nem így terveztem. De mivel kevés ápoló terméket használok az arcomra, ez lesz az egyik, ami megmarad. Szívből tudom ajánlani.

Burya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 14.

Kinyomáskor mintha homokszemcsékhez hasonló állagú darabkák lennének benne, amik aztán a bőr melegétől felolvadnak. Ez az egy nem szimpi benne, amúgy teszi a dolgát, szépen hidratál és feltölti az apró mimikai ráncokat a szem körül.

Fufina

Imádom a vizes-géles állagát, pillanatok alatt beszívódik. Érdekes, hogy kinyomva olyan mintha csillámos lenne, de felkenve nem csillog. :D

Pár hete használom, azt vettem észre hogy kevésbé kipihent napokon sem nyúlok a kis korrektoromért hogy a szemem alatti karikákat picit elfedjem, szerintem tényleg működik a brightening effekt. :) Egy mikro pötty fele is elég mind a két szemem alá, szóval nagyon sokáig ki fog tartani. Enyhén, nem tolakodóan van egy kis levendula illata, finom, nem tolakodó.Csomagolása is szerintem nagyon kis praktikus és szép.

Annak ajánlom, aki szereti a nem testes, vizes hatású szemkörnyékápolókat. :)

Miamia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 13.

Már a harmadik tubussal vásárolom meg. Nagyon tetszik az állaga, eléggé gazdag, szuperül hidratál. Éjszaka elég jól feltölti a szem alatti, száraz bőrt.
Ebben a kategóriában és árban szívesen ajánlom mindenkinek. Nyilván nem fog ráncot eltüntetni, arra csak a szike alkalmas, vagy a botox :)
Jelenleg mindkét drogérialánc üzleteiben kaphatóak a Hada Labo termékek. A dm-ben szoktam venni, mert ott jelentősen kedvezőbb az ára.

hedera97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 12.

Nagyon szeretem.Nem az én korosztályomnak van kitalálva,de nem csíp,kevés kell belőle,szépen rendbe teszi a szemkörnyéket.Kedvezménnyel kifejezettem megéri.Rengetegszer újra vettem.már.

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. február 10.

Hmm, kb. a harmadik szemkrémem életemben, úgyhogy nem biztos, hogy releváns minden amit mondok erről a termékről. Nem dobtam tőle hátast, sőt. Nekem csak néha csípte kicsit a szemem, de inkább az a faggyús állag ami nem tetszik benne. Nem vettem észre, hogy csodát művelne, és zavar, hogy kicsit megül a szememen. Nem fogom újravenni.

idonthaveaname
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 9.

Update: nem azért veszem újra és újra, mert annyira extra a hatása, vagy ne léteznének nála jobbak, nem. Hanem mert a szemem bőrét, ami télen és szélben hihetetlenül érzékennyé vált, konkrétan BÁRMIT kenhettem rá, csípte, no ez a krém NEM. Esténként Bepanthennel nyugtattam, de nappalra, smink alá az nem fért volna el, és maradt ez a krém. Soha, akármilyen vörös, irritált volt a szemem bőre, soha nem bántotta, de így megkapta a kellő hidratálást is (amiben még mindig kiválóan teljesít). Ennek mindig bérelt helye lesz a fürdőszobában.

Már rutinosnak vagyok mondható szemkrémek területén, ezért kijelenthetem, hogy tényleg, láthatóan használ, összehasonlítva más termékekkel. Én lepődtem meg a legjobban, de kb két hét elteltével már láttam eredményét, az apró, kezdődő ráncaimat a szemem körül szépen feltöltötte (rendes ráncaim szerencsére még nincsenek), összességében jól hidratál, feltölti a kis egyenetlenségeket, ha kis mennyiségben kenem, sminkelni is lehet rá. Amit nem orvosol- de nem is ígéri-, azok a sötét karikák, és árkosság, bár az összkép még így is jobb, hiszen szépen hidratál. A mennyiség pedig hatalmas egy szemkrémhez képest, sokáig ki fog tartani, Tervezek még beszerezni egy koffein-tartalmú krémet a karikáimra, de a mindennapos szemápolást a Secret Keyjel fogom folytatni még sokáig. Ajánlom.