Legújabb vélemények - Szépítő elektronikai eszközök

eddiethestray
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 20.

A Pandapiacról vásároltam meg az olcsóbb változatát, és egyszerűen nem tudok betelni vele! A hosszú évekig tartó hajfestés megviselte hajam, ugyan átálltam hennára egy éve, de a romok még a hagyományos hajfestéktől bőven megmaradtak... Az alsó rétegnél (ami a hajam hosszát adja) a hajvégeimmel nincs probléma, viszont a hajam felső rétege valamiért hihetetlen mértékben törik, és sajnos a hajam egészséges hosszából kellett mindig visszavágni, hogy a felső réteg is tudjon így frissülni :( Nagyon hosszú évek óta szeretnék már hosszú és dús hajat, de emiatt a procedúra miatt esélytelen volt, pláne hogy lassan növő hajjal áldott meg az ég (évente kb 10 centit ha nő a hajam és azt is folyamatosan vissza kellett vágni a felső réteg miatt...) Csak a felső rétegnél használom a kütyüt, de már az első használat után szemmel látható volt a különbség, és minél többet használom, annál csodálatosabb a végeredmény! Néha megjelenik egy-két töredezett szál, de ettől függetlenül a hajam alja is csillog villog! Körülbelül havonta megyek rá, ennyi bőven elég is neki, tökéletesen teszi a dolgát! Annyit azért hozzátennék, hogy akinek már teljesen el van halva a hajvége a szőkítéstől, dauertól stb, az azért csodát ne várjon tőle, ott már csak az olló segít!
Nagyon nagyon szeretem, egyáltalán nem bántam meg, szívből ajánlom mindenkinek!

Reka071
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 18.

Pár hónapja használom, nagy reményekkel vettem meg, mert nehezen zabolázom meg a hajamat. A dolgát jól végzi, formázott, fényes tincseket eredményez, viszont pár hete figyelem, hogy nekem borzasztóan elkezdte szárítani a hajamat. Azóta nem győzöm rendberakni, extrán ápolni, de a hajvégeimből 2-3 centit szerintem már nem fogok tudni megmenteni.

katkata00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. július 17.

A dm-ben szereztem be. Úgy éreztem szükségem van még valamire az arcápolási rutinomban. Kellemes a használata, nagyon kíméletes, használat után pedig érezhetően tisztább a bőr. Szebb lett a bőröm, de ez valószínüleg nem csak ennek köszönhető, mivel több új terméket beiktattam a rutinomba, de ettől függetlenül nekem megérte megvenni.

katkata00

Kreol bőröm és elég erős, sötét szörzetem van. Sok alternatívát kipróbáltam a szőrtelenítés terén: borotva, gyanta, wax, epilátor, de egyiksem volt megfelelő számomra. Beruhaztunk erre a gépre, ketten használjuk, így még kedvezőbb volt. Körülbelül 4 vagy 5 kezelésen vagyok túl, 2hetente kell végrehajtani még párszor, aztán csak fenntartó kezeléseket kell csinalni. Nagyon gyors, főleg ha be van dugva, nem okoz fájdalmat. A gép megvétele előtt mindennap borotvához kellett nyúlnom, szörnyű volt. A 2. kezelés után már látható volt a hatás, de most akár több mint egy hétig nincs szükségem borotvára. Nekem nagyon megérte, hihetetlenül boldog vagyok, hogy már alig kell bajlódnom a szörtelenítéssel, ami rendkívül megnehezítette az életemet ezelőtt. Nagyon ajánlom!
Időközben rájöttem, hogy nekem a PHILIPS LUMEA PRESTIGE IPL SZŐRTELENÍTŐ KÉSZÜLÉK BRI956/00 van meg... :)

katkata00

Kreol bőröm és elég erős, sötét szörzetem van, ami nagyon gyorsan nő. Sok alternatívát kipróbáltam a szőrtelenítés terén: borotva, gyanta, wax, epilátor, de egyiksem volt megfelelő számomra. Beruhaztunk erre a gépre, ketten használjuk, így még kedvezőbb volt. Körülbelül 4 vagy 5 kezelésen vagyok túl, 2hetente kell végrehajtani még párszor, aztán csak fenntartó kezeléseket kell csinalni. Nagyon gyors, főleg ha be van dugva, nem okoz fájdalmat. A gép megvétele előtt mindennap borotvához kellett nyúlnom, szörnyű volt. A 2. kezelés után már látható volt a hatás, de most akár több mint egy hétig nincs szükségem borotvára. Nekem nagyon megérte, hihetetlenül boldog vagyok, hogy már alig kell bajlódnom a szörtelenítéssel, ami rendkívül megnehezítette az életemet ezelőtt. Nagyon ajánlom!

Kitts
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 15.

Az első két itteni vélemény (és az allis vélemények) alapján úgy éreztem, az allis áron megér egy próbát. Nagy reményeket fűztem hozzá, lehet csodát is vártam. :/

Összességében teljesen egyetértek @xxs véleményével. MACERA.

1. Előtte nap borotválj végig mindent.
2. Másnap kínlódj végig minimum másfél (de inkább 2) órát, mire mindenen legalább kétszer (de inkább 3x) végigmész. JA és közben úgy felforrósodik, hogy egyben biztosan nem tudod végignyomni ezt az időt.
3. A szemüveg egy vicc, cuppanósan rámtapad, a szememen órákig fél centi mély karikák voltak utána. Szemüveg nélkül / napszemüveggel 1 napig könnyeztem utána. JA és nem is látsz benne semmit.
4. Mire valami kis eredményt is látsz, borotválgasd még minden használat előtt. 1 lépést előre, 2 lépést hátra (szerencse, hogy nem álltam neki borotválgatni a bajuszom emiatt ...)
5. Valamiféle eredmény ugyan látszott, a szőr ritkult és puhábban nőtt vissza 1-2 hónap használat után, de nem lettem varázsütésszerűen babapopsi. Egyáltalán nem éreztem, hogy előrébb lennék.

Láttam olyan véleményt (talán az egyetlen fellelhető videós review-t), aki naponta használta és gyorsan, látványos eredményt ért el. Ezt el is hinném.. de kinek van ideje naponta egy-két órát ezzel szöszölni? Annak tényleg jó lehet, akinek van tartósan, fixen, rendszeresen ennyi ideje rá. Én egy idő után azon kaptam magam, hogy konkrétan azon stresszelek napözben, hogy mikor tudok összekaparni magamnak elég időt, hogy legalább a felét megcsináljam. Szóval szép lassan, tudatosan elfelejtkeztem róla és visszatértem az epilátoromhoz, ami számomra lábon határozottan jobb eredményt mutat ennél. (A többi, kisebb felületű helyen még kísérletezgetek majd vele..)

samtelen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. július 15.

Az előzménye az, hogy a fodrásszal brahiból egyenesre száríttattam a hajam, aztán utána a barátaimat sokkolta, hogy milyen jó a hajam és mennyit fiatalít. Namondom, akkor beszerzek egy hajvasalót, az egyenesre szárítás nekem macerás.

Egy Remington vasaló és eközött vacilláltam, de az Extreme Digitalnál le van árazva és meggyőztek a vélemények.

A használata abszolút "hülyeálló" és gyorsan és jól működik. Nem azt a teljesen lelapított egyenes hajat csinálja, hanem hagy benne valamennyi tartást is. Öt perc alatt kész lett a frizurám vele, szárítás után. Megérte megvenni.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. július 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. július 15.

Két hónapja vettem 62.000 Ft-ért, elégedett vagyok az eredménnyel: lábon és karon a szőrszálaim 75%-a, bikinivonalon és hónaljon kb. az 50%-a eltűnt. Az erős szőrzettel nehezebben bír el, a teljes fájdalommentesség pedig nem igaz: érzékeny területeken eléggé éget. A bikinivonalon és a hónaljban lassabb az eredmény, de azért látványos, ráadásul a meglévő szőrszálak is lassabban nőnek vissza. A teljes test kezelése kb. fél óra, mert bár folyamatosan villant, a 0,6 másodpercet az első pár percben tudja tartani, utána kissé lelassul. Kb. nyolc kezelésen vagyok túl két hónap alatt, igyekeztem minél gyakrabban használni, hogy nyárra legyen eredménye. Összességében elégedett vagyok.

yokkoa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. július 15.

Upd: harmadik vagy negyedik használatra sikerült kikísérletezni, hogy hogy tudok vele hajtövet emelni: a tövelhez illesztem és ellentartok vele, gyakorlatilag ahogy a klasszik hajvasalóval is csináltam régebben. Sok-sok-sok előbalzsamozással elértem, hogy fényt sem veszít a hajam, ha ezzel vasalok. A hajvégeken meg squalane-t kentem szét, így azt sem szárította. De nem húztam végig az egész frizurámon. És tényleg hiába kefe alakú, nem lehet úgy használni (olyan mozdulatokkal), mint egy hajkefét. Inkább totál úgy kell, mint az összecsukós hajvasalókat. Legalább is nekem így működik. Marad a 4 csilli.

Előre bocsájtom: egy használaton vagyok túl, majd jövök később updatelni. Tehát ezek csak első benyomások. Vékony szálú hajamra, féláron vettem tegnap a tescoban (6ezer). Nekem ennél többet nem is ér, amúgy is szinte szögegyenes a hajam. Inkább a beígért tartás, magas hajfény miatt vettem. Meg hátha szárít picit és nem zsírosodik majd a hajam olyan gyorsan. Mivel nagyon vékony szálú a hajam, ezért nekem bőven elég a legalacsonyabb hőfokozat, még majdnem sok is. Nekem sikerült a hajvégeket is szépen kihúzni vele, viszont 2 dologgal elégedetlen vagyok, így első használat után. Az egyik: szinte 100% biztos, hogy nem helyettesíti a hajsimító kefét (nekem braun ionizációs van)! Sajnos az elektrosztatikussággal nem tudott nálam megküzdeni, hiába húzkodtam végig a hajamon újra és újra. Az ionizációs kefénél ugye minél többször húzza végig az ember a haján, annál jobb a helyzet. Itt ez nem igaz. Talán kicsit rosszabb is. Nekem fényt sem adott, inkább elvett, de mondjuk nekem alapból tükörfényes a hajam (ha már vékony szálú, meg tök kevés...). A másik dolog remélem csak annak köszönhető, hogy az épp kifogyó hajhabomból már csak lötyit sikerült kiimádkozni: nem tudtam a kefével megemelni a hajtöveket. Inkább lapulnak most. És baromi gubancos is a használata óta a hajam, pedig már mindent ráraktam (garnier hair food, meg extraszűz kókuszolaj). Remélem, ezek kövi használatnál, normális hajhabbal megoldódnak. Mert a hajvasalót szerintem kiválhatja. Vagy inkább úgy mondanám, hogy egy kellemesebb alternatívája! Szebben is "vasal", tényleg természetesebb, nem olyan kinyújtott lószőr hatás.

Montelino
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2019. július 13.

Update:

Megvan lassan 4 éve. Nem ment tönkre egyik gép se. Rendszeresen (heti 1x kb. elég) csak a kicsit használom hónaljra (megszerettem, mert úgy vettem észre, hogy kevésbé izzadok amióta lecseréltem a borotvát a hónaljnál). A kis gép külön is megvásárolható (vettem egy tartalékot), csak amiatt felesleges megvenni az összeset egyben, mert a nagy gép elavult, hiába új gyártmány.

Nagyon megbántam, hogy megvettem ősszel ezt a szettet. 14 ezer volt, egy kupont is beváltottam, hogy olcsóbban megvehessem.
A leírásban számtalan oldalon azt olvastam, hogy 2 sebességes a nagy gép, fenéket... egysebességes. Mikor megvettem a boltban ezt nem is néztem meg a dobozon, mivel mindenhol kettőt írnak. Van egy min. 15 éves Braun epilátorom, azt akartam erre lecserélni. A Braun csak egy alapgép és a teljesítménye kicsit csökkent 10 év után, bár még teljesen használható és nem romlott el soha, a 2 sebesség is megvan rajta, pedig régen se a legújabb csúcsmodellt vettem meg. Gondoltam az új gép majd többet tud, elvégre eltelt min. 15 év a kettő gyártása között. Semmivel se tud többet, sőt az egy fokozat miatt kevesebbet is. A nagy epilátor egy alapgép lenne, ha lenne rajta 2 fokozat, ami minden van, ezen nincs. A kis epilátor elemes, ez jó, de még a nagygépnél is hangosabb és szintén csak 1 fokozat van rajta. A nagy géppel leszedtem a szőrt a lábamról, hosszabb ideig tartott, mint a régi Braun gépemmel az első 10 évben, majd még végigmentem a kisgéppel rajta és lám, talált még szálakat. A kis gép lehet, hogy keskenyebb, de hosszabb, mint a nagygép... utazásnál ezért nem foglal kevesebb helyet, max. azért, mert elemeket kell magunkkal vinnünk, nem a töltőt. A szemöldökcsipesz nem világítós, mint az előző szettben, amit még olcsóbban árultak (12000-13000Ft volt, nem akciósan) és azon 2 fokozat is volt a nagy epilátoron (azt a szettet akartam megvenni, de lecserélték erre és már nem forgalmazzák). Ez a csipesz egy bolti 600-900Ft-os csipesznek felel meg. A kis epilátor miatt döntöttem a szett mellett, de nem vett le a lábamról különösebben. A nagy epilátor ugyanannyit tud, mint a jelenleg 4000-5000Ft-ért kapható társai (illetve kevesebbet, az 1 fokozat miatt). A csipeszt tőlem kihagyhatták volna az egész szettből, mert semmi extra. Ehelyett a szett helyett 14-18 ezerért már vehettek egy modern epilátort több fokozattal és tartozékkal, amihez van kis szűkítő rátét is, ami helyettesíti a kisebb epilátort. Van a dobozában egy kis zsák, amihez hasonlót vehettek 200-300Ft-ért, én ettől se dobtam hátast, mivel utazásnál nem védené meg a szettet.
Nem ajánlom senkinek, hogy megvegye. Ha volt már jó alapgéped, sajnálni fogod, hogy beruháztál rá.