Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

NovakneViki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 18.

Ez egy iszonyatosan jó termék. Mikor láttam, hogy a nőnap miatt akciós azonnal rohantam a Csata utca bemutatóterembe, hogy megnézzem. És nagyon vicces volt, hogy a facelifting bekapcs gombos fiaskó után, a bemutatáskor finoman hangsúlyozták nekem, hogy hosszan kell nyomni. Elsőre aggódtam, hogy mire lesz elég az 500ezer villanás? De az első 2 kezelés során max 500 villanást használtam, így elég lesz egy darabig. Nagyon tetszik az automata funkciója, így csak végig kell vezetni a kezelni kívánt területeken és villog magától. A csomagban található védőszemüveg, tiszta Sophia Loren napszemcsi. Első kezelésnél azt vettem észre, hogy a szokásos 1 nap helyett 2-3 nap alatt nőtt vissza a szőr, a második kezelésnél pedig ez egy egész hétre tolódott. Az akné kezelő funkció engem nem érint, maximum idővel a lányomat, viszont a bőrfiatalító funkciót egyszer ki fogom próbálni és arról is beszámolok. Kíváncsi vagyok, hogy nyárra mit sikerül elérnem vele?
Jelenleg 40% kedvezménnyel kapható, és egészen hónap végéig még akciós is marad.

Juheli
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 18.

Teljesen meg vagyok elégedve magával a géppel. Számomra nagyon hatékony, sötét szőröm és világos bőröm van. Egyetlen egy dolog ami kicsit fura, hogy még csak a 400.XXX. villanásnál tartok (500-as gépem van), és sajnos hiába tisztítom a fej ablakát rendszeresen, még is belülről ráég az izzóra, mivel nyitott rendszere van. Ott sajnos nem tudom takarítani, nem lehet hozzáférni. Ez alapján érezhetően gyengül a villanófej erőssége. Járt ezzel valaki hasonlóképp? Még elég sok villanásom van, és nem szeretnék idő előtt másik fejet vásárolni... De egyébként hatásában 5 csillagos!

Sapkalapka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 14.

Életem hajszárítója. Mivel két lánytesóm van, anyukám pedig fodrász, így otthon sok hajszárító fogyott az évek során. Találkoztam profival, utazóssal, és egyszerűbb változatokkal is. Ez a tökéletes.

Évekig fenékig érő hajam volt, így aztán nem volt mindegy, hogy mennyi időt töltök el hajszárítással és mennyire szárítja a hajam az eszköz. Ez zseniális. Olyan ereje van, mintha tornádó lenne, sokkal gyorsabban szárítja a hajam az eddig kipróbáltakhoz képest és nagyon prémium érzete is van.

Számomra ez a tökéletes hajszárító, mindenkinek tudom ajánlani :)

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 13.

Korábban egy essential-on volt de az sajnos kezdte feladni, hamar túlmelegedett így gyorsan beszereztem egy újat. Korábban csak a lábamat tudtam vele megycsinálni, mert más területeken semmi hatását nem láttam, de ezzel a géppel már egész más a helyzet. Eddig 2 alkalom van mögöttem és már látszik is az eredmény, ami nagyon meglepett, és ezúttal nem csak a lábamon van értelme folytatni. AZ alkalmazás sokat segít, azzal hogy felhívja a figyelmet a helyes használatra, és az alkalmak közeledtére, valamint átütemezésnél megadja a tartományt is ahova átrakhatom a naptárban. Általában ötösön használom, ameddig bírom, amikor már villantgatok egy ideje sajnos már túl forró lesz az ötös, de a négyes akár az egész folyamat alatt bírható. Az azért szerintem messze nem igaz hogy 15 perc elég a lábakra, egyszerűen sok a szünet két villanás között, és ha teljes lefedettséget szeretnénk elérni akkor jó sok villanás kell.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 13.

Azért választottam ezt, mert a mérete számomra megfelelőbb volt, cuki és van app elemző funkciója. Na az app-ról annyit, hogy nekem nem működik androidon vagy már nincs ilyen elemző cucc? Tudom, nem tegnap jelent meg a fofo.
Maga a termék tök jó bár nem gondoltam, hogy csavarok mögött vannak az elemek, de hát nem kell kétnaponta cserélni elvileg.
Nagyon jó érzés használni olyan luxus érzés számomra. Puhított a bőrömön és bízom benne, hogy hosszú távon javulás érhető el vele.

Update
IOS -on tökéletesen működik. Én végül csak heti egyszer használom, a heti kettőnél elkezdett hámlani a bőröm. Szeretem így egyszer egyszer használni hétvégéken. Jó érzés használni, olyan kicsi luxus a mindennapokban. Bababőr puhaságú arcot eredményez azt az igazi feszes puha bőrt. Értitek. 🤗😍☺

S_ibiza
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 11.

Nagyon elégedett vagyok vele, fényes, sima lesz tőle a hajam, de nem tűnik zsírosnak. Több napig is tartósan egyenes. Hővédő spray-t használok előtte és olaplex bonding olajat utána, így nem is száll.

Fruzsika941210
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 10.

Régóta gondolkoztam rajta végül csak megvettem ,nem bánom minden fillért meger imádom .Minden funkciója tökéletes .A kisebb hengerrel csinálom sűrűbben a mell fölé ero hajam és alom szép puha csillogos tartós hullámokat tudok vele készíteni károsodás nélkül ! Nagyon ajánlom :) !

laruci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 9.

Imádom! Nagyon féltem tőle, hogy mennyire egyszerű majd a használata és mennyire tartósak a fürtök. A kicsi csavaróval tartós. Végre egy frizura amitől nem lesz kemény a hullám. Utáltam, hogy hozzá értem a hajamhoz és borzasztó volt. Most fényes, puha loknik. Én messziről és nagyon kevés lakkot fújok. Gyengét. Éppen csak hogy legyen. Imádom. Kislányom is meg szokott kérni, hogy olykor csavarjam be a haját. Nagyon élvezi. Imádom a kefés részét is. Gyorsabban szárad a hajam. Elég hosszú hajam van. Hajszáritó is szuper. Nekem más hajszáritónál mindig olyan volt a fejem mint egy pumukli. Borzasztó volt. Szinte száraz. Most ez nincs. Fényes és szép a hajam. Nem bántam meg. :)

19JUDIT@@
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 9.

Főként terhesség miatt megnyúlt bőröm miatt választottam, mert hiába sportolok és étkezem egészségesen, a hasamon megnyúlt bőrrel nem tudtam mit kezdeni... Nagyon szuper, hogy már az első alkalommal láttam egy kis változást, ezért volt motivációm újra és újra elővenni a gépet :) Hetek alatt jelentősen feszesebbé vált a bőr a köldököm körül, végre nem kell miatta szégyenkeznem a strandon sem :) Sajnos vékony testalkatom ellenére tinikorom óta küzdök narancsbőrrel, ez volt a másik ok, ami miatt megvásároltam. Imádom, hogy az olyan részeken is formálja az alkot, ahol edzéssel lehetetlen :)
Olvastam a korábbi hozzászólásokat, nekem egyáltalán nem unalmas az 5 perces kezelés, közben bekapcsolok egy videót és pikk-pakk eltelik az idő :)
Szerintem minden pénzt megér, inkább ez a fájdalommentes, kellemes kis otthoni kezelés, mint egy plasztikai műtét :D
Ja és ha valakinek csípett, az azért volt, mert nem kent elég gélt a bőrére ;)

Nagyon szeretem, örülök, hogy beruháztam rá :)

rstylest
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 7.

Már egy pár hónapja mindennap használom reggel és este a Foreo micro foam cleanser-rel együttesen. Nekem nagyon bevált, miután kitapasztaltam, hogy hogyan is kell 'jól' használni nem cserélném le semmire se :) A puha szilikon sörték nagyon kellemesek egyáltalán nem kellemetlen érzés az arctisztítás vele. Nagyon tiszta bőrképet ad, a bőröm szép, puha lesz tőle. Az akksija is nagyon jól bírja egy jó öt hónapot simán kibír töltés nélkül.