Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

Taraklara
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. július 20.

Nem szoktam rúzst használni, csak színtelen ajakápolót, ezért először óvatosan bántam vele. Tökéletes színt ad, ápol, és sokáig elég.

Rekalf6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 20.

Blow up árnyalatban van meg miniben, de annyira tetszik, ha elfogy szeretném a nagy verziót is!

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 19.

Én 3 árnyalat tulajdonosa vagyok és mindegyiket szeretem.353,191,193.Nem igazán érzem a hidratálását, de a színek és az állag kárpótolnak érte.A Nude heaven egy kicsit sűrűbb, aprócsillámos, gyönyörű nude, talán ez a legsűrűbb állagú.A többinek csak színezete van, viszont ebből adódóan van az hihetetlen helyzet, hogy egy watermelon szín jól álljon nekem is..Egybeolvad a száj színével.Reggel felteszek egy rúzst, viszont napközben csak ehhez nyúlok, ha szeretném, hogy legyen valami szín a számon.Könnyű, illatos, természetes hatása van és ezért szeretem.Nem állítom, hogy a Loreal csúcsterméke, de rúzsai közül nekem ez a legszuperebb most.Ha lennének további színei a világot átkutatnám érte, de sajna csak kb.7-ről tudok és azok elég kommerszek.Lehetne korallos szín, nudok, mályvásak még, vagy natúr ragyogó.

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 16.

Eleinte nagyon nem voltam elégedett vele, a fura illata és a nulla hidratáló hatása miatt. Szerintem el fogom tudni használni, így a nyári időszakban, mert egyébként az enyhe kis színe jól néz ki. Újravenni viszont biztosan nem fogom.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 13.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. július 13.

Hibiscus verziót vettem. Olyan nesze semmi, de csábos a csomagolása. Átlagos: nem rossz, de nem is kiemelkedő. Ad egy kis színt az ajkaknak, tehát ajakbalzsamnál több. Nem tudom hova tenni. Elkenem, de nem veszek többet.

Redhoney
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 12.

Az ikonikus Clinique - Black Honey dupeja ez a termék, ami gyönyörű színű és tökéletes rúzsalternatíva. Hidratál, ápol, krémes állagú és egy olyan árnyalat, ami mindenkinek jól áll. Lusta hétköznapok legjobb barátja, szerintem ez az egyik legjobb Labello!

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 11.

Először amikor kipróbáltam, nem hittem a szememnek. Nagyon gagyi termék, színe szép, de nem ápol, furán néz ki felkenve, valóban mint a régi cseresznyés Labello... Annyira gyönyörű a csomagolása, de nagyon drága volt asztali dísznek... Elajándékozni sincs képem...

sophieberke
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 10.

Nagyon jól hidratált, többször újra vettem

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.

Nekem a dinnyés illatú van meg. Édes kis semmiség, így jellemezném. Az illata és a külseje nagyon cuki, színe nincs, fénye se nagyon. Viszont nem szárítja a számat, picit ápolja is.

HeniM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.

Inkább cuki kis valami, mint igazi ajakbalzsam. Adnám gyereknek is, mert nem szinez, de nem is károsít, de nem is ápol.