Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

oszdaniella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 18.

Újraaplikálásra vettem, smink felé. Borzasztó zsíros,fényes,és nagyon alkoholos. Egyszer ment a szemembe, nagyon csípett. Testre talán elhasználnom. Szerencsére csak a minit vettem meg.

Irudi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 17.

Voltak fenntartásaim a termékkel kapcsolatban, mert az Ilcsiről eddig nem sok jót hallottam.

Aztán úgy voltam vele, hogy legyen... home office-ban úgysem számít, ha egy kicsit piros lesz tőle a bőröm :D

Azt kell mondanom, hogy az eredmény teljesen lenyűgözött. Úgy kitisztította a pórusaimat, mint eddig egy agyagos maszk sem. Semmi irritáció, csak gyönyörű bőr. Ott álltam a tükör előtt, és tapogattam az arcomat, hogy ez tényleg az én arcom???

Az illata tényleg nem a legjobb, de az eredményért simán megéri. Ha elég ideig van fent, akkor egyben le lehet húzni a maszkot. De használtam már hozzá a kis frottír törölközőt, amit hozzá adtak, azzal is simán lejön.

Az egyetlen bajom vele, hogy közvetlenül használat után tényleg szebb lesz az arcom, de ez max. 2 napig tart. Hosszútávon nem vettem észre változást.

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 17.

Hamar beszívja a zsíros borom de sajnos nem érzem igazán hidrataltnak a borom a használata után. Nem veszem újra.

MakaiAndi1988
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 16.

Nagyon szépen kitisztitotta a pórusaimat, általában csak este használom.
Eddig nekem bevált.

BRebi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 16.

Egy mini színleken verziót használtam el belőle. A bőröm sajnos viszonylag hamar átfénylett mellette.

CsinCsilla11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 16.

Egy éve felváltva használom más lemosókkal. Néha tartok egy-egy nap szünetet a használatában, mert van, hogy szárít, de van, hogy nem. Az illata sem annyira eltúlzott, egész tűrhető. Összességében elégedett vagyok vele.

keserutimi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 14.

Nemrég kezdtem el használni. Nem minden este igényli a bőröm, mivel nem vészes az állapota, néha egy-egy patti előfordul a menzesz alatt es után. Viszont akkor bevetem több este is. A hatását másnap lehet is látni, mert sokkal tisztábbnak érzem a bőröm.

Balti00
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. június 13.

Év végén, hirtelen felindulásból vásároltam a dm-ben, mert borzasztó állapotban volt a bőröm. Olyan terméket kerestem, ami szépen kitisztítja a pórusaim, főleg az államon és az orromon. Eleinte hatalmas pénzkidobásnak éreztem, mert semmit nem javított az arcom állapotán. Közel 8 hónap után azonban nélkülözhetetlen eleme lett a rutinomnak. Szinte teljesen eltűntek a mitesszerek az említett kritikus területeken. Ilyen jó eredményt korábban mással nem tudtam elérni, pedig szinte mindennel próbálkoztam. Felváltva használom a TO niacinamide-dal és az azelainsavval.
Egyetlen hibája, hogy semmit sem lehet rákenni, mert borzasztóan kukacosodik felette minden krém, így más termékekkel egy rutinban nem tudom kombinálni.

Csirip
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 13.

Abszolút kedvenc,nyáron a zsíros bőrömet maximálisan mattítja,és a pórusokat sem tömíti.Hatása egész nap kitart.

simpe_dora
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 11.

Úgy látom a kommentekből, hogy egyedül nekem nem vált be ez a termék :( ezelőtt fekete PC BHA-t használtam, azzal láthatóan az orromon levő SF-ek megmozdultak, de ez sajnos nem csinál semmit velük. Ugyanolyan gyakorisággal használom mint a PC-t korábban, de számomra össze sem hasonlítható. A GG állagra sokkal jobb, teljesen beszívódik, a PC kicsit olajos marad a bőrömön, de hatásában sajnos összehasonlíthatatlan.