Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 28.

Nem egyszerű elismernem, hogy idióta dolog volt pénzt adni érte, de a becsület megkívánja. Ráadásul remélem, hogy lesz, aki átgondolja a vásárlást ennek a hatására. Komolyan mondom, ha beváltod azt a 12 ezer forintot 500-asokra, meggyújtod és nézed, ahogy elég, annak is több értelme van, mint megvenni ezt a vackot.
Azt gondoltam én marha, hogy ezzel gyorsan, hatékonyabban és könnyebben tudom azt a minimális bőrkeményedést a sarkam széléről levakarni, mint az ezerforintos dm-es sarokreszelőmmel. Hát nem nyertem hangszórót. Ez a bajom vele:

- alig-alig van hatása, csak csiszolgatja a bőrfelszínt, a száraz bőrt nagyon finom porrá darálja
- felázott lábon egyáltalán nem működik, csak csontszáraz bőrön
- minimális bőrkeményedés eltávolításához is minimum 15-20 percen át kell a lábon tartani, nagyon lassú
- hangos, mint egy fűnyíró
- a hozzá való csiszolófejek marha drágák, és nekem még az erős (fekete) sem volt igazán hatékony
- gyenge, nem reszel eléggé, és ha kicsit is rányomom a bőrömre, egyszerűen megáll :D

Baromi mérges vagyok, hogy ennyire hülye voltam. Van a dm-es kétoldalú sarokreszelő, aminek az egyik oldala egy reszelő, a másik oldala egy csiszoló. Kb. 1000 ft, és megfelelő tisztántartás mellett nekem legalább fél éven át bírja. 3 perc alatt lekapom vele zuhanyzás után a sarkamat. Nah, azt ajánlom mindenkinek jó szívvel, ezt a gépet viszont a legkevésbé sem.

Eszti111
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 26.

Teljesen puha lesz tőle az arcom, kár hogy ezen nem lehet állítani az intenzítást.

dittus1105
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 26.

Göndör hajam van, az a fajta, ami csak akkor vállalható utcán, ha kivasalom. Nálam a vasalás 1 napra szól, szóval minden reggelemet azzal kezdtem, hogy 160-180-200 fokon vasalgattam a hajam. Aztán egyszer csak szembe jött velem a steampod facebookon. Elkezdtem utána olvasni, meg is vett kilóra. Rengeteget agyaltam, hogy megrendeljem-e, mert ígéretsnek tűnt, viszont az ára annyira nem tetszett. Dehát gondoltam egyszer élünk, az egészséges, szép haj nekem csak álom, szóval beadtam a derekam, hátha a steampod majd csodát tesz. Dehát csak nem jött össze.
Ahogy előttem írták: az első 1-2 hónapban produkált. Fényes, sima, puha tapintású haj. Mondjuk a csodahatás nálam elmaradt, reggelre ugyanúgy gubancolódott a hajam, ugyanúgy vasalnom kellett napi szinten, akármennyi krémet/szérumot kentem rá.. A hajgumi is ugyanúgy megtörte. De nem zavart, úgy voltam vele, hogy legalább rendezett a hajam, nem olyan mint a szénaboglya. Aztán kb a harmadik hónaptól nem hozta a hatást.. Vasalás után vattacukor állagú volt a hajam, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. Fél év használat után tettem le. Szétégett, töredezett, száraz lett a hajam, ilyen állapotban még sosem volt. Konkrétan mint a partvisfej.. Nálam bukott a történet, de örülök, hogy itt a többségnek bevált! :)

Vivus94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 25.

4 éve használom rendszeresen, heti több alkalommal. Szeretem, mert alacsony hőmérsékleten is gyorsan egyenessé varázsolja az én vastagszálú makacs hajamat is. Szép simává, fényessé teszi de nem száll tőle. Sajnos az én hajamon nem tartós az eredmény (de az én hajamon semmi sem tartós), ezért a sűrű használata mellett hazudnék ha azt mondanám nem töri a hajvégeket. Viszont szerintem minden ilyen típusú hőformázás ezt csinálja, ez legalább csak minimálisan roncsol (persze hővédő használatával!). Engem a belső csík nem zavar, nem tépi a hajam, kezd kopni a felülete de épphogy (ami 4 év után szerintem teljesen rendben van).

Stella8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. július 25.

Nagyon feltem ennyi penzt kiadni ezert, viszont lattam hogy most penzvisszafizetesi garancia van, illetve joy napokon kb 145 ezer volt... nagy gondolkodas utan beszereztem. es milyen jol tettem!
Tipikusan az a fajta ember vagyok akinek a szorzete iszonyat sotet, eros es sok !! bezzeg a hajam erossege 0:)))
Most hetvegen lesz a 6. kezelesem, nagyon elegedett vagyok vele ! A honaljamon kb nincs szor, a bikinivonalam is gyonyoru (nekem ez volt az elso szamu szempont ugyanis borotvalkozas utan 1 nappal mar nem tudtam felvenni bikinit....) gyantaztattam hatha kikopik de nem , csak benott a szorszal amit folyamatosan “kimutottem” magamnak amitol sebes heges lett ... nagyon szep :))) viszont most... csodalatos!!! gyengebb is a szorom es kb a haromnegyedere csokkent, csodalatos olyan boldog vagyok!!!
Labamon hasznalom meg, ott is egesz jo de nem annyira latvanyos, kezemet lehet elkezdem, de nem az volt az elso szempont.. ugyh nekem maximalisan megerte !!!
Kicsit itt-ott fajdalmas de kibirhato. foleg a gyantazas es az epilator utan.
Aki teheti szerezzen be egyet, hosszu ideig eleg es tenyleg hatasos !!!

Flami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. július 23.

Az AS8810-es változatot véleményezném, ami szerintem ennek az újabb változata, 1000 W-os, de pont így néz ki, mint ez a készülék.
Röviden: nem tudom, hogy tudtam élni nélküle!!!
Nagyon béna vagyok beszárításban, fodrász ajánlotta, hogy forgókefés hajformázóval próbálkozzak otthon.
Kellett hozzá videót néznem, mert elsőre sikerült totál feltekerni vele a hajamat, pánikban próbáltam kiszabadítani a fejem.
Na de másodjára már sikerült ráéreznem és kreáltam egy majdnem ugyanolyan frizurát, mint amit a fodrász szokott. :))))
Mosás után törölközőbe csavartam a hajam, másfél-két órára, aztán kicsit átfújtam meleg levegővel és utána formáztam. A kisebb kefével, 1-es fokozaton.
Teljesen száraz hajon is működik másnap.
3 év garanciával vásároltam.
Nagyon fogom szeretni!

ev3lin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 23.

Az ára miatt sokáig harc dúlt bennem, hogy merjek-e bele vágni és merjem-e megvásárolni. Közel egy évig szemeztem vele, véleményeket olvastam (amiből sajnos viszonylag kevés volt). Aztán tavasszal a Glamour Napok alkalmával kedvezményesen megvásároltam. Nem bántam meg! A hajam mindig is szárazabb végű volt, törött, enyhén hullámos....olyan semmilyen. :) Ritkán vasalom, mert próbálom óvni, de úgy döntöttem, hogy talán segíthet rajtam. Hihetetlen, milyen szög egyenes lesz a hajam egész napon át, puha és nem olyan száraz a vége. A fodrászomnál a drágább steampod-ot is próbáltam, nagy különbséget nem tapasztaltam. Most a Loreal Steampod krémeket tervezem megvásárolni hozzá. :) Ha Te is vacillálsz, vágj bele! :)

Bozizu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. július 21.

Nem mondom, hogy forradalmasította volna a bőrápolásomat, ráadásul nem is használom minden nap, de mindenképpen hasznos kis kütyünek tartom, örülök, hogy megvettem. Felfrissül tőle az arcom, jól esik hogy kellemesen masszíroz, felpezsdíti a vérkeringésemet. Inkább a wellness hatása egyedülálló, mint a tisztító, bár utóbbi is kiváló, de azért enélkül is meg tudom alaposan tisztítani az arcomat.

eddiethestray
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 20.

A Pandapiacról vásároltam meg az olcsóbb változatát, és egyszerűen nem tudok betelni vele! A hosszú évekig tartó hajfestés megviselte hajam, ugyan átálltam hennára egy éve, de a romok még a hagyományos hajfestéktől bőven megmaradtak... Az alsó rétegnél (ami a hajam hosszát adja) a hajvégeimmel nincs probléma, viszont a hajam felső rétege valamiért hihetetlen mértékben törik, és sajnos a hajam egészséges hosszából kellett mindig visszavágni, hogy a felső réteg is tudjon így frissülni :( Nagyon hosszú évek óta szeretnék már hosszú és dús hajat, de emiatt a procedúra miatt esélytelen volt, pláne hogy lassan növő hajjal áldott meg az ég (évente kb 10 centit ha nő a hajam és azt is folyamatosan vissza kellett vágni a felső réteg miatt...) Csak a felső rétegnél használom a kütyüt, de már az első használat után szemmel látható volt a különbség, és minél többet használom, annál csodálatosabb a végeredmény! Néha megjelenik egy-két töredezett szál, de ettől függetlenül a hajam alja is csillog villog! Körülbelül havonta megyek rá, ennyi bőven elég is neki, tökéletesen teszi a dolgát! Annyit azért hozzátennék, hogy akinek már teljesen el van halva a hajvége a szőkítéstől, dauertól stb, az azért csodát ne várjon tőle, ott már csak az olló segít!
Nagyon nagyon szeretem, egyáltalán nem bántam meg, szívből ajánlom mindenkinek!

Reka071
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 18.

Pár hónapja használom, nagy reményekkel vettem meg, mert nehezen zabolázom meg a hajamat. A dolgát jól végzi, formázott, fényes tincseket eredményez, viszont pár hete figyelem, hogy nekem borzasztóan elkezdte szárítani a hajamat. Azóta nem győzöm rendberakni, extrán ápolni, de a hajvégeimből 2-3 centit szerintem már nem fogok tudni megmenteni.