Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

greti06
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 7.

Nagyon féltem először amikor megvettem, mert voltam már kozmetikusnál gyantázni, és rettenetes volt, de úgy voltam vele, hogy magamnak hátha jobb lesz. A borotvától úgyis mindig kipattogok, és másnap reggelre már szúrok.
Nagyon alacsony a fájdalom küszöböm, és így is sikerült végigcsinálnom magamnak mindkét lábszáram, és az első pár húzás után tök jól belejöttem. 😁 Az irritáció is elmúlt 1-2 órán belűl, a gép kellemes méretű, kézre esik. Egyetlen hátránya, hogy a vezetéket valahogy csak nagyon nehezen tudtam beledugni.
Összességében szerintem jó sokáig nem nyúlok ezekután borotvához, és megleplően kellemes élmény köt hozzá. 😍

kakaska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 7.

Kuponos napokon vettem 2 éve. Nagyon szeretem, gyorsan szárít és nem éget. Az ionizáló funkció is tetszik benne.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 7.

Karácsonyra kaptam, azóta is töretlen a bizalmam benne. Korábban egy egyszerűbb Remington hajvasalót használtam, és ahhoz képest lényegesen magasabb minőséget képvisel. A dús, vastagszálú, derékig érő hajamat is kb. 5-8 perc alatt kisimítja, szóval reggelente életmentőnek bizonyul. Valóban elég alacsonyabb hőfok is, én 180-190 fokon szoktam használni, az ezzel elérhető egyenesség pedig még másnap is kitart. Nem mehetek el szó nélkül a külseje mellett sem: annyira szép mind a formáját, mind a színét, mind pedig a kis tartóját tekintve!

p.bettina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 7.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Szép a design, jól használható. Amit tudnia kell, azt tudja. Nem egy csodagép, de a hajamat megszárítja.

racheldawes

Tavalyelőtt kaptam karácsonyra, nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg gyorsan szárít, anélkül, hogy szénné égetné a hajam, vagy hogy szálkássá, sprőddé tenné. Nem mellesleg pedig szerintem szép is, tetszik ez a lila szín.

shara88
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 6.

szerintem tökéletes arra amire kitalálták, nagyon praktikus a kis kesztyű amit hozzá adnak. Nagyon könnyű vele dolgozni és gyors. Praktikus, hogy magam birom rajta beállítani a hőfokot.

shara88

2011-ben vettem az elsőt, de már az első pár használat után nem működött a hideglevegő fújás, ezért csak melegített, ami nem lett volna gond, ha nem kapcsol ki magától a túlhevítettség miatt. 4 évre rá újat kellett vennem, mert már 2 perc használat után kikapcsolt. A másodikkal is ugyanígy jártam. Akkoriban csak ettől a márkától lehetett ilyen szárítót venni, és csak ezzel tudtam megzabolázni a rakoncátlan hajszálakat, ezért elégedettnek kellett vele lennem még így is. Tette a dolgát, amikor birta. Azóta mást használok, februárban beszereztem a Remingtonét, ami messzemenően meghaladja ennek a képességeit, ezért erre csak 2* jár

csajszigirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 6.

Sziasztok!

Sose írtam még véleményt, de ahogy keresgélek mindig tapasztalatok után a krémmánián, gondoltam írok én is nektek mi az én tapasztalatom ezen termékkel kapcsolatban így fél év után.

Sokáig gondolkoztam, hogy megéri-e az árát a Philips MoistureProtect hajszárítója. A kiindulópont az volt, hogy egy olyan hajszárítót szerettem volna ami a legkevésbé roncsolja a hajamat. Alapból annyira vigyázok a hajamra, hogy igyekszem arra, hogy magától, természetesen száradjon meg és a legkevesebb hővel érintkezzen. Viszont ez ugye nem mindig lehetséges a rohanós napokban.
Végül a párom karácsonyra meglepett vele. Ennek függvényében már egy féléves tapasztalatot tudok leírni nektek.

Első körben, hogy őszinte legyek nekem nem volt annyira húha csodaszer. Maga a hajszárító rendben volt, gyors volt, szépen megszárította a hajamat, de nem éreztem olyan kimagasló eredményt amire rá tudtam volna vágni, hogy igen ez megérte a 30 000 Ft-ot. Azonban telt múlt az idő és minél többször használtam annál jobban beleszerettem és meglepődtem az eredményen amit a hajammal csinál. Brutál fényes, selymes és egyenes lesz tőle a hajam, olyannyira, hogy nincs szükség vasalásra utána.
Egyetlen negatívum amit fel tudnék hozni, hogy egy ilyen kategóriás gépnél, mikor az ember ennyi pénzt kiad egy hajszárítóért elvártam volna, hogy adjanak egy tokot hozzá, amiben tudom vinni ide-oda.

Összességében én szívből tudom ajánlani bárkinek a Philips MoistureProtect Hajszárítóját. Nem bántam meg a vásárlást és ha újra kelle választanom ugyanígy döntenék.

agika860730
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 6.

Sziasztok!
Ági vagyok, 33 éves, és steampod függő!!! 🙂
Soha nem írtam sehova véleményt,de most eljött az a pillanat, hogy ezt meg kell tennem!!! Egyszerűen imádom a Stempodot! Kb. gimis korom óta keresem a megoldást a hajamra, ami szalma szerű, nagyon száraz, vasalás nélkül csúnyán hullámos, egyszerűen vállalhatatlan, de komolyan! Kipróbáltam rengeteg olajat, pakolást, balzsamot, vitamint, haj kezelést... pár hete felfigyeltem az egyik ismerősöm hajára, és irigykedve néztem, ami annyira fényes, egészséges, ápolt volt, hogy nem tudtam levenni a szemem róla, de komolyan, még az autóban ülve is messzire ki lehetett szúrni... egy napon megkérdeztem, hogy mit használ, és akkor mesélte hogy van egy szuper hajvasalója, ami az utolsó mentsvára, mert nagyon gáz a haja, töredezett, száraz, és kb. 20 cm-t kellen levágni belőle... 2 hét múlva megrendeltem én is a Steampodot, életem eddigi legjobb döntése volt!!!! Egy CSODA!!! Végre olyan hajam lett, amire egész életemben vágytam, fényes, egészséges, puha!!! A munkahelyemen a kolléganőim volt, hogy megkérdezték, hogy megfoghatják-e a hajam. A vasalási idő is a felére csökkent, szépen csúszik a hajon. Nagyon féltem, attól, hogy kényelmetlen lesz használni a nagy mérete miatt, de abszolút nem az!!! Kb. 3 használat után azt vettem észre a hajamon, hogy hajmosás után sokkal jobb tapintású lett a hajam, és egészségesebb. Már azon töröm a fejem, hogy nyaraláshoz hogy fogom vinni, mivel nagyobb egy sima vasalónál, de egy biztos vinni fogom!!! Ha lenne 10 csillag azt is megkapná!!!

no3mi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 6.

Sziasztok. Sajnos az eddigi hibátlan bőröm , fél éve olyan szinten megromlott,hogy már alapozó nélkül ki sem merek mozdulni. Sajnos nem jöttem rá mitől lehet,talán a stressz :( Ma érkezett meg ez a kis szerkezet,amit nagyon vártam :) nagyon sokat gondolkoztam rajta,hogy megvásároljam vagy ne..nem nagyon hiszek a túl hipeolt dolgokban,no de mégis megvettem. Első használat után hihetetlenül tisztának,frissnek és üdének érzem a bőröm :) ennek nagyon örülök. A termékről még annyit,hogy nagyon jó használni,nagyon kellemes érzés,biztos használni fogom minden nap. Mindenképp fogom frissíteni a véleményem hosszabb használat után is. :)