Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Vattacukor1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 25.

Ebben az évben ezt kértem születésnapomra. Pontosabban nem konkrétan ezt, hanem az olcsóbb verzióját a Pandapiacról.
Egy megváltás nekem ez a kütyü. Imádom a hajamat és ezelőtt képes voltam akár egyenként levagdosni a töredezett végeket, amikor itt-ott megláttam párat. Volt, amikor órákig szórakoztam vele. Erre már nincs szükség, mert megcsinálja helyettem ez a gép sokkal rövidebb idő alatt.
Alaposan kifésülöm a hajamat, különben elakad benne a gép. Egész vékony tincseket fogok bele, mert úgy végez igazán alapos munkát. Egy tincsen többször is át lehet menni. Az én nagyon hosszú, de nem sűrű hajamat 35-40 perc alatt szoktam megcsinálni vele. Körülbelül másfél havonta ismétlem meg a műveletet. Nem bonyolult a használata, pár alkalom után bele lehet tanulni. Szerintem megéri az árát és néhány használat után megtérül.

Elizus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2018. december 25.

A fodrászom vett ilyet, neki nagyon bevált, az ajánlása alapján kértem ezt a Jézuskától. Még csak egyszer használtam desztillált vízzel, nagyon tetszik az eredmény. Ragyogó és pihe-puha lett a hajam tőle és olyan csodásan egyenes, mintha fodrászatból léptem volna ki! Sokkal jobban tetszik, mint az előző gőzölős hajsimítóm!

Eszter a panda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 24.

Kb 1,5 honapja hasznalom es azt kell mondjam, reg nem volt ilyen jo allapotban az arcborom!
En az USA-ban vettem a Sephoraban Blackfriday akcio kereteben. Igy is zsebbenyulos volt, de nagyon nem bantam meg. En hasznalom az antiaging oldalat is megelozeskeppen. Miutan megtisztitottam az arcom vele, felteszem a szokasos szerumaimat es az antiaging funkcioval a kritikus reszeken “berezgetem” a hatoanyagokat. Egyelore hatasosnak tunik, feltolti az egyik kis makacs rancocskamat a szam folott.
Tenyleg nagyon szep a borom, amiota ezt hasznalom, a porusaim is finomabbak lettek. Nyilvan a hormonalis pattanasok azert elo-elo bukkannak es a nagyobb miteszereket se fogja eltuntetni, de nem is erre valo. En joszivvel ajanlom, ez egy hosszutavu befektetes.