Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 8.

Hétvégi arcápolási rutinokhoz szoktam használni. Két sebességfokozatának köszönhetően enyhe masszírozásra és tisztításra is képes. A pótfejeket külön lehet hozzájuk vásárolni, bár az eredeti sem használódik el túl gyorsan. Nagyon tartós keféje van, amiből személy szerint hiányolom az erősebb sörtét. Habzó arctisztítóhoz és arcradírhoz tökéletesen használható. Szép, egészséges és üde lesz tőle a bőr. A Novage termékekkel rendszeresen használva érhető el vele az igazi eredmény! Eredeti árát sokallom, szerencsére ezt a példányt ajándékba kaptam a cégtől.

JudithAlTarawneh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 6.

Nekem csak a készülék van,de nagyon szeretem használni,jót tesz a bőrömnek.Reggel és este is ezzel masszírozom be a krémeket a bőrömbe és azóta sokkal ragyogóbb,üdébb és egészségesebb!(persze ehhez egy jól bevált bőrápolási rutin is elengedhetetlen ;)

celesse
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 4.

Hiánypótló írással készültem. Hiánypótlónak gondolom, mert sehol nem találtam ezzel kapcsolatos információt, avagy mi van akkor, ha valakinek nem tökéletes a bőr/szőr színaránya..?
Itt vagyok én. Minden létező színben tündöklő szőrzetem van: vörös haj, szemöldök fekete, szempilla töve fekete, vége vörös. Karokon, hónalj sötétbarna, intim terület maximálisan vörös, lábak átlátszó szőke. Valami rettentő sokáig gondolkodtam, hogy megvegyen-e, aztán győzött a kíváncsiság, egyébként meg áfa mentes napok voltak éppen a hülye azért nem vagyok boltban, és hát ha már a hülyének is megéri, akkor nekem meg pláne. Így került a tulajdonomba egy Braun silk expert pro 5 PL5124. Nagyfej, kisfej, borotva és persze a gépezet egy csini neszesszerben.
Először is csajok respect mindenkinek, aki egy életen át képes borotválkozni. Teatyaég. Világéletemben epilátort használtam, voltak így is benőtt szőrszálak, de legalább nem kellett napi szinten a borosta különböző stádiumaival, a viszket, szúr (kegyetlenül szúr) érzéssel találkoznom. Tényleg, le a kalappal. Viszont az ajándék borotva tényleg jó, bár nekem ezzel is sikerült a testrészeimből Picasso által inspirált szobrokat faragnom.
No, 12 héttel ezelőtt megkezdtem a hadműveletet. Leborotváltam magam, és végigsuhantam a villanófénnyel. Nehéz, fogalmam sem volt merre jártam már, hol kezdtem, mikor értem össze a korábban már villantott területtel… de minden héten rászántam az időt (kb. 1 óra) és becsülettel villantgattam. Eltelt 12 hét, megosztom a tapasztalataim a mi van akkor, ha nem vagy a célközönség.
Vegyes érzelmeim voltak ez idő alatt, néha lelkesen találtam 1-1 kikopott foltot, máskor full depressziósan villogtattam az úgy sincs semmi értelme szellemében. De kitartottam, drága volt. 12 hét után azt kell, hogy mondjam, hogy nem tökéletes, sehol. Ahol ideális szín arány volt, ott sem. De 1 hét alatt éppen nem nőtt vissza a borotvált szőrszál, nagyítóval megtalálom, mert én keresem, de nem látható. No meg a fekete pötyik, azok még megvannak, de már azt is alaposan keresni kell. Ez az ideális színaránynál. Lássuk a nem ideális részeket. A vörös szőrszálak. Bikini vonal, intim terület, vastag is, vörös is. Először a kp. erővel próbálkoztam, mondván a max erő azért süt, úgy is voltak csípő, égő fájdalmak, de nulla eredménnyel. Mély levegő vétele után max energiával próbálkoztam: kb azonnali eredmény volt. Elkezdett foltokban kopni! Határozottan van még mit villogtatni rajta, de nyárig még azért van pár hónap, nem adom fel! És akkor lássuk az átlátszó lábaimat, ami annyira átlátszó, hogy szőrteleníteni is inverz módon lehet, csak megfelelő fényviszonyok mellett. 12 hét alatt gyönyörűen lelassította a növekedést, ahol éppen kicsit látványosabb szőrszálam volt, annak viszont még mindig kell a kezelés. De mint fentebb írtam, nyárig még van remény.
Irritációt nem okozott, talán az érzékenyebb területeken kicsit szárított, de ezt a téli hideg is tudja, és amúgy is minden szőrtelenítés után illik hidratálni. Ha nem jól sikerült borotválkozni, van kilógó csonk, akkor tud égetni, és égett szőr szagot árasztani. Úgy kell elképzelni, mint amikor feltöltődve valami fém megráz, ennél nem nagyobb a fájdalom, és kb annyi ideig is tart.
Összefoglalva: én elégedett vagyok. Nem vártam ennél többet, sőt így is túlteljesítette az elvárásaimat. Javaslatom annak, aki belevág, hogy legyen rendkívül türelmes, jönni fog az eredmény. Lassan, de jön. És nem megfelelő színaránynál is bátran vágjatok bele, csak ne 12 hét alatt várjatok tökéletes simaságot!

nikolett93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 3.

Csak azt bánom ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy nem vettem meg hamarabb. Imádom!
Lányok, ha világos bőrötök, sötét szőrötök van, ne gondolkozzatok tovább, szeretni fogjátok! :) :)
Hetente 1x használom az 5124-es gépet.
Tél végén terveztem megvenni, mert nagyon könnyen barnulok, de addigra eléggé kikopik a nyári szín. Így elég világos bőrrel és fekete szőrszálakkal kezdhettem neki a használatának.
Már az első néhány alkalommal látványos volt az eredmény. Én nagyon sok helyen használom, egyedül a combomon vettem észre, hogy lassabb a folyamat. Sehol nem tapasztaltam irritációt, de figyelek rá, hogy az anyajegyeket és hajszálerek környékét elkerüljem.
Évekig szenvedtem a borotva, epilátor, gyanta váltogatásával a szőrbenövések miatt. Az ezzel eltöltött időről és eredményről már inkább ne is beszéljünk. Megváltás számomra ez a termék.

dorqaap
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 2.

Kb. 1 hónapja vettem, és meg kell mondjam, imádom. Alig kell simogatni vele a hajamat, gyorsan szép egyenes lesz, és tényleg egész nap kitart, pedig kétszer 9 km-t biciklizek naponta. Gyorsan felmelegszik, és még egy szép kistáska is jár hozzá. A kb. 14 éves remingtonomat cseréltem le rá.

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2022. március 31.

Ez már a 3. készülékem. Én a fürdőkádban használom így nagyon vigyáznom kell, hogy ne dobjam be használat után csak öblítsem le folyó vízzel. az előzőek is nagyon jók voltak, mondjuk ennek mintha finomabb sörtéi lennének. Én minden este használom nem érzékeny a bőröm így érzem a tisztítást alaposnak.. Nagyon jó kis készülék!

blivi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 29.

Régóta használok Remington hajvasalókat (15 éve kb), eddig nekem mindig hozta az elvárásokat. Egy hónapja cseréltem le az 5 éves Keratin Therapy S8590 hajvasalómat, mert már elkoptak a lapjai. Ez a hajvasaló hozza amit ígér, az egyhén göndör/hullámos hajam kb 5-10 perc alatt átvasalom vele 150 fokon, ami külön dícséret. Nálam tudni kell, hogy akármilyen hiperszuper hajvasalót is próbáltam (még a gőzőlőseket is az olcsóbbtól a 110+ ig), másnapra visszagöndörödött a hajam. Ez viszont egy csoda, nem göndörödök be. Nyilván nem marad másnapra szögegyenes hajam, viszont nem kell rávasalnom, teljesen rendben van az eredmény. Mivel nincs nagy pereme, így göndörítéshez is szuper. A 3m-es kábel pedig nagyon kényelmes. :)

Szilvus87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 29.

Én egész egyszerűen imádom! Az enyémen nincsenek fogak, pedig ez az S6606 típus van meg. Egyáltalán nem hiányolom róla, sőt. Korábban nekem másik terméknél nem volt jó tapasztalatom a fogas oldalszéllel.
Egy időben folyton jött a no name kategóriás csavart lapos hajsuto/vasalo reklám az arcomba, már majdnem el is csabultam de inkább veszek drágább termeket biztonságos helyről, így találtam rá erre. Az én hajam az az inkább egyenes, száraz, mégis könnyen lelapulo fajta. Eddig még a fodrász sem tudott olyan hullámot csinálni, ami tartósan benne maradt volna. Nap végére, másnapra nulla. Ezzel még nekem is megy, ráadásul gyorsan és könnyen. (Kislányom születése utca ezek főleg óriási hívószavak)
Valoban van egy ismerkedés szakasz, rá kell szánni az időt, hogy kitapasztald, hogy működik, ráadásul mind a két oldalon. Az elso 2 alkalom nekem úgy nézett ki, hogy a fejem jobb oldala csúcs szuper a bal meg kókad, inkább olyan “hullámos voltam de már kilógtam magam” tincsek. Aztán egyszer valahogy sikerült jól befogni, csavarni. A hullámok napokig a hajamban maradnak. Nem tudom hogy csinálja, de szuper.
Szeretem hogy megjegyzi a beállított hőfokot, így nem kell mindig állítanom vagy megjegyeznem mi vált be.
Hővédős tok, ami egy puha szilikon-szivacs szerű, csak a melegedő fejrészre húzható “kupak” zseniális, nem foglal a szükségesnél több helyet a fiókban. Összecsíphető vége segít a stabilabb tartásában és nagyon biztonságossá teszi, mert nem melegszik át az a része. (Próbáltam olyan gondorito vasalót, aminek az oldala is melegedett, így tudott göndöríteni. Jó párszor sikerült megégetnem vele a fülemet)
Na és mindezek mellett hajvasalokent is remekül működik, bár az én hajam abban nem nagy kihívás, mert inkább egyenes mint hullámos, de van az az lefeküdt haj, aminek jól jön a segítség.
(Göndörítés hátha hasznos valakinek: jobb kezes vagyok, azon az oldalon, kifesules után befogom a leválasztott 1-2 centis tincseket a fejtetőn, hátrafelé csavarok rajta egyet es szép egyenletesen-, nem túlságosan összeszoritva a lapokat, mert akkor olyan szaggatott lesz mintha kreppelo is besegített volna- vegighúzni a fejtől vízszintes irányba (ez esetben jobbra) és kész. Bal oldal: szinten jobb kézben a vasalo, felülről fogom át a tincset, itt is csavarok egyet hátra, bal kezemmel lefogom a végét, hogy stabil maradjon a fogás és kihuzom ezúttal balra)

lavendermona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 24.

Kb 4 hete vettem meg. Az elmúlt két évben egyre több rajtam a narancsbőr, (gondolom az ülő életmód miatt), próbáltam az infratrainert, de nem mindig tudtam eljutni, és elég költséges is volt, így váltottam erre. Sajnos valóban macerás heti 2x leülni, bekenegetni magad és fél órán át használni, de igyekszem betartani.
Nálam a töltés nem probléma, kb 1 órát töltöm, akkor tudom használni 2x15 percig, és még marad is benne töltöttség. Kezelés után én töltöm 1 órát, így mindig fel van töltve a következő használat előtt.
A hatásról: kb a 2. héten már láttam változást, de aztán egyszer nem sikerült 1 hétig csinálni, akkor vissza romlott picit, azóta tartom, és én vélek látni javulást. Szerintem heti 3x kellene csinálni a kezelést, akkor intenzívebb lenne. Ha nyárig eltünteti nekem a narancsbőrt, akkor kap majd egy 5 csillagot, egyelőre max négyet tudok adni, de még updatelek.

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 24.

Aztamindenit! A sok dicsőítő vélemény után beruháztam rá, tegnap érkezett meg, nyilván azonnal hajat kellett mosnom, hogy kipróbálhassam :D A hajam vastagszálú, magas porozitású, nehezen kezelhető, se nem egyenes, se nem göndör és nagyon "frizzy" (mindig is az volt, már 10 éves korom körül is, de nyilván a festés, szőkítés, vasalás és egyéb kínzások megfelelő ápolás nélkül sokat rontottak rajta). Épp a "frizzység" meg az elképesztő mennyiségű ide-oda kunkorodó babahaj miatt hajszárítás után még vállalhatatlan szokott lenni a hajam, muszáj átmennem rajta vasalóval, hogy kinézzen valahogy. Hajformázásban egyébként ritka béna vagyok, eddig minden ilyen jellegű próbálkozásom csúfos kudarcba fulladt. Na de most! Az első használat tapasztalatai alapján a töveket érdemes előszárítani kicsit (én csak levegőn hagytam száradni, és a tövek még elég nedvesek voltak), mert a fej a tövekhez nem tud úgy hozzáférni, hogy érdemben meg is szárítsa. Használni még nekem is egyszerű, bár érzem, hogy még van hova fejlődnöm, de 15 perc alatt sikerült tökéletes, hajvasalást nem (vagy legalábbis alig) igénylő frizurát varázsolnom. Vasalóval csak a babahajaimon kellett igazítani, mert azok még túl rövidek ahhoz, hogy ez a nagy kefe kezdeni tudjon velük valamit, de majd ha megnőnek, már ez sem kell :)) A hideglevegős fokozat kellemesen langyos, nem túl hideg, de én az alacsony fokozatot sem éreztem túl forrónak. A hajszárítóm cserélhető fejű, van annak is körkefés része, de azzal sosem tudtam normális eredményt elérni, csak tépte a hajamat. Itt nincs olyan probléma, a sörték kellemesen siklanak a hajamban, nem húz, nem tép és nem érzem úgy, hogy a fele hajam hiányzik a hajszárítás végére. Még a párom is megdicsérte a hajam, amikor meg mondtam neki, hogy mindezt hajvasaló nélkül, teljesen ledöbbent :D Szóval első használat után egyértelmű az 5 csillag, a későbbi tapasztalatok alapján pedig majd update-elek.