Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

AnnaR
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 11.

Aki panaszkodott a Balea arcmaszkok alkoholtartalmára, az messzire kerülje a Müller maszkokat. Szép lesz utána a bőröm, de szerintem nagyon kevés embernek lehet jó ez a termék. Agyagos, de tele van alkohollal, alkalmanként még elmegy, de hosszú távra tuti nem ajánlanám

KisCsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 10.

Tinikoromban már próbálkoztam ezzel a termékkel, és most újra beszereztem. Így már rémlik mi volt vele a baj: ragacsos, kényelmetlen és az égvilagon semmit nem csinál a mitesszerekkel, csak az orromon marad a ragacsa :D naaagy nagy csalódás

Bonita27
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 9.

Az arcomra hasznaltam itt-ott, de nem vettem eszre semmi kulonoset, kicsit puhabb a bőröm, de ennyi. Most eldontottem, h el kene hasznalni, ugyhogy elkezdtem nyakra es dekoltazsra hasznalni, rendszeresen, mert nem tul szep - pattanasos,a bőröm ott es ugy latom, h javit a helyzeten. Ragacsos, viszont cserebe konnyen eltavolithato. Ha tovabbra is segit, akkor ujraveszem csak azert, h dekoltazsra hasznaljam, de a kaviaros maszk is megvan, meglatom, h melyik valik be jobban ezen a teruleten. 3 csillag azert mert az arcomhoz semmi pluszt nem adott hozza.

ZsofiaLoren
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 9.

Úristen ez egy csoda! Nagyon tág pórusú és zsíros bőröm van. Megvettem ezt a púdert, de őszíntén nem számítottam rá, hogy ez ennyire jó lesz. TÉNYLEG eltűnteti a pórusokat és mattít tartósan. Emellett nagyon kellemes viselet. 40 évesen ilyen kisimult arcbőrt még semmivel sem sikerült elérnem. Ajánlom mindenkinek, aki küzd a tág pórusokkal és a zsíros bőrrel. Minden pénzt megér.

hippiesaur
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 9.

Nekem ez sajnos nem vált be. Nagyon szerettem volna szeretni, mert az ára is baromi jó, de elég gyengén teljesített. Elhasználtam egy teljes üveggel, konkrétan semmit sem csinált a bőrömmel, pedig voltak azért pattanásaim és mitesszereim is. Azóta találtam jobb BHA-t.

mrsnora
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 8.

Minden 3. nap használtam a terméket egy éven keresztül, szépen tisztán tartotta a pórusaimat, és a hűvősebb időben még jobban esett a bőrömnek a használata, mintha adott volna neki egy plusz hidratálást.
Alapvetően szerettem, de az ára miatt nem hiszem, hogy újra veszem, ráadásul a 100 ml-t nem tudtam teljesen elhasználni, max. ha minden nap kentem volna, de nem éreztem szükségesnek.

kluc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 7.

Újrakenéshez vettem tengerparti nyaraláshoz. Nagyon fénylik és zsíros érzést hagy maga után, de egy vízparti nyaralásnál ez nem olyan zavaró, mint a hétköznapi életben, sőt, igazából előnyös is abból a szempontból, hogy nem ázik le könnyen. Plusz a tengerpartra olyan fényvédőt akartam, ami nem tesz kárt az élővilágban és ez annak a kritériumnak teljesen megfelel. A hétköznapokban csak az ajkaimra fogom használni, de oda tökéletes.

anndee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

2022.05.02.
Imádom a finishét,de egyszerűen kifolyik tőle a szemem,illetve érintésre is darabokban jön le. Gondoltam a szérumok miatt,de anélkül sem marad meg... hát ha még sminkelni akarok rá. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá 😕

2022.07.06.
Visszajöttem lepontozni. Gondoltam ha az arcomon nem is,a testemen majd jó lesz,legalább nem fog ragadni. Borzalmas! Apró szemcsékben pergett le rólam... Nem szoktam kidobni semmit,inkább elhasználom,még ha rossz is,de ezt biztosan kivágom.

SzilAnn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 6.

KM boxos szerzemény, amikor megkaptam nagyon örültem neki.

Nagyjából heti rendszerességgel haszálta, picit keményre szárad, húzta a bőröm és nehezebb volt lemosni. Hosszútávon nem voltam lenyűgözve tőle.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 5.

Az első niacinamidos szérumom, a márka C-Vitaminos termékével felváltva használom reggel és nagyon szeretem. 35 évesen még mindig problémás az arcbőröm: a pattanásoktól, mitesszerektől nem szabadultam meg teljesen soha, megjelentek az első mimikai ráncok és mostanába ráadásként érzékenykedik is, korábban szó szerint cipőpasztával is kenhettem volna, mostanába kicsattog és allergiás reakciókat produkál sok mindenre, szóval van baj elég. Lassan teljesen át fogok állni erre a termékcsaládra, mert amellett, hogy szépek az összetevők, nagyon hatásosak, és nem bántják a bőröm. A pipettás kiszerelés teljesen jól kezelhető, jól elosztható a bőrön, hamar beszívódik. Egy újabb 5 csillagos termék.