Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

Christina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 28.

Nagyon szeretem, szuper termék! A 020-as árnyalat van meg, újravevős! Csak ajánlani tudom!

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 27.

Nekem a date prep van meg, ami egy természetes pinkes-nude, nagyon szép, fényes, icipicit csillogós, de nem túlságosan. Van színe, de nem tolakodó. Lehet építeni, de akkor túl sok lesz és csúszkálós. Nem a legtartósabb, nem színezi meg az ajkakat szóval mindenképp újra kell kenni napközben
Kár, hogy csak egy pár szín van, de ez nagyon elnyerte a szívem

vivitrius
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 24.

Carmex hívő vagyok, de az utóbbi időben allergiás lettem rá, amikhez visszatértem, nem hozták a kívánt hatást. Pár napja a Müllerben vettem meg teljesen vakon a tubusos verzióját ennek az ajakbalzsamnak. Hát mit mondjak, lenyűgözött. Egyrészt nem szeretem alapvetően a színezett balzsamokat és ezt a fajta tubust sem. Ugyanakkor ennek rendkívül kellemes a színe, az íze és a hatása is lenyűgöző. Ugyanazt tudja, mint a Carmex, csak nem csipked és nem érzem annyira vastag rétegnek sem. Mennyiségét tekintve hatalmas adag. Kinyomva a terméket már-már ijesztően piros tempera jellegű, de felkenve szépen lassan elterül és kirózsaszínesedik az ajkakon. Nem tolakodó, természetes, picit a szájszínt megélénkítő rózsaszínné válik. Sminknek kiváló kiegészítője lehet, a smink nélkül arcot pedig élénkíti. Ha hosszútávon is bejön, venni fogom.

ABarbara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 16.

Ez az egyik olyan termék, aminek itthon kell lennie, illetve a táskámban. Nagyon kellemes használni, selymes érzetet és szép, de nem tolakodó fényt hagy az ajkakon, a 07-es árnyalat minimális színt ad, inkább csak "my lips but better" érzésem van.
Tükör nélkül is bármikor felrakható.

Szívből ajánlom!

Fiorentina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2022. május 9.

772 Classic, Satin: egyértelműen a kedvenc árnyalataim közé tartozik. A rúzsoknál már jól ismert - a hozzáértő szemnek azonnal felismerhető - csomagolás a Dior-hoz méltó, hagyományokat tisztelően elegáns, ugyanakkor korszerű.
A hidratáló hatása vitathatatlan, még úgy is, hogy nap közben természetesen többször előkerül, hiszen "csak" egy színezett ajakbalzsam.
Pont annyit tesz hozzá a megjelenésünkhöz, hogy ápoltnak tűnjünk, kicsit jobban nézzünk ki a használatával, mint nélküle és mindezt egy funkcióját tekintve is ápoló készítménnyel tudjuk elérni. Érzetre valóban balzsamos hatású.
Örülök, hogy bekerült a kollekciómba, ráadásul rögtön a szeretem termékeim közé.

tsolya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 8.

A gránátalma miatt elsőre másra számítottam, de azt hiszem sikerült hozzászoknom. Az állaga hihetetlenül krémes, és szuperül hidratál. Eddig a Carmex-re esküdtem, de azt hiszem ez is újravevős lesz. Szívesen kipróbálnám a többi változatát is, miután pikk-pakk rendbe tette a kiszáradt számat. Tetszik, hogy van egy kis plusz színe, nem túl feltűnő, de tökéletesen elegendő.

vikimaja
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 7.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 7.

Az ajakápoló hatását nem igazán érzem, nyárra mondjuk meg fog felelni, de egy nagy téli hidegben nem hiszem, hogy sokat segítene. A színe miatt nagyon szeretem, szép fényt ad az ajkaknak, kifejezetten jó olyan napokon, amikor csak egy kis szolid sminket szeretnék viselni.

MAdrika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 7.

Feldobja a visszafogott sminket, de sajnos az ápoló hatása minimális. Én tényleg csak a jól eltalált színe miatt veszem.

ansc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 3.

Mindennapi használatra vásároltam (már a harmadikat használom) tökéletes mindennapi nude szín. Szép fényt ad az ajkaimnak. Nem ragacsos!! Nem szárítja a számat. Nem folyik el. Meglepően jó a fedése ahhoz képest hogy csak egy lip butter. Ha eszek/iszok viszont hamar lekopik. Ezért az árért korrekt termék.

Naj Oleari Tender Glow Lip Balm
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. május 3.

Nekem is a 03-as árnyalat van meg, nagyon szeretem, természetes színe van, szépen hidratál (persze kifejezetten száraz ajkakat nem fog helyrehozni, nem is ez a funkciója), a mágneses tokot imádom, de csodaszernek azért nem mondanám, van ilyen minőségű termék olcsóbban is.