Legújabb vélemények - Szemkrémek

Colette221
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 30.

Szinte mindennap használok korrektort, ami sajnos meglátszik a szemkörnyékemen. Ugyan apró ráncaim már vannak, de azért vettem, hogy hidratáltabb legyen a szemkörnyékem.

Már az első használat után láttam a változást, másnap reggel a korrektor is szebben mutatott a szememen. Szerencsére nem csíp.

Ennyi pénzt bőven megér. Aki drasztikus változást szeretne, annak nem ez a 2900 forintos termék való.. :)

oznob64
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 29.

Megelőzésre használom, immár nagyjából 3 hónapja. Az első pár használat alkalmával mintha másnap kissé feszesebb, teltebb lett volna a bőröm, azóta érdemi változást nem vettem észre. Enyhe feszülést okozott, ha mindennap használtam, így áttértem arra, hogy néha 1-1 napot kihagyok. Ár-érték arányban jónak tűnik, de e termék esetében is a hosszabb, legalább egy éves használat után fogok tudni érdemi véleményt mondani. Mindenesetre az eddigi benyomásaim határozottan pozitívak!

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2023. október 29.

Nem volt még soha a márkától semmilyen terméken, ezt is ajándékba kaptam. Pakolgattam egy darabig, nyáron nem tudtam, mit kezdjek vele, aztán, ősz elején vettem egy Retinol szérumot, amit heti 2x használok. Utána ezt feldobom. Szerintem jó kombó, eddig bevált. Nem szárad ki a bőröm, és kellően hidratál is. Napi szinten teszek pár cseppet a kézkrémembe estére, így elég jól karbantartja a kezem. Nagyon gyorsan felszívódik, és a sokszintű használata mellett is sokáig elég lesz. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen termék, de elcsepegtetem ide-oda, elvagyok vele, így hűvösebb időben hasznos is.
Upd. Elég jól belejöttem a használatába, már alig van benne, lehet veszek még ilyent.

CeCeDrake
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 29.

Reggelente használom, alá koffeines szérumot teszek. Nekem tetszik. A 7g kb. 63 napig elég, a másodikat használom, szerintem venni fogom még. Hidratál, hűsít (egy idő után én megszoktam, már nem igen érzek semmit :-D) szeretem.

CeCeDrake
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 27.

A termék, ami az üvegben van, az jó. Szuper a hatása, 7. hónapja használom. Önmagában kevés, kell utána hidratáló krém, de úgy tényleg jó. Nekem bevált. Reggelente üde lesz tőle a tekintetem, akkor is, ha keveset aludtam. Ráncaim nincsenek, azokról nem tudok nyilatkozni, hogy azokkal mit csinálna.
De ez a golyós izé, hát ettől kivagyok :-D ez valami borzasztó! Jobban örülnék neki, ha rendes pipettája lenne, nem ez a valami. Eleinte ezzel a golyós bizbasszal tapogattam fel a terméket, később már inkább cseppentettem belőle és kézzel vittem fel, nekem úgy jobban bejött.

n.niki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 26.

Nem éreztem semmilyen negatív hatást, és mintha egy picit szebb lenne a szemkörnyék, azaz az apró ráncok javultak és a karikáim is leheletnyivel halványabbak tűnnek. Ennek ellenére nem hasaltam el tőle. Egynek elmegy és persze elhasználom teljesen, de sajna nem újra vevős termék.

boglarka88849
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 26.

Elvagyok vele, kis samplet kaptam, igazából semmi extra. Nem akarom lepontozni, lehet, nem feltétlen van az én bőrömnek még erre szüksége.

monikabella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 26.

Többedszer vettem már újra és amíg kapható fogom is. Az állaga szuper, szépen a helyén marad. Nincs zavaró illata. A kiszerelés tökéletes, végre nem egy pár darabos szemmaszk, hanem minden nap (is) használható. 10 perc alatt szépen kisimítha a bőrt, csodás a végeredmény. Imádom.

AniKati
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2023. október 26.

Ez volt az első POMPOM-om. Viszonylag jó összetevői vannak, gondoltam, kipróbálom. Nagyon kellemes krém, de nekem szemránckrémként nem elég gazdag és igazi ránctalanító összetevők sincsenek benne, ápol és hidratál inkább. Szóval, én arckrémként használtam el, arra nagyon megfelel. Kicsi, könnyű a flakon, utazásra vinni is kiváló, rákenve a fényvédő sem kukacosodik. Összefoglalva: számomra arckrémként megfelelő, de nem nyűgözött le annyira, hogy újravegyem. (Plusz: szeretek új termékeket kipróbálni :))

Margareta13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 23.

Amennyire a szérumuk bevált, annyira nem vált be ez a szemkörnyékápoló. Nem látom a hatását, pedig szorgalmasan kenem. Azt hiszem folytatódik a keresés a legjobb szemkörnyékápoló után :(