Legújabb vélemények - Szemkrémek

SkinCeuticals  A.G.E. Eye Complex

SkinCeuticals A.G.E. Eye Complex

SkinCeuticals  A.G.E. Eye Complex
balkri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 11.

Kb. 1 hónapja használom, maga a krém nagyon szépen hidratálja a szemkörnyékemet, akár 2. rétegben is fel tudom vinni éjszakára. Sűrű, de könnyű eloszlatni. Egy negatívumot szeretnék kiemelni, az pedig a tégelyes kiszerelés, amihez még egy kis adagolt sem mellékelnek, én pedig nem szeretek kézzel nyúlni a termékbe, legfőképpen nem egy szemkörnyék ápolóba. Ha elfogy akkor emiatt átgondolom az újravételt és csak és kizárólag emiatt nem adok 5 csillagot.
2023.11. hó újra megvettem, mert hideg időben ez a termék nyújtja a legjobb hidratálást.

Drazsy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 11.

Sajnos számomra nem vált be, pedig annyira örültem neki, hogy magyar cég és nagyon jó minőségű alapanyagokkal dolgoznak. Allergiás reakciót váltott ki a bőrömön, kipirosodott, feldagadt.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 9.

Nagyon jól hidratálja a szemkörnyékemet, gyorsan beszívódik, gazdag krém. Illatmetes, nagy mennyiséget kapunk kedvező áron.

Ingrid123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 9.

3 hete használom ezt a teréket, és már észrevehető javulást tapasztalok. A szem alatti karikák nekem nagy mértékben csökkentek, a szemem sokkal frissebbnek tűnik. Szerintem az apró ráncokon is javított, bár azok engem nem zavarnak, megdolgoztam értük :-). Szerintem az érettebb korosztály kréme, mert én például a sokak által emlegetett csípő érzést sem tapasztalom, csak szépen csendben teszi a dolgát.

Ingrid123

Igazából lehet, hogy nem a krémmel, hanem a korommal van probléma. Egy fiatalabb bőrrel elképzelhető, hogy csinál valamit, nekem szinte semmi változást nem hozott. Sőt, a korábbi "erősebb" szemkrémem elhagyása miatt én mintha mélyebbnek láttam volna a szem körüli ráncaimat. A karikákon semmit nem változtat. Jó márka, több termékével elégedett voltam, ez nagyon gyenge volt. Elkezdtem a másik szemkrémet használni, kb. 2 hét után jóval kipihentebbek a szemeim.

DNM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 7.

Megvan egy ideje de semmire nem jó. Az állaga mint a disznózsír (kb a szaga is olyan). Nem fed, viszont jól eltömi a ráncokat, ellehetiti a sminekelést. Arra hagytam meg h majd esténként éjjelre felteszem, de nem nyúlok érte...

AnnaAnyaralu    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 5.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm! Minden reggel es este használom. Eddig tapasztalatom, hovy valóban javitja a szemkornyek bőrének állagát, pihe-puha lesz tőle és ezt a terméket a szemhéjra is fel lehet vinni. Gyerek mellett nem sokat alszom,így nagyon jól jön a puffatsag és a sötét karikák elleni küzdelemmel szemben. Szarkalabakkal szembeni hatását még nem tapasztaltam, bár nem is nagyon van még mit eltuntetni rajtam. Mindennapos használatra tökéletes , ár-érték arányban szerintem szuper.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 4.

Kellemes, viszonylag könnyed lotion állagú krém. Jól hidratál és nincs vaskos érzete sem. Viszont egy teljes tubus (rendszeres) elhasználása után sem érzem hogy túl sok mindent csinált volna. Hidratálásra jó, és emiatt kicsit fel is tölti a bőrt de kb ennyi. Az jó hogy illatmentes, de ha retinol tartalma miatt veszi meg valaki akkor jobb azzal számolni hogy ez a belépő szint, sok hatása nem lesz.

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 2.

Szuper! A faradt tekintetemen par nap alatt dobott annyit, mintha raszoktam volna a napi 10 ora alvasra. Az egesz termekcsaladot probaltam mar. A krem is klassz, tobbszor vettem ujra. Ez viszont mindig van itthon. Legjobb!

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 2.

Azt sejtettem, hogy nem lesz elég hidratáló hatása önmagában, nem is vártam egy ezerpárszáz forintos kis bigyótól. Viszont AkInImOd tippjét követve a Hydro Hero szemtapasszal szuper páros. Mivel kicsit ragacsos, megtartja a tapaszt, ami egyébként állatira csúszós és szintén a ragacsossága miatt a felső szemhéjamra kenve azt is kicsit felragasztja :D
Arra számítottam, hogy nehéz lesz a nem túl feszes bőrre kenni, de szerencsére könnyen csúszik, csak az éleit koptattam le előbb kicsit a kézfejemen. Korrektor alá nem próbáltam, ahhoz nekem vaskosabb krémre van szükségem, de a hűtőbe be fogom tenni, hogy ha duzzanattal ébrednék legyen, amivel szétoszlathatom.
Inkább a fiatalabbak játékszere, de viszonylag ráncmentes szemkörnyékre más termék mellé segédnek jó kis cucc.