Legújabb vélemények - Krémek tág pórusú bőrre

Hanszter
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 1.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. június 1.

Csodaszer! Kb egy hónapja használom minden nap (esténként, úgy tűnik, bírja a bőröm), és az arcomon, ami eddig tele volt mitesszerekkel, egy db mitesszer sincs. El sem hiszem, hogy egy termék így ki tudja tisztítani az arcot!

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. június 1.

Kellemes szérum. Reggeli rutinban használom heti 1-2 alkalommal, szintén 1-2 alkalommal a PC resist világoskék 2% -os BHA-ját és a maradék 3-5 alkalommal a PC sötétkék C vitaminos szérumját.
Akinek nem túl száraz vagy érzékeny a bőre tudja ezt a szérumot összevonni a BHA folyadékos napokkal és mondjuk egyik nap ez a kombó másik nap a C vitamin, mert az állítólag nem passzol a BHA-val. Sajnos ezt a megoldást az én kissé száraz és vízhiányos bőröm nem értékelte.
Kellemes a szérum, remekül felszívódik, nem kukacosodik semmivel mint pl a PC peptid szérum, de míg a sötétkék C vitaminos szérum nálam egyértelműen folyamatosan újravásárlós, ahogy az említett BHA folyadék is, annyira ebben a termékben nem vagyok már biztos…aztán ki tudja…lehet ez hosszú távon többet segít🤷🏼‍♀️

Agnes91P
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 29.

Nem használom minden nap, de ha megjelenik egy-egy pattanás vagy mitesszeres lesz az orrom, ehhez nyúlok. Nagyon szépen kitisztítja a pórusokat, gyorsabban elmúlnak tőle a pattanások is. Vészhelyzeti megoldásnak tökéletes.

zsaratnok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. május 28.

A Revox BHA után váltottam erre, és még pontosan nem tudtam megfogalmazni miért, de azt érzem, hogy jobban működik a bőrömön ez, mint a Revoxé.

Illata: kb. ecetszagú, de ez gyorsan elillan. Először elgondolkoztam rajta, hogy romlott lehet, de láttam csoportokban, hogy másé is ilyen, tehát semmi baja.
Állag: szuper vizes állagú, nekem becuppan a bőrömbe, bár nem is szoktam sokáig masszírozgatni, hogy potyogjon.
Hatás: na ez az, amin igazán meglepődtem. Nem használom rendszeresen, mert van, hogy a bőrképem rendben van nélküle is, viszont amikor problémáim vannak miteszerekkel, pattanásokkal, és este beleveszem a rutinomba, másnap reggelre látványosan tisztább, egységesebb a bőröm.

Biztosan újra fogom venni.

Monicapandaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 27.

Ezt a csodaszert eddig én hogy nem vettem észre? Kb naponta csekkolom a pc új cuccait de ez valahogy kimaradt EDDIG! Életem legjobban elköltött 10e ftja! Smink alá és smink fölé és smink nélkül is próbáltam már és az arcom 4-5 órán keresztül tényleg brutális matt marad (eddig jó ha 1 órát bírt alapból) Nagyon szuper kis könnyed állaga van, szeretem hogy illat mentes és icipici kell belőle. Ezt végtelen mennyiségben újra fogom vásárolni mert imádom! Sajnálom hogy csak majdnem 30 évesen került a kezembe egy ilyen szuper kis primer, nagyon megkönnyítette volna a tini éveimet, de hát jobb később mint soha!

flou
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 26.

Halvány rózsaszínre színezi a vizet és isteni gyümölcsös illata van a fürdőbombának. Utána garantáltam nem kell testápoló, mivel puha lesz tőle a bőröd.

bellehercegno
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2022. május 24.

Nagy elvárásokkal rendeltem meg ezt az alapozót, igazán kíváncsivá és bizakodóvá tettek az itteni vélemények. Kombinált, zsíros bőröm van, tág pórusokkal, hegekkel, szóval minden, csak nem szép és pont ezért kísérletező típus vagyok ezen a téren, mert ami sokaknak bevált,az nálam inkább csak kihangsúlyozta a negatívumokat vagy úgy fénylettem tőle, mint a Sarkcsillag. :) Ettől a terméktől szó szerint el vagyok ájulva, ahhoz képest, amit nyújt, nagyon kedvező az ára! Első alkalommal, a felkenést követően picit csalódott voltam, megszoktam már,hogy a bőrhibáim miatt erős fedésű alapozót használok és akkor valamiért kevésnek találtam vagy inkább máshoz voltam hozzászokva. Nos, ez az alapozó nagyon jól fed, a hétköznapokra számomra tökéletes, én két rétegben ecsettel szoktam felvinni. Csodaszépen belesimul a bőrbe, az egész összkép nagyon tiszta, ápolt, egységes, szép és matt! Púdert ritkán teszek rá, anélkül is tökéletesen megállja a helyét. :) Napközben sem fénylik át, marad ez a bársonyos, matt hatás végig és valóban meglepően tartós! Boldog vagyok, hogy rátaláltam, már keresem a téli színemhez is a megfelelő árnyalatot. :)

coffeeaddict13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 23.

Kicsit nehezen szárad és ha nem várod ezt ki, akkor darabokban jön le, de ennek ellenére szépen tisztít és puhábbá válik a bőr a használata után. Viszont akinek érzékeny az orra, nem ajánlanám, erős "ragasztószerű" illata van.

ndorisz1996
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 23.

Kilógok a sorból... én szeretem. :D
Nekem nem pereg, szép a finishe, könnyen el tudom dolgozni. A szemem igaz majd kifolyt tőle, de oda már sticket használok.

Monicapandaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. május 23.

Kitaláltam, hogy végig próbálom az összes PC lemosót zsíros bőrre, aztán a legvégén kitalálom,hogy melyiknél maradok. Most ő van soron. Nem habzik túlzottan de legalább illatát sem érzem mint az eddigieknél. Jól tisztít de mégis gyengéd, a szememet sem csípi. Egyetlen bajom vele,hogy nem tudok kis mennyiséget nyomni belőle, mert a kupak alapból nem praktikus plusz eléggé folyik, és mindig 3x annyi jön mint amennyire szükség lenne.