Legújabb vélemények - Szolárium krémek

Esztikee22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 29.

Termék tesztelés során próbálhattam ki, könnyen beszìvòdott és a hatás nekem5-6 óra múlva látszódott kellemes illat

Bubus9913
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 28.

Egyenletesen barna lettem tőle. Tipikus szoli krém illata van, bár ez számomra nem jelent problémát. nálam 5/5

klaudiat0th
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Szép egyenletes nem csíkos , nem foltos barnulást eredményez. Könnyen beszívódik és szép intenzív barna szín az eredmény. Nem folyós az állaga , könnyen felkenhető. Plussz pont a pumpás nyomós megoldásért, nagyon praktikus.

Angii29
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

könnyen beszívódik, nekem az illata kifejezetten tetszik. Szépen, egységesen barnultam tőle , engem meggyőzött.

ladanyiviktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 28.

Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, nekem segített a foltosodás elkerülésében.

nikoool91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Meg vagyok elégedve a termékkel, könnyen beszívódik, nem hagy nyomot. Szépen egyenletesen barnulok tőle, nem égek le (természetesen a fokozatosságot még a krém mellett is betartom!). Szerintem ha valaki ésszerűen szolizik, akkor nagyon sokat tud segíteni ez a krém az egészséges és gyors barnulásért.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 22.

Nekem tubusos kiszerelésben van meg, a szoliban ajánlották. Szerintem egyszerűen szuper. Ár-érték arányban is. Az illata valami isteni ananászos. Amikor kijöttem a szoliból finom kókuszos-édeskés illatom lett, égett szag sehol. A krém maga kicsit barna, és nagyon jó puha lesz a bőröm tőle. Így biztosan gyorsabban fog barnulni. :)

K.Kitti10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 5.

Az itteni jó vélemények miatt próbáltam ki, de nekem nem lett jó. Könnyen barnulok, nem szoktam leégni de ezzel a termékkel sajnos sikerült… ahol nem égtem le ott pedig nem is lettem olyan barna mint más szolikrémmel.

viku88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. április 29.

Én a régebbi fehér kupakosat használom,bár nem mindig szolihoz, hanem sima napozáshoz. Isteni mindkettőhöz, az eddigi legjobb szolikrémem, könnyű felvinni, nem büdös, jóval barnább leszek minden esetben,mint nélküle, sokáig elég,és rettentő puha lesz tőle a bőröm a későbbiekben. 😊

ZsZsanett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 9.

Nem tetszik. E nélkül is ugyanolyan jól barnulok, az illata pedig egyenesen irritál. Viszont puha lesz a bőröm és könnyen felszívódik. Csak ezért 3 pont.