Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

kisskviktoria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Nagyon vártam már ennek a fényvédőnek a megjelenését, mert a meleg időben minden csípte már a szemem, és nem okozott csalódást. Nagyon egyszerű eldolgozni, nem hagy fehér nyomot, nincs naptej illata se, és a szemkörnyékre bátran kenhetem és nagyon szép matt hatású. 10/10 :)

bb86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 2.

Update 3 hónap használat után: egy csillagot levonok, mert a tág pólusaimmal és a telítettségükkel sajnos nem kezdett sokat, de az tény, hogy a bőröm felületét szépen kiegyenlíti. Eddig nem mertem minden este magamra kenni, egyik este ezt használtam, másik este az A game 5-öt, de a retinolt most kicsit parkolópályára teszem és ezt gyakrabban használom majd heti 2-3 agyagmaszkkal együtt.

Ár/érték arányban csillagos ötös számomra. Első kémiai hámlasztóm, egy hónapon át felváltva használtam esténként a G&G A-game 5-tel. Utóbbi sajnos nem jött be, így ezentúl minden nap ezt fogom használni. A bőröm egyenletlenségeit nagyon szépen leviszi, a pólusaimon nem szűkített különösebben, de szerintem a mindennapos használat ezen változtat majd. Tuti megmarad a rutinomban, erősebbet nyárra amúgy sem szeretnék.

doraya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

Imádom, a legjobb hámlasztó, amit próbáltam. Első használat után meggyőzött, azóta is ezt használom, nem kísérleteztem tovább több hámlasztóval. És nagyon durva az is, hogy milyen jó áron van. Nekem ez tényleg a csodaszer kategória.

teknosn13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2022. július 29.

Nagyon jó állaga van, hamar beszívódik a bőrömbe és a gyulladt pattanásaimat is lejjebb vitte. Jobban bejött, mint a Revox szalicilsavja, úgyhogy megkapja az 5 csillagot.

Csapoka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 28.

BHA és BHA között is van különbség, ez egy gyengédebb fajta amiben Betaine Salicylate van nem pedig szalicilsav, ezért nem mindenkinek fog beválni. Ráadásul azt is tudni kell hogy a Betaine Salicylate ebben a 4%-ban, kb 2%-os szalicilsav erősségnek felel meg, de inkább 1%. Nekem kiváló mindennapos használatra, nem irritál, nem tolom túl vele. Előtte használtam rendes szalicilsavat is, 2% erősségben, de azt néha soknak érezte a bőröm a rutinom mellett.

skincarefanboy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 27.

Nekem annyira nem vált be. Nem tapasztaltam jelentős változást a bőrömön egy egész üveg elhasználata után sem :S
Sok jót olvastam róla, de nekem valahogy nem az igazi. Tény hogy ha felviszed gyorsan beszívódik és kellemes érzés meg minden, de tényleg hatásra nekem annyira nem vált be. Egy próbát megér mindenkinek, ártani tuti nem fog , hátha neked bejön! :)

Tothxheni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 26.

Nekem ez A lemosó. Lehet, hogy nem a leggyengédebb összetevőkkel rendelkezik, viszont ha nem ezt használom egyből kicsap minden is az arcomon, úgyhogy minden egyes kíváncsiságból veszek egy arclemosót után ehhez nyúlok vissza, mert rendbe kell szedni a kíváncsiság okozta károkat...
Aztán, szuperül habzik, lehet valamelyest szárít, de ki az aki nem arckrémezik az esti tisztítás után?! Naugye. Minden kombinált bőrű személynek ajánlom. Nem fogtok csalódni.

SkinCareBudapest
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 26.

Először utazó kiszerelésben vásároltam meg, de biztosan újraveszem a nagy tubussal is. Géles állagú, könnyed, egyszerű a felvitele és hamar beszívódik. A kombinált bőröm is szereti. Más szérumokkal is alkalmazható, nem okozott irritációt és smink alatt is szuperül bevált. A szérumot követően a fényvédővel sem éreztem nehéznek a bőrömet. Ajánlom.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 25.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 25.

3ezer forintért vásároltam meg, amint kinyitottam és kikevertem rájöttem, hogy ennyi pénzért még mindig nem volt drága ekkora mennyiség.
Iszonyat könnyen kikeverhető, nem lesz tiszta maszat minden. Felkentem 30 percre, ez idő alatt meg is száradt. Nekem kifejezetten tetszik az illata, olyan friss. Hűsítő érzés volt, amíg megszáradt az arcomon. Lemosás után NAGYON puha lett a bőröm, a mitesszereket kitisztította. Wow, de meglátom még, hogy hogyan fog mattítani! Megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert semmi rosszat nem véltem benne felfedezni!

yokkoa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 24.

Úgy látszik én leszek az, aki lehúzza. A színek kipróbálása miatt 3 tesztert rendeltem. A warm vanilla tökéletesen megegyezik a jelenlegi színemmel. Könnyen eldolgozható. Brutál jó fedés. Én abszolút mattnak mondanám. Nem tudom mennyire tartós. Nem volt időm ezt is tesztelni. Ugyanis felkenés után 5 perccel elkezdett feszülni az arcomon. Mintha ragasztót kentem volna szét. Ragadt és feszült. Éreztem, hogy ezt nem bírnák ki még 5 percig, nemhogy egész nap. Gyorsan lemostam mici vízzel. 3gyébként Sheglam rózsaszín primerre hordtam fel, the body shopos fixáloval enyhén befújt ecsettel (eddigi alapozóimmal ez működött). Soha többet!