Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

stripedpanda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 3.

Körülbelül 2000 ft-ért vehettem, miért is ne alapon... Kíváncsi voltam, mit tudnak ezek a kefék, de semmiképp nem akartam egy drágát venni elsőre úgy, hogy nem tudom, szeretni fogom-e. Ez mindenképpen megérte, lassan egy éve lehet már az enyém, heti maximum kétszer (de legtöbbször csak egyszer) használom a puhább fejjel, óvatosan, a bevált arctisztítómmal, utána pedig alaposan hidratálok. Így a bőröm sokkal szebb, tisztább lett, a smink is jobban mutat rajta, mint előtte. Ajánlom mindenkinek, persze ésszel kell használni, nem szabad túlzásba vinni és/vagy egyből utána másik hámlasztóval nekiesni az arcnak.

Bettiful
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 3.

Kb. 3 hónapja használom már, ez az első elektromos fogkefém. Érezhetően tisztábbak a fogalom tőle, fehérebbnek is tűnnek. Ahogy már mások is írták, a fej valóban nem olcsó, de akciósan véve megéri többet venni belőle egyszerre. Egy jó tanács pedig, amit nekem is javasoltak: minden használat után le kell venni a fejet és külön megmosni a két részt, különben néhány használat után borzasztóan tud kinézni.

galivali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 3.

Kb egy éve használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Könnyű és gyors a használata. Puha lábakat varázsol. Tetszik, hogy többféle fej is van hozzá. Sokkal hatékonyabb, mint az elemes verzió. Még sosem merült le használat közben, és viszonylag gyorsan feltöltődik.

Fruzsiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 3.

Annyira jó hogy sikerült lecsapnom rá.Annyira alaposan tisztítja bőrt,nagyon alaposan kipucolja a pórusokban lerakódott szennyeződéseket,eltávolítja a hámsejteket,és nagyon felpezsdíti a vérkeringést,nagyon jól betudnak szívódni utána a szérumok.Én heti egyszer szoktam használni,mert elég erősen megtudja dörzsölni a bőrt,nekem ennyiszer bőven elég,a neutrogena agyagos arctisztitójàt szoktam rátenni ,és azt maszírozom bele a bőrömbe vele.Használat után mindug kiveszem az elemet belőle,és lefertőtlenítem a kefét.Egy éve használom,és nekem jobban bevált mint a kémiai hámlasztás.

Kapat8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 2.

Én még csak ma használtam másodjára a készülékem,de már nagyon izgatott vagyok,igaz még semmi eredmény,de gondoltam elkezdem a véleményezést és majd jövök updatelni.
Mivel a leírásban (és más gépeknél is) azt írják 2 hetente kell eleinte, ezért akármilyen izgatott is vagyok, kivárom ezt. Állítólag hetente csak villanás pocsékolás mert kell legalább két hét a szőrtüsző újra aktiválódásához vagy mi.:P
Azzal sem értek egyet, hogy a dobozon írják, hogy kell hozzá bőven idő. Itt is krémen és ott is a 20 percet szajkózzák,ami egyébként tényleg nem reális. Első alkalommal egy óra alatt végeztem, ma nem mértem de valamivel kevesebb volt. Eleve először nagyon féltem is,mert sokan nagyobb fájdalomról írtak a neten,de szerencsére ez nem igazolódott be!!
Abban megfogadtam az első véleményező tanácsát, hogy pár napos borostával jobb szerinte. Most másodjára úgy csináltam. De egyébként az otthoni gépeknél azért írják borotválkozás után,mert úgy rövidebb úton lejut az otthoni gyengébb ipl/hpl fény a szőrtüszőhöz, mint a szalonos erősebb. Később jövök további tapasztalatokkal, addig is előleg 4*!:)

AngyalRoka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 2.

Semmi különbséget nem veszek észre egy olcsóbb kategóriás hajszárítóhoz képest. Ugyan úgy teszi a dolgát, de nem lesz tőle szebb vagy jobb a hajam szerkezete.

AngyalRoka

Pár éve kaptam ezt a terméket karácsonyra. Az előző remingtonomhoz képest egy csoda volt. Gyorsan egyenesített, Nem kellett 230fokon megsütni az amúgyis száraz tincseimet. Nagyon jó kis vasaló volt eddig.
Azért kap csupán 4 csillagot, mert mostanra lejárt az ideje sajnos. Az előző remingtonomhoz képest sokkal kevesebb ideig húzta szegény. Már nem vasal olyan szépen. Nem tudom, hogy a bevonat kopott-e meg, vagy mi történhetett, de ez a tény. A legmagasabb hőfokhoz kell nyúljak, ha egyenes hajat akarok mosás után, és kezd a hajam olyan állapotba kerülni, amit sosem szerettem volna megvárni.

AngyalRoka

Nagyon keményen fogok most fogalmazni, mert borzasztóan nagyot csalódtam.

Ez a termék konkrétan egy hulladék. Iszonyatosan drága, ehhez képest egyik funkcióját sem látja el normálisan. Először csak hajvasalóként próbáltam ki. Gondoltam kap egy esélyt, ha már ajándékba kaptam. Nézzük mit tud az ezer éves Remingtonomhoz képest. Nos semmit. A régi vasalóm, ütötten-kopottan sokkal jobban vasal, mint ez a vacak. Minimum 10x kellett végighúzzam egy tincsemen a legmagasabb hőfokon, hogy egyenesre varázsolja. Ez pedig azért a hajnak nem hiszem, hogy túlságosan jót tesz. Még az egykori 5000 Ft-os hajvasalóm is simán veri.
Maaajd... Akkor nézzük meg, hátha a gőzölő funkció. Az majd biztosan feloldja a hitetlen szívem. De az sem. Nem tudom, hogy aki azt írta, csodamasina, milyen erős marokkal rendelkezik, viszont én egyszerűen nem tudtam annyira összenyomni, hogy gőz jöjjön belőle. Amikor meg megpumpáltam, csak fröcskölt ide-oda.
Összességében véve, ha lehetne adni 0 csillagot, azt kapna.
Egyetlen szerencsém, hogy vissza lehetett vinni 3 napon belül, az árát pedig visszakaptuk.

sackoka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 2.

Kb. Fél éve van meg, nagyon szeretem használni, sokkal hatékonyabbnak érzem az arctisztítást, sokkal simább utána a bőröm. Néha napi 2x használom, néha 1x, attól függ mennyire érzem szükségét. Kicsit drága tényleg, de szerintem megéri, többeknek ajánlottam már.

blondiebunny
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 2.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 2.

Már lassan harmadik évét tapossa nálam, és még mindig hibátlanul működik, gyönyörű tükörsima hajat készít, nem mellesleg pedig maga a készülék is csodaszép!:) Ráadásul nem is drága, Notinón vettem 12k-ért. Ha egyszer tönkremegy, vagy elhasználódik, akkor újból ilyet fogok majd venni (ha még gyártják akkor) :)