Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

0bikbik0
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 9.

El nem hittem volna, hogy ez milyen praktikus! A hajszáritásban az egyik legjobban utált rész, amikor körkefével próbálok némi dúsitást adni a szálló, vékonyszálú hajamnak. Ezzel a kis szerkezettel egy álom a körkefés száritás.
Hajszáritóval előszáritom a hajam, aztán kisebb tincsekre osztva szépen átforgatom. Mintha rövidebb idő alatt meg is száradna, mint a sima kefe+hajszáritó párossal, és még feleannyi energiát is kell beleáldozzak, mert a kefe mozog (ráadásul két irányba).
A fix fejet még nem használtam, de utazásnál a simitófejet, meg a szűkitőt már igen, és az is nagyon praktikus volt.

Danka75
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 9.

Itthon nagyon drágán árulják ezt a terméket, ezért én az Ebayen rendeltem meg 79 ezer forintért, vadi új, egy év garanciával. Angliából hozták DHL-el, 3500 forint volt a szállítási költség. Hétfőn délelőtt leadtam a rendelést és másnap délben már kezemben volt a készülék! Elképesztő, itthon meg 3-5 napot is várnom kell.
Maga a készülék nagyon hatásos. Érdemes rá befektetni, mert ugyanazon az elven működik, mint a kozmetikusnál elvégzett lézerkezelés, csak az 150 ezer forint. Én még csak két hete használom, de már most jelentős változást látok. Egészségesebbnek tűnik a bőröm, csökkentek a ráncok és jelentősen halványultak a májfoltok.
Maga a kezelés nem fájdalommentes, erre érdemes felkészülni. Egyes fokozaton még hagyján, de kettesen és hármason már eléggé csíp, utána pedig még vagy két órán át égő érzés van az arcon. Én nem rendeltem meg hozzá a szériumot és az arctisztítót, ami itthon volt, azt használtam, és így is hatásos. A kezelés 8 hétig tart, ha véget ér, ismét jelentkezem .:)

joanie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 8.

Nagyon megszerettem ezt a készüléket, nem tudnám már nélküle elképzelni az életem! Előtte sosem szárítóztam a hajam, hogy megóvjam a hőtől és különös tekintettel ápolom mindig, szóval én a legalacsonyabb 'hideg' fokozaton szárítok vele, a forgó funkciója nélkül. Manuálisan tekerem bele a hajam vagy fésülgetem át. :D félek, hogy a folyamatos forgás és forró hő tönkretenné és eltörné a hajam. Gondolom így nem a szalonminőségű végeredményt adja, de nekem már ez is nagy különbség. Hosszas keresgélés és átgondolás után választottam ezt a gépet, még most is úgy érzem a többihez képest ez a lehető legjobb a piacon. A természetes disznósörte meg csak ráadás. Így több, mint fél év használat után sem tudok róla rosszat mondani.

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 8.

2020 február:

Több, mint fél év után jövök felpontozni. Tölteni az elmúlt 6 hónapban nem kellett, pedig minden nap használom. Amennyire húztam a szám eleinte, annyira összenőttünk. Nagyon szépen tisztít, és nem okoz apró sérüléseket, mint a dözsikesztyű. Csak idő kellett, hogy erre rájöjjek. Mert attól még, hogy nem csiszolja le a komplett felső réteget, még tökéletesen tisztít. Amióta használom, az összkép észrevehetően egyenletesebb, tisztább. Csak este használom, mégis azt vettem észre, hogy a bőröm napközben is kevésbé zsírosodik. Átírtam 5 csillagra.

------------------------------------------------------------------------------------
2019. szeptember:

Az én arcbőröm gyakran igényli a radírozást. Az átlagnál gyakrabban (minden este) és erősebben (dörzsikesztyű). Csak hát a kesztyű ugyebár olyannyira durva anyagú, hogy féltem, olyan apró sérüléseknek teszem ki a bőröm általa, ami hosszú távon nem tesz jót. Pedig a bőröm imádta (és imádja a mai napig).
Emiatt, és a sok jó vélemény miatt végül beruháztam a kis kütyüre.
Hát...majdnem olyan jó, mint a kesztyű, de csak majdnem. Több, mint egy hónapja használom, de nem látok semmiféle változást. Nekem nem elég erős a tisztító hatása, nem érzem teljesen tisztának az arcom tőle, van, hogy utána még az öblítésnél érzem, itt-ott nem "csiszolt" le eléggé...
Persze akinek nem ilyen speciális igényű a bőre, mint az enyém, annak tökéletes lehet, de nekem egyszerűen gyenge, nem elég. Ha már megvettem, elszórakozom vele, de számomra nem csodaszer, arcápoló kütyünek pedig drága.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 8.

Fantasztikus élményt ad ez a kis gép. 20 perc mennyország. Nagyon ellazítja az izmokat és nekem akinek izombántalmaim vannak napokig jó utána. A használata biztonságos, és ami meglepett az áramot se zabálja. Számomra elég a leggyengébb fokozat. 3 év garanciát adnak hozzá és van kis aromaterápiás része. (Én azt nem használom, mert eleve van levendulás illóolaj edénykém a fürdőben a kedvelt illatért, de biztos van akinek jó ez a funkció.) A Medisana MBH matracon helyet foglalni kényelmes, aztán jön a buborékorgia. Azt nem tagadom a hidromasszázs használata igen hangos, viszont lehet használni fej- vagy füllhallgatót, füldugót vagy ha a kád szélére biztonságosan, letakarva odatehető mobil, akkor zenét is érdemes hallgatni. Klasszul megbizsergeti a testet, hatékony a vérkeringésnek, anyagcserének is. Fontos, hogy a vízbe egyéb anyagot (fürdőhab, sampon, fürdőbomba, hajolaj stb.) ne tegyünk. Használat után jól szellőző helyen szárítom meg a matracot. Gyógyító és szépészeti kezelés az otthonunkban. Örülök neki, mert gyógyászati intézményekben a hidromasszázs csak 10 perces, beutalóköteles, előjegyzéshez kötött meg nagyobb macera (odautazni, várni, fürdőruha stb.). Ráadásul ez a termék Medisana minőség. Kis dobozban elfér, nem nehéz, van magyar nyelvű használati utasítás a dugaszához védőkupakot is adnak - a csomagolás gondos, rendezett. Érezni a gyártó kényeztetni akarja a vásárlóit. A cső szupermasszívan beilleszkedik a matracba, nem jön ki belőle és a motor kellő távolságba tehető a kádtól, a vízbe semmi áram nem kerülhet - a motor csak oxigént küld a csőbe. A távirányító tökéletes. Pezsgőfürdő kényelmesen és olcsón. :o)

Tipp: Az érzékeny és száraz bőrűek a hidormasszázs után használjanak testápolót, mert a hosszabb vízben ázás szárítja a bőrt.

Frissítés: Már több hónapja megvan ez a pezsgőfürdő. Jól teszi a dolgát és imádom. A matraca egyáltalán nem penészedik, igaz én kiteszem száradni minden használat után, de eleve minőségi, jó anyag, bírja a strapát és szerintem nem penészedő anyag. Örülök, hogy van ez a bugyborékoló csoda nekem, jobbá teszi az életem. Beszereztem felfújható gumipárnát is a fejem alá, a pezsgőfürdőzés közben. :D

SzatLili
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

Nekem tökéletesen bevált. Erős , hullámos és szőkére festett hajam van . Tökéletesen teszi a dolgát és nagyon szép fényt ad neki én imádom

Gigike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 5.

Jéé ez a kis csoda is fent van itt :) ♡
Nekem már 5 és fél éve van meg :3
Naaagyon szeretem, gyönyörűszép!
A hajamat egyáltalán nem húzza, finom kis lebegő simító lapjai vannak, amit egy húzással tudok tisztítani. Derékig érő hajam van, amit kb 15 perc alatt tű egyenesre tudok vele húzni, persze csak egy egysoros fésű segítségével :)

bbrigi0033
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 4.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 4.

Sokáig olvasgattam minden féle oldalakat ahol leírják kinek mi a véleménye erről a hajvasalóról. Mindenki csak pozitív véleménnyel volt így hát megrendeltem.
Ma meg is érkezett és gyorsan ki is próbáltam.
Ez egy csoda!!! Nagyon szépen vasal, gyorsan végeztem a hajammal, gyorsan felmelegszik és nagyon pozitív hogy jelez.
ha felmelegedett ha kikapcsoltam és ha bekapcsoltam.
Külsőre nagyon szép, elegáns, tiszta csajos és nagyon szuper a fehér hőálló tok is ami hozzá járt.
Szívből ajánlom mindenkinek ez a csúcs szuper hajvasalót

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 4.

Annyira meggyőzött egy dupe, hogy beruháztam rá. Számomra kulcsfontosságú volt az orvosi szilikon. Egyébként puha, kellemes, érezhetően jobban tisztít mint csak kézzel. Pici és praktikus, könnyen szállítható. Reggel és este használom, egyáltalán nem okozott plusz gondot a hatóanyagokban bővelkedő rutinomban, sőt, a homlokomon lévő mitesszereket vagy eltüntette, vagy 90%ban alig láthatóak. Az arcom többi része szintén ugyanez, az orromat kivéve, de hát nem vártam tőle, hogy azzal is meg tud birkózni. All in all, jön a valentin nap, notinon akciós, maximálisan megdob még egy tudatos rutint is!!

Mango88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Ket hete hasznalom, azota sokkal tisztabb a borom, orulok, hogy raszantam magam. Ha ki akarna jonni egy potty a fejemem, akkor masnapra elmulasztja (reggel-este hasznalom).