Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. június 15.

Watermelon Dream. Nagy melléfogás volt. Én is azt hittem, hogy majd lesz egy kis fénye, de nem, borzalmasan néz ki. Mint egy színezett Labello a korai időkből. Látszódik, hogy tettem valamit a számra, de nem az én árnyalatom, valahogy korallosabb árnyalatra számítottam. Ápoló hatásban sem egy nagy szám, úgyhogy nem tudom hová tenni. Talán ha rakok fölé egy kis szájfényt, akkor viselhető.

PotterAlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 13.

Hát ápolni nem ápol az tuti! Nekem inkább szárította az ajkaimat, és egy szárazabb álapotú ajakra újrakenve beleül a pigment a száraz részekre. Nekem valamiért egyáltalán nem az a szájfényes ,fényes hatású, hanem egészen mattos… vagy olyen mintha egy matt rúzsra felkenne az ember egy ajakápolót…. Valami olyasmi… nem tetszik az árnyalat sem (wonderful pink) mert azt hittem,hogy kevésbé pigmentált, viszont ez az a tipik nyanya rózsaszín száj….
Pedig ha valaki én imádom a loreálos ajaktermékeket…..

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 12.

Őszinte leszek: amennyit vártam tőle a leírása alapján, ahhoz képest nagy pofára esés a 010-es árnyalat. Az illata nagyon finom, gyümölcsös-cukorkás. Valóban nem szárítja az ajkakat sem. Ugyanakkor a dúsító hatás a fasorban sincsen, konkrétan semmi nem történik a számmal. A csillogása enyhe. Hamar lekopik az a vékony réteg, ami felkerül, de legalább nem csúszkál.
Nekem ez inkább volt csalódás, és jobb lett volna a polcon hagyni.

cicafun
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 11.

Hétköznapokra a lehető legkellemesebb, legpraktikusabb megoldás, ami csak létezik. Mint ajakápoló, óriási meglepetést okozott számomra, valóban ápol és hidratál, nálam tud annyit, mint a ténylegesen erre specializálódott ajakápoló márkák termékei. 3 szín van meg, a görögdinnyés, ami gyakorlatilag a számra felkenve színt nem, csak fényt ad, az epres, ami isteni epres rágógumi illatú, ami már nem csak fényt, de szép tompa rózsaszínes-pirosas színt is ad, valamint a cseresznyés, ami a legpigmentáltabb változat, gyönyörű enyhe lilás tónusú. Színezett ajakápolóhoz képest egészen jól fenn maradnak a számon, nagyon kellemes textúrájúak.

angyalka1225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 4.

Body Shopos és Eos ajakápolóm is van mangósban, de azok inkább zsírkréta szagúak, ezért nem használom, ennek viszont alig érezhető, ám kellemes és természetes az illata. Az én hókadt ajkaimat felobja egy kis korallos színnel, ami hamar kopik, de az ápoló hatás sokáig megmarad. Örülök, hogy végül merészeltem megrendelni. :) Ja, a csomagolása is nagyon szép, igényes.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 2.

Jó ez a termék. Főleg nyáron szeretem az ilyen lustáknak való, különösebb gond és tükör nélkül csak felkenem lightos kis rúzsokat. 2 színben (honey és lavender) vettem meg. Most a Nars Afterglow ajakbalzsama van itthon, mint összehasonlítási alap. Annak imádom a színét, de minőségben azt kell, hogy mondjam, hogy a Guerlain kicsivel jobb. Természetesen enyhe a fedése, a honey inkább csak egy meleg, barackos fényt ad, a lavender viszont határozottan lila. Ragacsosabb érzés az ajkakon, de ennek megfelelően tartósabb is és valamivel jobban hidratál, mint a Nars. Még az EL Pure Color Revitalizing Crystal Balm rúzsát fogom megvenni divine árnyalatban - hogy barnás tónus is legyen - ez a 3 már kellő összehasonlítás lesz. Kíváncsi leszek, mi lesz a végeredmény?

Crimson
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 2.

Nekem a Watermelon Dream van meg, narancsos színnek látszik, de nem annyira élénk, tényleg inkább dinnyepiros. Könnyen olvad, deformálódik a rúzs, jól hidratál, sűrű, krémes textúrájú. Vastagon kenve szépen csillog, mint egy szájfény. Nem tartós, könnyen kenődik, könnyen eltávolítható. Vékonyan kenve más, szárazabb rúzsok alá is jól lehet használni, megakadályozza az ajkak kicserepesedését.

+1 előny: pirosítóként is használható, ha épp nincs kéznél más :)

Mancsoska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 30.

Három árnyalatban van meg (Rose Mirage, Watermelon Dream, Mulberry Ecstatic), mindegyik sheer formulájú, tehát inkább pigmentáltabb színezett ajakbalzsam hatásuk van, de én épp ezt szeretem bennük. Nem túl tartósak, de én ezt nem is vártam tőlük, tükör nélkül is viszonylag könnyen újrakenhetőek. Szerintem nincs hidratáló hatásuk, de nem is szárítanak. Én meg vagyok velük elégedve.

cicafun
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 30.

Ez az a termék, ami 3 használat után nagy lendülettel repült a kukába. Ez ajakápoló?! Brutál mód szárított, ha nem kentem volna fel semmit is jobb lett volna! Alapvetően nincs extra száraz ajkam, túl nagy dolgokat nem kellett volna tennie. Borzalas rossz volt, a szagának sem volt köze az eperhez.

Cofi1234
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 28.

Az elején szerettem de aztán elkezdett szárítani. Sajnálom mert nagyon szép az egész csomagolás meg maga a termek is gyönyörű