Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

Cupibogre
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 27.

Nem látom, hogy bármi javulást idézne elő a használata, viszont kis piros patikat sikerül okoznia. Pénzkidobás volt számomra..

lexyusz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 24.

Mai nappal fogyott el, és tavasszal bontottam meg valamikor, de erre az időszakra pont elég is volt, bár lehet télen már kevés lenne. Mikor először kibontottam nem rémített meg, hogy milyen sűrűnek tűnik, de lehet hogy kellett volna...Ahogy kentem fel olyan volt mintha naptejet tennék az arcomra, ráadásul ha véletlenül sikerült belekenni a szemöldökömbe, ott hagyott egy fehér réteget alatta, mivel nem szívódott fel rendesen, úgyhogy vártam hogy elfogyjon. Ettől függetlenül az arcom szerette, nem okozott pattanásokat, nem volt telenyomva parfümmel. Nem rossz arckrém ettől függetlenül, viszont inkább most másmilyent vettem kipróbálni.

magszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 23.

Szemkörnyékre használom, mert sajnos a kedvenc fényvédőm csíp, de így viszont maradhat :) Enyhe fénye van, de a kombinált bőrömet nem zavarja és plusz pont, hogy illatmentes. Ár-érték arányban tényleg jó.

Crimson
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 23.

Már majdnem egy üveggel elhasználtam. Nincsenek nagy pattanások általában rajtam, egy-egy szokott kijönni az államon, mitesszerekből is inkább fehérek vannak és/vagy a sebaceous filament, amit már valaki azt hiszem, írt korábban. Ezeken a problémákon a termék nem segített sajnos. Talán valamivel szárazabb a bőröm, ami nem feltétlenül jó, mert sokkal több törődést igényel. (Tegnap például mozgalmas napom volt, és nem használtam még hidratálót sem, ma reggelre lehámlott az orrom és a szám körüli terület, és valahogy "megkeményedett" az arcbőröm, mintha gőzerővel próbálná újjáépíteni magát.)

A Skinsmartról tájékozódtam, nagyon tetszettek a logikusan felépített cikkek, magyarázatok a tudatos bőrápolással kapcsolatban, ennek megfelelően alakítottam a bőrápolási szokásaimat, nem csak az ő termékeikkel, de direkt az ajánlott összetevőjűeket választva, mégis, azt hiszem, ha elhasználtam ezt az adagot (még kb. egy hétnyi van), akkor ha nem is teljes egészében, de visszatérek a korábbi választásaimhoz, mert nekem nagyon nagy macera, baromi kényelmetlen állandóan több lépésben kezelgetni a bőröm úgy, hogy nincs is látszata igazán. Meg sok helyet is foglal a sok kence a fürdőszobapolcon. (Igen, ilyenkor még ez is szempont.)

Nagyon kiábrándultam ebből a vonalból. Eleinte klassz öngondoskodásnak tűnt, aztán inkább teherré és egysíkúvá vált a rutin így másfél hónap alatt, és tudom, hogy azt mondják, akár fél év is kell a változáshoz, de én biztos nem fogom kivárni, igényem van arra, hogy kísérletezzek mással is.

Két csillagot adok, mert tényleg nem fénylik annyira a bőröm, mint korábban, szóval valamit csak használ, de amúgy már herótom van tőle :'D

KonDori

Korábban a PC BHA-ját használtam sokáig , de az utóbbi időszakban, hogy mindennek az ára nagyon felment úgy gondoltam, hogy ezt probálom ki. Féltem, hogy a PC után ez nem lesz jó. Azt kell, hogy mondjam, hogy nem sok különbséget látok. Ez is van olyan jó, mint a PC 2x annyiért. Heti 3x-4x használom, az arcom egységes, csak nagyon ritkám van egy-egy hormonális pattanásom, a miteszerekkel is viszonylag jól elbír.

Echooo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 22.

Eredetileg a Paula's bha-ját használtam, a löttyöt. Sokáig. Egy kis mintakiszerelés is elég volt félévre. A nagy pedig közel 2 évre, pedig ketten is rájártunk néha. Aztán elfogyott, nem vettük újra. Történt ez-az az emésztésemmel, és már baromira nem tolerálom jól a glutént. Valamikor áprilisban talán annyira belobbant a seborrheás dermatitiszem, hogy lemezekben jött le a bőr az orrom mellett 2 oldalt. Kegyetlen volt. Hiába hagytam abba a glutént, már nem oldotta meg önmagában hetek alatt sem. Úgyhogy vettem egy ilyet, és napok alatt eltűnt a gyulladás. 3-4 nap max. Ez és körömvirágkrém, ennyit kentem rá, néha, ha bátor voltam, AHA-t is. Ennyi. És mára nyoma sincs, bár a gluténnak sem :D Úgyhogy nekem nagyon tetszik, jobban, mint a PC-s bha. Ha nem kenek sokat, akkor nem is morzsolódik le, hacsak nem dörzsölöm középerősen az arcom. Zsíros bőrre, orr körül tág pórusokra kiváló, ennyi biztos. Ja, már a második üvegem fogy azóta (ez azért gyorsabban fogy, mint a PC-s bha, de sebaj, olcsóbb is).

Nicy011
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 22.

Ha valami, ez egy szuper termék! Apró és nagyobb pattanások jöttek ki az arcomra, valószínűleg egy új fényvédő miatt. A termék néhány nap alatt eltüntette őket, és kezdett látszódni, hogy a bőrképemet is javította.1,5 hét alatt pedig mindez a hatás fokozódott. Régen használtam szalicilsavat, de most muszájból visszatérve hozzá egyáltalán nem bántam meg. Marad a rutinomban. Estére a márka retinoljával együtt kenem fel. 6 csillag számomra és kaptam egy sokkal tisztább arcot!

trixyyhprincess
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 22.

Én is a 2x-es verzióját használom, nagyon szeretem.
Könnyen kenhető és lemosható, valóban nem köt meg az arcon, kényelmes viselni.
Vettem hozzá egy spatulát, azzal sokkal egyszerűbb felvinni az arcra és eloszlatni, mint ujjakkal.
Nem égeti vagy irritálja a bőröm, és nagyon szépen kitisztítja a pórusokat. Szerintem megéri beruházni rá, mert tényleg hatásos, és sokáig is elég.

Nixi99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 21.

Nagyon szeretem, könnyen kenhető, jól mattít, nem lángol tőle a fejem (khm, LRP...), és legfőképpen megszárad rendesen kb 10-15 perc múlva, mert már kezdett elegem lenni a sok ragacsos vacakból.
Egyetlen szívfájdalmam, hogy a szememet irritálja, nem látok jól, ha a szemem köré kenem, így oda egy 50-es ajakápolót használok. Ezért adok csak 4 csillagot, mert nagy vágyam lenne egy olyan fényvédő, amit csak felcsapok és megyek, nem kell még a szemem köré külön kenegetni semmit. Egyébként ezt leszámítva szuper kis cucc, én a Müllerből szerzem be, valamiért a DM-ben és a Rossmannban csak a 30-as verziója kapható.

kluc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 19.

A pattanásaimra nem igazán volt hatással, viszont jól szabályozza a bőröm faggyútermelését, ha épp nem esik le morzsálódva az arcomról.