Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

Kincsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 1.

Nagyon szeretem, könnyű felkenni, kedves kis szín és tartós.

Kincsi

A kedvenc labellom. Tetszik az állaga és az is, hogy van benne egy kicsi extra. Van sok más Labello, ami jobban hidratál, de ettől függetlenül is nagyon szeretem.

slytherclaw
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 30.

Nagy Lanolips-rajongó vagyok, már legalább négyfélét próbáltam a 101 Ointmentből. Ettől a változattól az tartott vissza sokáig, hogy azt olvastam róla, hogy fura íze van az SPF miatt.
A Rhubarb árnyalat van meg, szép visszafogott színe van. Az illata/íze egyáltalán nem fura, leginkább valami vaníliás sütire emlékeztet. Hasonlóan a 101 Ointmentes társaihoz, ez is szuperül hidratál, a kiszerelése pedig nagyon praktikus. Nem olcsó (9 fontért vettem), de sokáig elég lesz, úgyhogy szerintem megéri az árát.

Jubell
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 27.

Nagyon szeretem, szép a szín (dolce vita, de most a turbo-n is gondolkodom, hogy meg kéne venni), és nagyon jó viselni, legszívesebben egész nap kenegetném. Tökéletes a no make make up-hoz, nem feltünő a szín, de hozzátesz az összképhez.

szonnya93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 25.

Kellemes ajakápoló, nem túl zsírós, színezett

DSAnna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 22.

Olcsó, teszi a dolgát, szépen ápol, nem túl zsíros és isteni az illata. Egyik kedvenc ajakbalzsam a Carmex ajakápoló mellett.

AudrinaMiller
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 20.

Jó a színe, jó az illata, sokáig tart az ajkaimon, maga a balzsam is sokáig elég.

Floraanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 19.

A színezett ajakápolós cikk hatására vettem meg ezt a terméket, és egyáltalán nem bántam meg. Az ára tényleg borsos, de megér ennyit. Szép színt ad az ajkaimnak, nekem a 05-ös árnyalat van meg. Nagyon finom vaníliás az illata, öröm viselni. Igaz, nem annyira tartós, de így tavasszal kellőképpen hidratálja az ajkakat, és könnyű újrakenni. Nekem biztos, hogy újra vevős.

annama
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 16.

015 cherry árnyalatot vettem meg, nagyon szeretem. Több rétegen hordom fel, krémes, de nem ragacsos és gyönyörű tényleg. Pont, amit kerestem. Nem rúzs, nem kíván semmilyen precizitást a felvitele, de tovább megmarad a fénye, mint egy ajakápolónak.

Dalma0109
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 16.

Szeretem, 4 féle van még belőle. A chillis, a fogfehéritős, a gyömbéres és a legújabb a savanyú.. Újra fogom venni őket, én mind szeretem:)