Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Babooca
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 16.

Sok videó, lelkendező vélemény hatására, na meg, hogy a Foreo Fofo változat élőben megtapogatható bizonyos DM-ekben, sikerült elcsábulnom fél év után. Eddig úgy voltam vele, hogy nem kell nekem, jó lesz az epilátoromhoz kapott arckefe, a heti fizikai radírozás és a kezem, plusz az ára is rendesen visszatartott. De végül meggyőzött ez a kis masina. Még soha nem éreztem ennyire tisztának az arcbőrömet egy arcmosás után. Teljesen kompakt, jó kézbe fogni, a sörték puhák, nem karistolnak. A hátsó részével csínján kell bánni, először sikerült ledörzsölnöm vele a felhámot. Érdemes egy jól habzó, kíméletes arclemosó gélt választani hozzá. Később update.

SzChristie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 16.

Első saját epilátorom, kb. másfél hónapja rendeltem Alza.hu-ról. Elsőre fura volt, mivel évek óta borotvát használtam, de ez valami szuper. Minden héten egyszer átfutok vele egy-két helyen a biztonság kedvéért, és csomó időt megspórolok, hogy nem kell szinte minden nap a borotváért nyúlni. Most már az általa nyújtot fájdalmat is megszoktam, és vízben sokkal kényelmesebb, lényegesen elviselhetőbb felhabosítva, vagy borotvagéllel. Nagyon örülök, hogy e mellett döntöttem, naná, hogy 5* :)

Eszkoo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 13.

Hosszas tanakodas utan rendeltem meg a panda piacos olcsobb verziot es most ki is probaltam. Elso alkalom utan azt kell mondjam Imadom! Nem is birtam reggelig varni azonnal lekellett irjam a velemenyemet most az ejszaka kozepen. Nekem mar az elso alkalomnal latszodik es erzodik a valtozas. A hajam puhabb lett es szebb. Nagyon toredezett es seprusodesre hajlamos a hajvegem de ugy erzem ez a trimmer mar az elso nekifutasnal segitett. Termeszetesen egy fodraszt nem helyettesit es azert igy is vagatni kell ha teljesen egeszseges furtoket szeretnek de fele annyit sem mint korabban. Nagyon orulok hogy egy ilyen egyszeru otthoni modszerrel is tudok segiteni a toredezett hajvegeimen. Csak ajanlani tudom!

gomoripetra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 12.

A Glamour-napok alkalmával jártam a Müllerben a tegnapi nap folyamán, így vettem szemügyre ezt a terméket, illetve a nagy társát. Mérlegeltem - őszintén szólva mindkét terméket kicsit drágának véltem -, nem jött velem. Ráadásul nagyban befolyásolta döntésemet a kevés értékelés itt Krémmánián. Aludtam rá egyet, de továbbra is mozgatta a fantáziámat. Nézegettem értékeléseket videó formájában az interneten és úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt a terméknek. Felhasználtam a 20%-os kuponomat, így ár-érték arányban jó üzletnek gondolom. A mai nappal már használatba is vettem a készüléket. Az ajánlott napi mennyiséget/használati utasítást követve hatalmas meglepetésemre remekül szuperál. Az arcomon mindig felbukkan egy-egy pattanás. Nem aknés, de nem is a szolid fajtából valóak. Nem vagyok biztos benne -sőt-, hogy a durva pattanásokra kezelésként szolgálna a termék... Viszont hétköznapi bőrhibákra abszolút megoldást jelent. Volt az állam területén egy szép, gyulladt pattanás, amivel napok óta küzdöttem. Estére úgy, hogy kizárólag a mai nap folyamán használtam, mondhatni eltűnt. Levitte a gyulladást és idézőjelben leszárította. Látható a különbség, teljesen rendbe jött. Én meleg szívvel ajánlom mindazoknak, akiknek pár, egy ponton lévő célzott pattanást kell kezelniük. A hegesztőmaszk verziója talán annak célszerűbb, akinek egymást érik a gyulladt területek és nem tud egy pontra fókuszálni ez a kis eszköz. Egy próbát mindenféleképpen megér. Főleg, hogy most a kuponnal kedvezményesen betudjátok szerezni.

laruci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 12.

Nagyon sok pozitiv poszt, komment, video hatására ma én is megvettem. Nagyon féltem, hogy valóban olyan jó. Túl drága ahhoz, hogy "megunjam". Hát azt kell mondjam igy első használat után is, hogy szupeeeer. Nekem nagyon zsiros a bőröm. Sokszor alig lehet jól lemosnom a sminket is. Szerintem ennek hatására is van egy csomo pattanásom. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a miteszerre is. Már most az első alkalomnál is érezhető a javulás. Nagyon puah és sima a bőröm is. Utoljára akkor volt ilyen mikor arcradiroztam. Azok olyan hamar elfogynak és nem is lehet minden nap használni. Mindig vártam mikor lehet ujra, mert akkor olyan volt a bőröm mint a baba popoja :) Én nem bántam meg, és tényleg csak ugyan azt tudom ondani mint a többiek. Ez nekünk csajoknak jár :-)

Eltelt azóta kb 2-2,5 hét mióta megvettem. Azt vettem észre hogy a hátulján lévő erősebb részt módjával kell használni. Volt mikor kicsit túlzásba vittem és érzékenyebb lett a bőröm. Oda figyelek hogy valóban csak orromnál, homlokon és államon használjam.
Szerelem azóta is töretlen a kis gépem iránt. Haha.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 12.

Az S8590-es Remingtonom megadta magát úgy 4 ev után, de nagyon szerettem, tovább bírta, mint előtte a 2 Belissimám. Szóval Remingtonban gondolkoztam most is, de nem olyan drágában. Ezekre már 6!! év garancia van. Az S8500, illetve ez között vaciláltam. Nagyjából ugyanazt tudják, az áruk is szinte ugyanaz, így kinézet alapján esett erre a választásom. Könnyű és gyors vele a hajvasalás, szép eredményt lehet elérni vele. Egyébként nagyon hasonlít az előzőmre. Szeretem!
Viszont a bemelegedést jelző kis csipogás ebből a hajvasalóból kimaradt, ami azért hiányzik.

DoraDe
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 12.

Kb 2 hónapja használom, Bioderma Sébium habzó géllel, és látványosan tisztábbak lettek a pórusaim. (Mellette hámlasztok is, úgyhogy valamennyi szerepe annak is van) Reggelenként szoktam használni, és nagyon szépen eltávolít minden elhalt hámsejtet. Így egy szép, egyenletes, tiszta alapot kapok a sminkeléshez. Ez a verzió szerintem árban is elég jó, és teljesítményben is. Könnyű tisztítani, és használni, én nagyon megszerettem.

tjudit96
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 12.

Szerintem most úgy fog ez hangzani, mint egy fizetett reklám, de komolyan ezt gondolom. Nagyon elvette a kedvemet ettől a gépezettől a túltolt influencer reklám, amivel szerintem sokakban pont a kívánt eredmény ellenkezőjét váltották ki. De amikor végre túltettem magam ezen, és hallottam 1-2 hozzám közeli ismerős véleményét is, akkor döntöttem el, hogy na jó, nem annyira olcsó, de ha ennyire jó, akkor befektetem a pénzem. Egyelőre még nem használom olyan régóta, és nekem leginkább hormonális eredetűek most a pattanásaim, de ettől függetlenül is láthatóan segít az arcomon. Használat után érzem, hogy borzasztó tiszta lett a bőröm, mégsincs az a húzódó érzés, ami pl. a kefés arctisztítóm után. Engem mostanában borzasztóan zavart, hogy úgy éreztem, a kezemmel nem tudom megfelelően megtisztítani a bőrömet, és valami több kell rá. Hát ez lett az a több, remélem, hogy néhány hónap használat után még jobb eredményeket fog produkálni :)

Lilcii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 12.

Sziasztok!
Én másfél évvel ezelőtt vettem egy Joico hajvasalót. Mivel a fodrászom mindig Steampodot használt, nagyon szerettem volna egyet, de az drágább volt, így esett a választásom a Joicora.. Kezdetben imádtam, az első fél évben gyönyörűnek éreztem a hajkoronámat tőle.. Vettem hozzá Steampod tejet, krémet és szérumot, az utóbbi időben csak így használtam. VISZONT!!! fél éve a hajam teljesen tönkrement, az alja elképesztő módon sprőd lett és törik.. azt hiszem nem akartam belátni, hogy igenis, a gőz hosszú távon ÁRT a hajnak! Persze most is, aznap, amikor kivasalom gőzzel a hajamat gyönyörű és fényes (gondolom addig, amíg a gőz hatása el nem múlik) de másnapra mint a széna, olyan száraz és élettelen. Azért is írom ide is ezt a véleményt, mert kipróbáltam Steampoddal is, és ugyanez a tapasztalatom :( Hihetetlen gyönyörű és puha az első, első két nap.. aztán a hajam alja tele lesz fehér pöttyökkel és leszakad.. Előtte Remington shine therapyt használtam 3 évig, amivel ilyet soha nem tapasztaltam. Pár napja visszatértem rá, és sokkal egészségesebb kinézetű a hajam, nincsenek fehér pöttyök a hajvégeknél, kevésbé törik le. Azt hiszem, végre eljutottam odáig, hogy befejeztem az önámítást, elfogyott a türelmem ( és a pénzem is :D ), és végleg letettem a gőzölős hajvasalókat.
Persze lehetséges, hogy másnak beválik, nem lebeszélni akarok senkit sem, de nekem hosszú távon teljesen kiszárította a hajamat.

keserud
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 11.

Ma vettem ezt a ketyerét, ketsegekkel... Szerettem volna valamit, ami a hatóanyagokat jobban beviszi a bőrbe. Eszrevetelek: ha olajjal használom, össze-vissza rezeg, de ha vizes alapú, amit szeretnék bevinni, akkor normálisan működik. Hogy mennyire ionozal.. Fogalmam sincs, de az lenne a lényeg.
VISZONT! Másodjára használtam ma, és a ráncok halvanyodnak, kipihentebb a kinézetem. Úgyhogy eddig tetszik.