Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

nikiii.*
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 4.

Sajnos nem ájultam el tőle, olyan semmilyennek érzem. Főleg a hidratáló és a "színező" hatása miatt vettem, mivel nagy rajongója vagyok a színezett ajakbalzsamomnak, viszont egyáltalán nem érzem azt, hogy bármennyire is hidratálná a száraz ajkaimat, emellé pedig sajnos hajlamos beleülni a kis ráncocskákba is, így nem mutat olyan szépen. Próbáltam folyékony pirosítóként is, viszont elég ragacsos érzetet hagy maga után, így nem volt kellemes viselni. Összességében nem igazán nyúlok érte, nem fogom újravenni.

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 2.

Nekem a sima színtelen verzió van meg, egy nagy akcióban jutottam hozzá kb 1000 Ft-ért. Ennyit bőven megért! Nekem az olajom mellett a kedvenc stickes ajakápolóm lett, csak ehhez nyúlok. Nem csak hatékony és szép puha szájat eredményez, de brutál szépen néz ki felkenve ami óriási plusz pont neki. Ennyiért simán újra is venném!

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. február 28.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. február 28.

100 Nude Look - satin finish.
Szép nude, drapposrózsaszín árnyalat. Nem sok látszik belőle a számon, de én direkt ilyet kerestem, a hétköznapokban ezt szeretem. Ez a szín kb. a Sisley Phyto Lip Twist 1-es Nude megfelelője, talán még egy hajszállal világosabb is. Szép csillogó a fénye, de azt nem mondanám, hogy optikailag teltebbé tenné az ajkaimat.
Az illata felvitelkor intenzív, de finom illat, nekem tetszik, és amúgy is hamar elszáll.
Az ápoló hatása sokkal jobb, és tovább is tart, mint a Dior Addict Lip Glow-nak. Az ajkakon is sokkal kellemesebb érzés, nem vastag, nem ragacsos. Arról nem is beszélve, mennyivel jobban néz már ki...
Nagyon sokat dob rajta, hogy elegáns rúzstokban van. A tok ráadásul újratölthető. Nagy divat lett mostanában az újratölthető tok, én örülök is neki. Mivel nagyon vigyázok a sminkcuccaimra, nálam egy rúzstok még akkor is hibátlan állapotban van, amikor a benne lévő rúzs már kifogyott. Igy most csak a belsejét kell kicserélnem, és az utántöltő árban is kicsit kedvezőbb. A 219-es Rose Montaigne Dior rúzsomnak is ugyanilyen a tokja, abba is illik ennek a balm-nak az utántöltője. Sőt, már a limitált és a sima rúzstokok is kompatibilisek egymással.
Szeretem ezt a Dior színezett ajakbalzsamot, de van nála jobb. Se a hidratáló-ápoló hatása, se a tartóssága, se a látvány, amit nyújt, nem éri utol a Sisley Phyto Lip Twist-et. Nálam az az etalon, és ahogy elnézem, az is marad.
Erre csak 4 csillagot adok.

betty23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 28.

Ugyan az előző verziót nem próbáltam, szóval nincs viszonyítási alapom, de nekem tetszik. A 001 Pink árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon lusta ember vagyok ahhoz, hogy hétköznap rúzsozzak. Nincs se kedvem, se energiám nézegetni, hogy elkenődött-e a rúzsom, de mégis szerettem volna valamit viselni a számon, ami nem okoz fejfájást. Elég világos, picit melegebb tónusú bőröm van, szóval féltem, hogy nagyon hideg pink lesz tőle a szám, de szerencsére csak egy kis semleges rózsaszín, enyhe színe lesz rajtam. Tökéletes termék a "no-makeup makeup" vagy a "clean look" trendekhez. Ápoló hatása rendben van, de a 2000 Forintos Uriage ajakbalzsamom is kb. így ápol. Amúgy a csomagolása valami csodaszép, teljesen el vagyok ájulva tőle. :D
Nem mondom, hogy ez egy olyan dolog, ami pótolhatatlan lenne az életemből ennyi pénzért, de jól esik a lelkemnek néha egy-két luxy termék. A Coral és a Rosewood árnyalat nagyon izgatja a fantáziámat még, szerintem nem ez lesz az utolsó darabom.
Összességében én 4 csillagot adok, mert biztos vagyok benne, hogy lehet a piacon olcsóbban hasonló színezett ajakápolót kapni.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 26.

Sosem voltam nagy ajakápolo fán (szerencsére szükségem sincs rá nagyon)..de gondoltam kipróbálom. A rózsaszínű volt nekem mint a képen látható.
Az illata semleges számomra..a színe halvány rózsaszín/csillogós rózsaszín.. hát.. nagyon zsíros hatást kelt az ajkaimon.. semmi felé megújulás nem volt . Hatásához képest drága..egy nagy nulla

norszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 24.

Bare Nude Sparkle színben szereztem be. Nagyon nagyon jó az állaga, rendkívül könnyed textúrája van. Az általam választott "szín" gyönyörűen és ami meglepő volt számomra, hogy rendkívül tartósan csillog. A csomagolása nagyon kifinomult, azonban egy kicsit meglepődtem mert elég kicsi maga a termék.

antigonosz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. február 20.

érdekes illata van, de pár nap használat után meg lehet szokni. inkább a mézeset ajánlom, az sokkal jobban bejött

antigonosz

kedvenc ajakúsítós szájfényem, nekem a rózsaszín mentás van meg. gyönyörű árnyalat, és pont olyan, mint amilyenre száítottam. az egyetlen hátránya, hogy valamiért egy pár hét után elkezdett folyni, lehet, hogy megsérült a csomagolás, de így sajnos nem tudom magamnál hordani :(

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 17.

Nekem tetszik a színe és úgy gondolom jól is áll..feldobja a minimálsminkes vagy smink nélküli napokat! A Red árnyalat van meg, illik a szám színéhez, nekem nem maszatos, és egyenletesen (igaz, elég gyorsan) kopik. De ugye ez nem is rúzs, így nagy teljesítményt nem lehet tőle várni. Ami viszont nem jó, hogy a Kneipp normál ajakápolóihoz képest ez sajnos inkább szárít mint ápol, ezért tudok csak közepest adni. A csomagolás szép és igényes, mint ahogy a márkától megszokhattuk, a színezettek vékonyabbak, kecsesebbek mint a normál ajakápolók.

celity
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 15.

Egy adventi calendariumban jutottam hozzá ehhez a kis kincshez. Nem csodálom, hogy nincs róla vélemény, mert a teljes kiszerelése brutál drága…
Amúgy mindent teljesít , amit leír. Hidratál, nem ragacsos, finom rózsás illata van, nagyon szívesen használom ezt a mini verziot, de az eredetit azert nem venném meg.