Legújabb vélemények - Szérumok, Kezelések

niki123
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 20.

Kedvenc eszenciám, amit eddig próbáltam. Reggel a C-vitaminos szérumommal együtt működve ragyogó, hidratált bőrt eredményez. Babát várok és a pigment foltok nem kímélnek. Ez a kis eszencia és utána a C-vitaminos szérum viszont segít kordában tartani. Nem olcsó,de határozotton megéri a pénzt, mert nagyon sokáig elég. Vízszerű és nagyon folyékony, de ennek köszönhetően szinte azonnal beszívódik és nagyszerűen lehet rétegezni.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 20.

Update: töretlen a rajongás, az egész családomat függővé tettem, minden hazalátogatáskor egy raklapnyi Daytox szérumot viszek. Nagyon nagyon megéri az árát!
Már egy ideje kacérkodok a gondolattal, hogy beszerzek egy C vitaminos szérumot. Drogáriás bóklászás közben végül nagy nehezen erre esett a választásom (szinte a DM-est választottam, mert az sokkal olcsóbb, de akkor megszólalt bennem a kisördög, hogy ha az arcbőröm miatt sem vagyok hajlandó mélyebben a zsebembe nyúlni, akkor megette a fene az egészet). És mennyire jól tettem! Ez a cucc számomra egy CSODA.
Az arcbőrömről annyit, hogy kamasz korom óta pattanásokkal küzdök, nem borzasztó, de olyan igazán szép, egyenletes modell bőröm soha nem volt, és most így a harmincat elrúgva már megjelentek az apró mimikai ráncok, de a szemét pattanások még mindig tartják magukat, ami igazán pofátlanság. Na de ez a kis szerény, patikai csomagolású csepp egy apróbb csodát művelt a bőrömmel. Pattanás amióta használom nem jött elő (pedig két teljes hormonális ciklus eltelt), összességben sokkal élettel telibb, jobb kinézetű a bőröm. Nem lett tökéletes, de ennyire látványos javulást nálam eddig még egyetlen kozmetikum sem ért el.
Amíg kapható lesz, venni fogom, és karácsonyra a tesóimnak is ez az ajándék.
Nem olcsó, de abszolút érdemes tenni egy próbát vele.

LadyDeath
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. szeptember 20.

Tavaly november óta használom rendszeresen. Pár hónappal a használatának a megkezdése előtt volt egy balesetem, aminek következtében egy nagyobb heg keletkezett a homlokomon. Legelőször azon vettem észre a hatását, már pár hét alatt halványabb lett, mostanra alig látszik. A pattanások utáni barnás foltokat is hamar eltünteti, összességében pedig adott egy egészséges ragyogást, amit imádok. :) Csípést egyszer sem tapasztaltam, és pont elég 3 hónapig ez a 30 ml.

Mütyesz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. szeptember 20.

Nekem valahogy nem bizonyult többnek, mint egy kellemes kis hidratáló zselé.. Pont annyit tud, mint mondjuk a csiganyálas esszenciám. Mondjuk a szúnyogcsípést hatásosan nyugtatta, csakhogy nem erre vettem :) Sajnos nem újravevős, de legalább árban baráti.

zimmbo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. szeptember 20.

Klassz krém, kellemes használni, nagyon kevés kell belőle, nem okoz pattanást, kellemesen hidratál, a gyulladásokat szépen leviszi, lehet rá sminkelni. Kell ennél több?

csakegypattislany
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 20.

Nagyon sok jót olvastam és hallottam róla, ezért nagy reményekkel kezdtem el használni. Kicsit vegyes érzelmekkel vagyok vele kapcsolatban, mert a zsírosságot a T-vonalamban gyönyörűen kordában tartja, ezért a ragacsosság érzését még feledni is tudtam volna. Viszont egy idő után gyulladt pattanások keletkeztek tőle az arcomon. Szerintem legközelebb inkább a G&G B-bombot fogom rendelni hátha az én kicsit érzékeny bőröm azt jobban fogja tolerálni :(

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

Imádom ezt a terméket jól hidratáló gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nem okozott semmilyen irritációt.

Szeos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

Első flakonomat használom, de már látom, nem fogom újravenni. Reggelente használom fényvédő alá, de nem kényelmes sajnos, és semmi hatását nem látom. Csípi kicsit az arcom felkeneskor, de utána szerencsére elmúlik. Jól lehet rétegezni, nem kukacosodik és nagyon olcsó.

macooka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

Bevallom sokkal többet vártam ettől a szérumtól. A hidratálással nem volt probléma, bár pont nem emiatt vettem ezt a terméket, hanem a folthalványító hatása miatt. Sajnos ezen ígéretét egyáltalán nem váltotta be, mivel semmi változást nem vettem észre. Úgy látszik a tranexamic acid-ot is kihúzhatom a listáról, mint lehetséges hatóanyag. :( Azért 3 csillagot adok neki, mert rosszat nem okozott, de különösebben nem is éreztem semmit, mintha vizet locsoltam volna magamra.

Laylie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. szeptember 19.

UPDATE:
Én alapvetően az első rendelésemnél egyébként nem is tudtam még, hogy van két verzió (Moist/Light), így a Moist-ot kaptam, és hiába van kombinált/zsíros bőröm, abszolút nem érzem ragacsosnak vagy hogy megülne a bőrön, nagyon szépen beszívódik. Nem tudom elképzelni hogy valaki ezt fullasztónak érezze, mint ahogy egy másik kommentben olvasható, pedig az én bőröm aztán nehezen emészt meg dolgokat, de hát mindenki más :)

Előzmény: A hisztis bőröm ezt imádja, pedig majdnem mindennel van baja általában. Érzékeny, kombinált, enyhe rosacea, tág pórusok, pattanások, víz hiány, egyszóval macerás és kényes a drága bőr az arcomon, arról nem beszélve hogy az anti-aging-re is szeretnék már rámenni.

Én a folthalványulásban kb. 1 hónap után vettem észre változást, bár utána sok mindent elkezdtem használni, így hogy az egy hónap után eltelt halványulás az csak neki köszönhető-e, nem tudom, de már az első egy hét után szebbnek, élettel telibbnek láttam a bőröm, úgyhogy biztos köze van hozzá.

Egyébként reagálva egy másik véleményezőre, a termékből van Light és Moist verzió is, tehát lehet érdemes megpróbálkozni a Light-al ha valaki soknak érzi a Moist-ot, de egyébként én enyhén nedves bőrre viszem fel a Moistot, és pikk-pakk beszívódik nekem.

Nekem nem annyira szereti a bőröm a tiszta hialuron szérumokat, mintha érzékeny lenne rá, de ebben pont megfelelő mennyiség van, ami még érzem hogy feltölt (feltételezem a többi másik összetevővel együtt)

A benne lévő MAP-ot (C-vitamin származék), meg valahogy a formulát imádja a bőröm, egységesebb a tónusa az arcomnak mióta használom, a gyulladások is lenyugodtak kicsit, hidratál, feltölt. Biztos újra veszem még sokszor .

Azért nem árt egy kicsit nedvesen hagyni a bőrt mielőtt ezt felkenjük, kell neki az a kis víz a bőrben hogy szépen beszívódjon, meg egy jó 10 perc hogy teljesen eltűnjön érzetre az arcról, de utána olyan a bőröm mint a kisbaba popsija.

IMÁDOM! ♥