Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

sztrzsvth
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 13.

Talán a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam.

Kbrigi11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 13.

030-as van meg, de számomra túl erős szín. Nem valami tartós, könnyen kopik és ajkakon csomósodik. Sajnos nem lett kedvenc.

11Stella11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 11.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 11.

Nagyon szeretem. Sokszor használom felváltva a carmex-szel. Nem az a ragadós fajta, hanem kellemes érzés viselni. Már több mint egy éve használom...és még mindig nem fogy el. A színe is szép. Nem feltűnő de mégis van rajtad valami ami ápolt hatást kölcsönöz. Szerintem ez egy kötelező táskába dobós darab mindenkinek.

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. április 10.

21.12.06.: Egyelőre kap egy szép nagy egyest.
A csomagolás ultra cuki. A mini bálnáért odavagyok. Az állaga, illata finom, könnyen kenhető és vékony réteget hagy, nem ragad. A színe szép, természetes, de mégis élénkebb ajkakat mutat. De! Olyan erősen szárította az ajkaimat, hogy azt hittem szétrepednek.
Kell még egy próbát tennem vele, mert nem akarom elhinni, hogy egy sombrero kaka az egész. Egyik hétvégén ráveszem magam, hogy párszor még felkenjem, hátha csak rossz passzban volt a szám, jött a hideg, ki voltam száradva vagy mittomén...
22.04.10.: Javítom az értékelését egy kicsit. Már nincs annyira hideg, gondoltam előkotrom és újra próbálom. Most rendben van, nem szárít, de azért különösebben javító hatásúnak sem titulálnám. Fenntartja a normál állapotot. A külseje továbbra is elbűvöl, ezért kaphat 3-ast, amúgy a tudománya 2-es.

Penge
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. április 10.

Natural tintet vásároltam. Nagyon nem! Konkrétan viaszos színű lesz a szám tőle, kellemetlen vastag fedő réteget érzek felkenés után, ami egyáltalán nem ápol, nem puhít, csak van a számon. Csúnya és zavaró...

BernadettM
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. április 9.

Már három szín van belőle, nekem nagyon bejött. Mivel ajakápoló, senki ne várjon 24 órás csók álló minoseget tőle. Nem az.
Viszont jól hidratál, kényelmes, és a “töményebb” rózsaszín (most nincs nálam, hogy kódot irjak) még spagetti evés után is látszik.
Akció esetén jön a negyedik szín is 😊

Megnézem mim van: 102: kicsit korallos szín, enyhe fedés. Kellemes szín, finoman látszik.
002: ez egy erősebb rózsaszín, de evés után is megmarad nekem.
a harmadikról sajnos lejött a színkód matrica :( Az egy világos, áttetsző rózsás-barackos árnyalat.

toth.reka1008
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 7.

A színét és az illatát nagyon szeretem, gyakran használom. Bár a hidratálása gyengébb, így ha tényleg kiszáradnak az ajkaim, akkor nem ehhez nyúlok, de hogy szárítana esetleg én ilyesmit nem tapasztaltam. Összességében szeretem :)

Yeliz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 7.

Nekem most nagy kedvencem lett, két árnyalatban is megvan: a mauve melt, radiant rose. A második amiért többet nyúlok, érdekes ahogy lentebb is írták, hogy szájon metálos hatása van, míg pirosítóként használva ez nem jön ki. Tetszik, mert természetes hatása van és rúzs felé kenve nekem lerobbanthatatlan volt a mauve melt. Egyetlen hátránya, hogy kicsi a tégely és ahogy belenyúlok a körmöm alá megy a krém.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. április 5.

Nem lett akkora szerelem, mint vártam. Ez persze lehet amiatt is, mert a legvilágosabb árnyalatban vásároltam, így nem túl mutatós. Nagyon hamar is kopik, fél óra alatt teljesen eltűnik a számról. Az állaga és az illata tényleg szuper, tetszik a finish is. Talán egy másik árnyalattal jobban megszerettem volna.

Idu88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 5.

Borzalmas az íze. Rossz az illata. Használhatatlan.