Legújabb vélemények - Színezett ajakápolók

veci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 18.

Én mindennapos rúzshasználó vagyok, ezért ritka az olyan alkalom, hogy ilyesmihez nyúlok. Egy színezett ajakbalzsam viszont sokkal közelebb áll hozzám, mint egy szájfény, szóval mindig van egy darab itthon arra az esetre, ha nem akarom kikenni magam nagyon. Nekem elég világos a szám színe, ezért ebből sem lesz egy túl erős szín rajtam, halvány eperszínű lesz. A mentolos érzet nem tart sokáig, de nem is ezért vettem, viszont ápoló hatást abszolút tapasztalok. Nem az a fajta, hogy két korty ivás után már el is tűnt. Rúzs alá is használtam már és úgy is működött. A csomagolása is szép, nekem összességében nagyon tetszik.

update:
Sajnos azt vettem észre, hogy a mentolt tartalmazó termékektől mindig elkezd hámlani a szám :( Ez valamilyen érzékenység lehet, ezért nem fogom a terméket hibáztatni érte. Őt a tesómnak adtam, akinek bevált.

Dorina09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 17.

Nagyon szép a színe és jó az illata is, de hidratálhatna jobban!

Kobayasi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 16.

A csodás Nudo Rosato 03-as árnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon cuki cseresznyés, mágneses tokkal záródó ajaktermék kellemes illattal.

Emma23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 16.

Nagyon szép fényt és enyhe színt ad az ajkaknak. Nagyon jól hidratál és sokszor rúzs vagy szájfény helyett is ezt használom

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 12.

Rózsaszín színezett ajakbalzsamot kerestem, nem volt jobb, ezt vettem meg.
Nekem ez kidobott pénz volt, és elsődlegesen az illata az, amit nem szeretek: olyan illata van, mint egy idős hölgy púderes szelencéjének. Nagyon fura ezt a számon viselni. Olyan, mintha véletlenül kézkrémmel kentem volna be a számat.
A hidratáló hatása elenyésző, a színe sápadt rózsaszín, de matt, egyáltalán nem csillog. Nem tudom, lehet, hogy megtartom vészhelyzet esetére, de biztos, hogy többé nem veszem meg.

Cosette
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 12.

Cuki, extra csini kis ajakápoló. A csomagolása hívogató és hangulatos. Felkenve van egy kellemes lilás-rózsaszínes színe, amit más színezett ajakápolónál még nem láttam. Nem ápol extrán, viszont nem is szárít, kellemes vésőréteget képez. Minimális, tiszta illata van. Hétköznapra, nomakeup napokra szerintem jó, mert szép színt ad az ajakak, kellemes viselet, de számomra nem elég tápláló.

Beiggi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 8.

Nagyon nem jött be. A Natural tint árnyalatot vettem meg, gyakorlatilag olyan sápadt színű lesz tőle a szám, mintha épp el akarnék ájulni. Nekem nem hidratál, sőt ha van egy pici száraz rész azt még jobban kiemeli, s ami a legjobban zavart, hogy kiül a szám szélére végig. Többször is nekifutottam, sikertelenül.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. március 7.

918 My Rose. Egy szépséges korallos-rózsás árnyalat, valahol a kettő között, gyönyörű, vibráló szín. Eleinte. Mert akkor tényleg fényesebb, belülről sugárzik, plusz hozzá az egyedi színárnyalat, mindez együtt nagyon jól mutat, olyan igazi Chaneles. Csak aztán hamar megkopik a fény, bemattul a szín, elveszik a ragyogás. Ajakápolónak pedig... hát a Catrice Power Full 5 színezett ajakápolója sokkal, de sokkal hatékonyabb. Nekem ez a Chanel kevés, mondjuk cserepes éppen nem lesz tőle az ajkam, de 2-3 óra elteltével már szárazabbnak érzem. Le is kopik ennyi idő alatt, úgyhogy lehet gyakran kenegetni, a végeredmény pedig az, hogy nagyon gyorsan fogy. Jó pontot érdemel azért, hogy nem kell tükör a felkenéséhez, többször is próbáltam és nagyon jól sikerült rutinból látatlanban is, úgyhogy most már bátran használom bárhol.
Összességében nem vagyok elégedett, eszembe sincs többet belőle beszerezni. A színe viszont nagyon tetszik, más formulával újra beneveznék rá.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. március 7.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. március 7.

914. Natural Charm.
Eddig csak fekete rúzstokot láthattunk a Chanel-től, íme itt a fehér. Nekem tetszik, jól is néz ki, és az se baj, ha nem keverem össze a többi Chanel rúzsommal. Legalább nem kell bogarászni az apró feliratot a talpán, mint a Coco Flash és a Coco Bloom esetében.
Ez a Natural Charm egy szép nude barackos rózsaszín, a tónusa egyértelműen meleg. Egy rétegben szolíd barackos árnyalat, két rétegben élénkebb, és lesz egy enyhe terracotta beütése. Ez az a szín, ami a kézfejemen swatch-olva jobban tetszik, mint a számon. Nem rossz, de lehet, hogy inkább a színtelent kellett volna választanom.
A finish-e érdekes. Felvitelkor még csillogó, aztán szép lassan selyemfényű lesz. Nagyon természetes látvány, legalábbis ebben a színben. Szép, de én jobban örülnék, ha olyan maradna, mint az elején, én jobban szeretem a fényesebb finish-t. Ez a legmattabb az összes rúzsom ill. színezett ajakápolóm közül.
A hidratáló, ápoló hatása viszont szuper. Ezerszer jobb, mint a korábbi, színtelen Coco Baume. Az egy nagyon basic ajakápoló. Örülök, hogy ebben már vannak olyan összetevők, mint pl. a sheavaj, a jojobaolaj, olivaolaj és ricinusolaj. Érzem is, hogy egy ápoló-védőréteget képez a számon, ennek ellenére nem vastag vagy ragacsos, hanem nagyon kellemes viselet. Szerintem télen fogom igazán értékelni ezt a tudását, a színe miatt is jobban fogom akkor szeretni.
Az illata nagyon enyhe, mondhatnám nincs is. A tartóssága átlagos, olyan, mint egy színezett ajakápolóé, én nem is várok tőle többet.
A nemrég megjelent Dior Rouge Colored Lip Balm ugyanez a kategória. Ha összehasonlítom a kettőt, a Dior a színét és finish-ét tekintve jobban tetszik. Hidratáló hatásuk hasonló, a Dior érzésre vékonyabb, még kellemesebb viselet, a Chanel viszont érezhetően táplál és véd.
A Diorra négyest adtam, most is annyit adok.

jubileum
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 4.

Izlandon vettem egy ilyet, ott rendkívül olcsó volt kb 350 ft, és szükség is van ilyesmire az ottani időjárás mellé. Valószínűleg ez a legjobb ajakbalzsam amit valaha próbáltam, azonnal lesimítja a cserepes ajkakat, sőt a kiszáradt bőrt is, csak arra érdemes egy nem színezett verziót használni, ennek van egy minimális kellemes színe is, ami ajkakon valóban jól mutat. Számomra hatalmas adag, nehéz nem kifutni vele a szavatosságból.