Legújabb vélemények - Színezett hidratáló krémek

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 13.

Imádom ezt a terméket én nem szeretek alapozót használni de ez remek olyan mint egy hidratáló krém nincs maszkos hatása teljesen bele olvad a bőrömbe. Nincs nagy fedése csak szépen kiegyenlít.

sargibari
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 13.

Nem is tudom megmondani, hányszor vettem már újra ezt a krémet. :) Szuperül egységesít, kellemes a viselete télen-nyáron. Nekem a bőröm igényel azért előtte egy rendes hidratáló krémet is, de egyébként nagyon elégedett vagyok a termékkel és jó szívvel ajánlom bárkinek, aki természetes hatásra vágyik.

Futureline
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 8.

Update: Az elmult napok Sziberiai hidegeben mar picit maskepp mukodott. Elkepeszto mennyit tud a homerseklet valtoztatni egy termekrol alkotott velemenynel. Retinal hasznalata utan mar egyebkent is szaraz lett a borom erre meg a hideg is rasegitett. Aztan felkentem ezt es borzasztoan neztem ki. Le kellett mosnom. Ezert csak megfeleloen hidratalt borre ajanlom! Erre oda kell figyelni mert kulonben nem lesz szep a vegeredmeny!

Na ennek nem tudtam ellenallni (pedig megfogadtam hogy La Roche-t tobbe nem veszek)! Illatmentes szinezett hidratalo! Raadasul a Toleriane hidratalok mintajara (az ejszakai toleriane ultra bevalt). Az erzekeny borom azonnal szolt az agyamnak hogy na akkor most indulas a patikaba. Kb. 3 hete vettem, akkoriban jelent meg. Szerintem a legjobb termek ami a La roche-nal kaphato. Kinyomva eleg surunek tunt de gyonyoruen eldolgozhato. A medium arnyalatot valasztottam ami az uzletben eleg sotetnek tunt, de a light meg mar nagyon vilagosnak (akar egy 50-es faktoru fenyvedo). Izgultam is hogy felkenve milyen lesz. Es tokeletesen passzol a boromhoz de nagyon. Nincs narancsos beutese mint a BB mediumnak ami picit sotet volt(de inkabb picit sotet mint hulla szin). Nincs zsiros hatasa. Sokkal szebben mutat mint a CC vag BB kremjuk. Nem emeli ki a szaraz reszeket. Nem ul bele a porusokba. VISZONT en kizarolag onmagaban tudtam hasznalni. Ha alakentem barmit nem tudtam szepen eldolgozni. A vegeredmeny enyhe borfenyu (nem olajos) hibatlan, friss kinezetu arcbor.

orsesz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 5.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Nyáron a Photoderm nude touch színezett fényvédőt használtam, ami nekem tökéletesen bevált, de télre már nem tartom fontosnak az 50 faktort, vastagon alapozni most sem akarok, gondoltam nézek vmi más színezett hidratálót a márka termékpalettáján és erre esett a választás.
A bőröm nem tiltakozik ellene,nem okoz pattikat, nem zsírosít, sőt mattít és mintha a pórusokat is összébb húzná szóval jól indult a koncepció, de a szín az egyszerűen szörnyű!!!!! Ráadásul ez olyan szín ami szerintem kb senkinek sem áll jól. Hiába vittem fel lehelet véknyan akkor is borzasztó narancssárga és a termék leírással ellentében NEM igazodik a bőrhöz. Próbáltam korrektorral keverni, de úgy sem az igazi, plusz nagyon macerás és időigényes. A photoderm után hatalmas csalódás :(
Plusz ha a szemem környékéhez közel kenem picit könnyezek is, de ugye nem kell szembe kenni nem oda való ezt betudom annak, hogy én vagyok béna.
A korrektorja segít leszárítani a pattikat de ez a kivitelezés nem vmi higénikus mert ecsettel nem lehet normálisan felvinni, szóval kézzel kell nyúlkálni bele minden alkalommal (emiatt már eladni sem lehet). Szerencsére nekem nem is nagyon van pattanásom, de mikor csúnyább időszaka van az arcomnak, előszedem ezt a krémet és korrektort, de akkor is max itthonra, mert ezzel a színnel nem lehet emberek közé menni. "Itthonra elmegy" krémnek viszont elég drága, újravenni nem fogom, talán egy színezés nélküli változat jöhet szóba.

Nemesene
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 3.

Szerintem ez télre tökéletes választás, legalábbis nekem biztosan! Nagyon könnyű eldolgozni, szép, de nem túl erős a fedése, bár ezt nem is ígéri. Ez a termék inkább egy erősebb fedésű BB krém, mint alapozó. Nincs maszk hatása, nincs vegyszeres illata, sőt semmilyen illata sincs, nem irritálja a szuper érzékeny bőröm. Alapvetően nincsenek nagy bőrhibáim, szóval ez a termék kitűnő a hétköznapokra. Egyáltalán nem érződik, hogy rajtam van, nagyon könnyed a textúrája, nem tapad a száraz felületekhez, ami számomra óriási plusz pont. Biztosan újra fogom venni! ^^

Narancs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 3.

Mintát kaptam belőle, gondoltam kipróbálom (a bőröm zsíros, vízhiányos és pattanásos) Dobtam egy hátast milyen jó a bőrömnek. Nem zsírosodik jobban, mint más, bőrtípusomra való krémtől, jó a fedése, viszi le a gyulladást és nem jöttek elő új pattik. A medium nagyon jól alkalmazkodik a bőrszínemhez. Egy minta tasak 3 napra elég, még van kettő tasak, ha egész héten ilyen szép lesz tőle a bőröm, veszem is meg, hiába száraz bőrre való!

sammy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 27.

Könnyebb fedése van, de én nem szeretem a vaskos alapozókat és nincsenek is nagy bőrhibáim, az orrcimpáim pirosságán szépen halványít. Elégedett vagyok vele, tartós és hidratál is, nem irritál.

Chrissy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 24.

Szuper termék, egyszerűen imádom! Amikor szép állapotban van a bőröm és nem igényel erősebb fedést, vagy, amikor rohanásban vagyok és nincs idő komolyabb sminkre, mindig szívesen nyúlok érte. Kellemesen kézreálló a csomagolása, a tubus nyílása pedig szűk, ígynagyszerűen lehet adagolni a mennyiséget. Nekem a 4.5 WHEAT árnyalat van meg, ami tökéletes választásnak bizonyult, nem vagyok tőle se sárga, se rózsaszín, se falfehér. Nem szeretem, ha világosabb a bőrömnél az alapozó vagy színezett termék, mert sápaszt. Ez nem sápaszt, nagyszerűen illik hozzám. Valahol azt olvastam nehéz ennél a terméknél mellélőni a színnel, mert nagyon szépen alkalmazkodik a bőrhöz. Én interneten keresztül választottam színt, nagyon szépen leírják az egyes árnyalatoknál, hogy melyik milyen bőrtónushoz passzol, úgyhogy nem volt nehéz választani és sikerült is eltalálnom a megfelelőt, de más árnyalatot nem próbáltam, lehet azok is jók lennének. Nekem a cél egy light to medium szín volt, mert se light se medium nem vagyok, amolyan normál bőrszínem van és a neutral undertone-os árnyalatok passzolnak, a 4.5Wheat megfelel ezen kritériumoknak.
Gél krémként definiálják az állagát, nehéz szerintem ezt belőni, mindenesetre nagyon kellemes állag, könnyed, szépen eloszlatható. Úgy használom, mint egy krémet, alaposan bekenem vele az arcom, finoman felsimítom és bemasszírozom, kicsit bele is ütögetem a bőrbe. Sosem lesz foltos és nem emeli ki a száraz részeket. Gyönyörű bőrképet ad, egységesíti az arszínt és egészséges ragyogással vonja be, ad egy szép bőrfényt. Sokkal szebb tőle a bőröm. Viszont vállalhatatlanul fényes lesz a T-vonalban a nap folyamán, ezért oda csakis úgy tudom kenni, hogy mattító primert teszek alá, most éppen az Aura márka szuperzöld színű primerjét használom és ezzel, meg fixáló púderrel tökéletesen működik. Mivel nagyon szép a finise sajnálom mindenütt lepúderezni, így csak a T-vonalba használok púdert, az orcákon hagyom érvényesülni.
Tartós is, a nap végén van mit lemosni, de azért persze veszít a szépségéből a nap folyamán.
A fedése áttetsző, inkább "bőrtökéletesítő" hatással bír, mint fedéssel, vagyis adja a már említett egeszséges bőrfényt és egységesíti az arcszínt, de nem tüntet el bőrhibákat, a pattanások piros nyomait egyáltalán nem fedi, ehhez korrektoros kiegészítés szüksges. De finomabbnak látszanak tőle a pórusok és ragyogóbb a bőr, szóval megéri az árát, ezt nem tudja minden BB krém, vagy színezett hidratáló művelni ilyen színvonalon.
A hidratálás, amit ígér talán kicsit költői túlzás, de kétségkívül van hidratáló hatása, a lemosását követően is szép a bőröm, nem szárítja egy kicsit sem és nem okoz pattanásokat sem, nem irritálja a bőrt, nem csípi még az orrfújástól meggyötört orromat sem.
És hát fényvédős, szóval nagyon praktikus, könnyen használható és szép eredménnyel, úgyhogy most azt gondolom így lassan 1 hónapos folyamatos használat mellett, hogy újra fogom venni és nem próbálok ki mást, mivel ez nagyon bevált. Színezett hidratáló kategóriában nekem hozza mindazt, amit elvárok, maximális pontszámmal.

veganita81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 22.

Arctisztítást követően önmagában kevés a vízhiányos bőrömnek, viszont nagyon szépen fed és imádom a színét. A fényvédő hatása is jó.

Brioche
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 22.

Imádom a márkát, ebben a termékben sem csalódtam. Valószínűleg nem veszem újra, de ez nem az ő hibája, csak egyszerűen már kevésnek érzem a BB krémet. Szépen el lehet oszlatni, könnyen kezelhető, hála az égnek nincs illata. Nekem a light színű van, de kicsit sárgás színű, amit nem igazán szeretek, mert így önmagában furcsa hatású, muszáj rá pirosító és egy pici kontúr. Nekem sajnos kiemeli a száraz részeket, így a rétegzésről nem tudok mit mondani. Amúgy nem rossz termék, nagyon jó ár/érték arányban van, ha nem térnék át alapozóra, újra venném