Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 12.

Több használat után: a hajat nem szárítja, sima vasalás eredménye olyan laza és mégis rendezett haj, mintha a fodrász csinálta volna. Az esti zuhanyozás nem igazán éli túl, a hullámosodó hajam hullámosodik. De! Valóban láthatóan jót tesz a hajamnak, puha marad, van fénye és szépen formázza a hajvégeket. Azt azért jelzem, hogy a vélemények alapján azt várt, hogy több napig egyenes lesz, de, mint írtam, azért a párát felveszi a hajam. De ezért kárpótolt a hajminőségem látható javulása.

zsofi207
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2022. február 12.

Az előttem véleményezőhöz hasonlóan, én is a most kapható AA modell nevét viselő hajformázókból tároltam be. :-) Vettem triplavasat, kifejezetten tetszik, hogy állítható és 3féle hullám méretet tud. A nagynevű társaitól sokkal tartósabb, direkt teszteltem barátnők Babyliss és Remington fajtáját, de a "Lidl-os" 5nap után is ugyanúgy megmaradt a hajamban és közben nem roncsolódott. A hajegyenesítő kefe valóban egy természetes, frissen szárított hatásúra egyenesít, nem mondaná meg az ember, hogy hajformázóval készült. Plusz csak fésülgeted és kész. Ezt is kipróbáltam hullámosabb hajon, megbirkózott vele, csak a tincs mindig "feszüljön", úgy a leghatékonyabb. Én vettem forgó fejes szárítót is. Két fej van hozzá, hőmérsékletei megfelelőek, nem éget és hideg levegős funkció is van rajta. Lassan forog, nem kapja be a hajat, könnyen használható, beszárított hajat varazsol. Azért ehhez szükséges egy kis technikai tudás. Egyébként mindezeket a termékeket elfogadható áron adták. Mindenhol darabonként 15-20ezerért láttam, annyit azért nem érnek.

balazskrisztii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 10.

Az UFO mini 2-vel egy csomagban vettem meg, így azt gondolom nem húztak le nagyon :)
Kellemes érzés, ahogy rezeg és melegszik, sokkal jobban beszívja a bőröm a terméket amit alá rakok- egy doboz maszkot adtak hozzá, de még ki se próbáltam, a saját szérumjaimmal használom. Eddig az a tapasztalt, hogy kb 5x annyit beszív a bőröm a hialuronból, mint nélküle, szóval a 7 skin methodhoz hasonlóan használom, amint beszívta masszírozás-melegítés közben, újra nyomok az arcomra.
Mást is használtam már vele, de szívesebben használom el az olcsóbb szérumokat így... Gondolom tavasszal/nyáron nem lesz ennyire szomjas szegény bőröm.
Nem tudom, ki milyen motivációból venné meg, én azt vártam tőle, hogy mikor használom, lelazuljak, több hatóanyagot juttassak a bőrömbe és másnap reggel látszódjon, hogy valami extra történt. Számomra ezek a kritériumok teljesültek :)
Nem hinném, hogy a melegítés-fény-rezgés triumvirátusnak lenne olyan hatása, mint egy extra kozmetikai kezelésnek, de számomra élvezetes a használata és van látható különbség

balazskrisztii

Korábban egy Remington arctisztító gépem volt, viszont váltani szerettem volna egy olyanra, aminél nem kell a keféket cseréni. Egyszerű, kényelmesen elfér a kezemben és kellemes érzés használni. Az esti második tisztítóhoz használom, azt előtte felhabosítom, úgy vettem észre, így hatékonyabb. Remélem sokáig fogja bírni, nagyon megszerettem

erynis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 10.

Én többet reméltem, kicsit csalódott vagyok. Az én hajam hajsütővassal sokáig tartja a hullámokat, sajnos ezzel nem. Hátközépig erő, vékonyszálú hajam van, és se a kisebb, se a nagyobb fejjel nem sikerül tartós hullámokat elérnem. Nálam kb. egy napig tart, a nagyobb hullámosító fejjel a dúsító hatás kb. két napig. Nekem a fodrászszalon élményt nem hozza, a babahajaim is össze-vissza állnak használat után, ha a hajtövekre egy másik fejjel nem szárítok rá külön, nagyon lapos marad. Brad Mondonak van egy nagyon jó videója, az ott elmondottakkal 100%-ban egyetértek. Lehet, az én hajammal nem kompatibilis, hiába használok mellé hajformázó termékeket is. Viszont tényleg nincs az a hajat égető forróság, amit más hajszárító mellett érez az ember a haján. Szerintem érdemes kipróbálni, mielőtt beruház rá az ember.